והימים ימי שלכת

והימים ימי שלכת

והימים ימי שלכת
ורעש
על פני תהום
והימים ימי התום
שהלכו לאבדון
והימים ימים של אבל
על כל מה שנלקח
ואבד
והימים ימי שלכת
רוח
על פני התהום
זיכרונות
כמו
היום
והבובות חודלות לנשום
סכנה
צועק הדובי
שוקולד
לכו
לישון
והימים ימים של סדום

מצטער שזו הרגשתך

אם הכוונה להביע את מצבך הרגשי, אביע את הצטערותי עליו ואקווה שתתגברי. אם הכוונה לתת שיר לביקורת - פה ושם נראית צורה כללית יפה ותזמור יפה, אבל האמירות רגשניות מדי ולא משכנעות וגם השוקולד של הדובי בסוף לא נראה לי מתאים. הזיכרונות והבובות אולי יותר מעניינים.
&nbsp
&nbsp

פילוסוף יקר

כבר דיברנו על זה ...
אין לי שום כוונה להיות משוררת או לכתוב לפי איזה תבנית כתיבה
הלב מדבר והיד רושמת
מה שעולה זה מה שיוצא

והלב שלי מדבר הרבה כאב לכל מילה יש משמעות וכוונה גם אם לא מובנת או ברורה
הדובי הוא המגן
השוקולד זה הטעייה
ככה שלא אבין מה באמת קרה

בכל מקרה תודה על ההתייחסות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ימי שלכת

צומחת יקרה,
נידמה שהסתיו עם האור הרך והשקיעות האדומות שלו מעלים בך יגון גדול. נשמע שמתוך השיר עולה זעקה של ילדה שאולי נשארה חשופה ובלתי מוגנת. מתוך הקריאה עולה שהסבל שהוא מנת חלקה של הילדה כה רב עד כי אין לה אפשרות לנשום. הלב בוכה עם אותה ילדה על ימי התום האבודים, על תהום האבדון הגדול שלקח הכל. מחבקת אותך ומבקשת להגיש לך כתף חמה ואוהבת ולתת לך מקום טוב, מקום בטוח בו תוכלי לגדל את הילדה הפגועה, להציע מזור. המילים הן גשר בין נפש לנפש. אני מודה לך על שאת משתפת. החשיפה ודאי קשה מאוד. תודה לך שאת נותנת אמון וממשיכה לשתף פה ברחשי הלב הכמוסים. מחכים לשמוע ממך, שלך תמיד, מתנדבת סהר

מאמינה בכם בלב שלם

אין על הרגישות האכפתיות והמחשבה שאתם משקיעים
אוהבת אותך מאוד ����

תודה.

שלום

יש ימים טובים וימים רעים, כך בנויים החיים וכך בנוי העולם. החוכמה לנצל את הימים הטובים ואת הרגעים הטובים ולהתרכז בהם. אז יקל יותר להתעלם מהרע. אגב, במבט שני נראה לי שהשיר שלך די יפה. האם התכוונת לשימוש בו ברעיונות מבריאת העולם?
&nbsp
&nbsp

למעלה