2 שירים:

2 שירים:

מי האיש הזה
ומה הוא רוצה מחיי?
מכונה ירוקה, אכזרית ויבשה
מכרסמת וחודרת בעמקי נפשי
מעוותת את יחסיי עם אנשים ואת אישיותי
כמשאית ענקית שבאה לדרוס אותי
ואין בה שום מקום לרגש
והלם טיפול כבד
יישאר בי עד יום מותי.

אישה נהדרת, אישה מיוחדת
סוד עדינותה פורץ מתוכה
בתמימות של ילדה
מבחינים בו כמו בזהב טהור וטוב
כל כך משכר להיסחף
עם ים שמחתה ומילותיה הקדושות
אני גאה בך, הצלחת בתור אדם
אהבה והתרגשות מלבלבת בעדינות בלב
והלב מתרכך
התביישתי ברגשותיי האציליים אלייך
חשבתי אותך לאידיאל
אבל הרגש האמתי ניצח
כל כך כואב לי שמעולם לא רצית בי
למרות שהיה לנו אושר נהדר ביחד
פטפטנו עד נושאים ברומו של עולם
ותמיד אתגעגע אלייך, אהבת חיי האדירה.

אין כמו אהבתי לאותה מטפלת

היא אהבת חיי. זאת האהבה הכי חזקה בעולם. אני אוהב אותה כבר יותר מעשרים שנה אהבה אדירה, כמעט קדושה. אני מרגיש שאני אוהב אותה כמעט כמו שאוהבים את אלוהים. תמיד יישארו בי רגשות אליה. אישה מיוחדת.
&nbsp

אהבה אפלטונית

אהבה אפלטונית
כמעט אלוהית
אהבת אנוש
אהבת אם
אהבת האדם
אהבה נקייה
&nbsp
כל כך יכולה להבין את המקום שהתאהב במי שהיה שם עבורך ללא דרישות ללא תנאים . אהבת מטפלת ....
מאחלת לך לקחת איתך את הרגשות האלו ולהעיז להרגיש אותם גם בקשר שדורש גם בקשר שלא מקבל כל התנהגות שלנו.
מה שקורה בתוך חדר הטיפול ,האינטימיות הזו לא מדמה שום קשר גם לא קשר של אם לילדה כי גם האם כועסת ומציבה גבולות ....
דווקא מעניין אותי לשמוע על השיר הראשון על האיש הזה...שפוגע ,לאף אחד אין זכות לפגוע ....
&nbsp
אתך
&nbsp

תודה אבל

זו לא הייתה אהבת מטפלת, אהבתי את אופייה הטוב כאדם. הכרתי אותה במסגרת במשך ארבע שנים, דיברתי אתה הרבה וגם על נושאים אישיים של שנינו, ראיתי את התנהגויותיה ולמדתי לגלות איזו אישה נהדרת היא. כלומר לא התאהבתי בה כי היא טפלה בי, אלא אני אוהב אותה כי היא אדם עם אופי טוב.

פילוסוף יקר

אני אתך ובעדך
מבינה את מה שאתה מרגיש
גם אם זאת אהבה לאדם שהיא
וזה בסדר
כי היא אדם מדהים עם תכונות נפלאות
עדין איש יקר זאת אהבה אפלטונית.
&nbsp
מאחלת לך להכיר אישה שתאהב אותה כאדם וגם כבת זוג
&nbsp

לא לגמרי אפלטונית

אמנם לא אהבה רומנטית אלא אנושית, אבל קיוויתי להיות אתה בקשר קרוב ככל האפשר ואפילו להתחתן אתה כדי ליהנות מאופייה ומשהות אתה. לו רצתה לפחות לדבר אתי, היה משמח אותי. לצערי, היא לא רוצה לדבר אתי ולא רוצה אתי כל קשר.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מילים נוגעות

פילוסוף יקר!
שני שירים חזקים ומטלטלים, תודה על זה!
&nbsp
לגבי הראשון- ממש אפשר לקרוא בין מילותיך את הקריעה הפנימית שיש לך בין המקום בו היית רוצה להיות, מבחינה חברתית ואישית, לבין המקום אליו אתה חש שאתה חוזר כל פעם.. כאילו אדם זר שנמצא בתוכך מונע ממך להגשים את האני האמיתי שלך.. הבנתי נכון? קריעה קשה וכואבת שהצלחת לבטא במילותיך בצורה מרגשת ונוגעת..
&nbsp
לגבי השני- כל כך הרבה רגשות עדינים שהיטבת לבטא.. ואולי עומק האהבה שגילית אליה מגלה בך מקומות בנפש שמוכנים לאהבה שעוד תגיע? מילים נוגעות וכואבות אבל אולי בתוכם גלומה גם תקווה לאהבה אמיתית שעוד תימצא?
&nbsp
תודה על המילים!
מתנדב בסה"ר
&nbsp

בקשר לשיר הראשון לא הבנתם

הוא עוסק בפסיכולוג קליני שעבד בשבילי כמה שנים ביחד עם אותה אישה שאהבתי וגם היא עבדה בשבילי, והוא התעלל בי קשה בדיבור כי לא רצה שאנסה ליצור אתה קשר. הוא דיבר לא יפה על החברויות שלי עם אנשים, העליב והפחיד אותי וגרם נזק ממושך וקשה לשיחות שלי עם אנשים. היא אהבת חיי, עברו יותר מעשרים שנה ואני עדיין זוכר אותה לטובה.
&nbsp

אספר קצת על אותה אישה נהדרת:

הייתה מלאה חמידות ועדינות, שמחת חיים ורגשות, וכל זה התפרץ ממנה כמו ממעיין ולא יכולת שלא להבחין בזה, והיא ידעה לשלב מעשיות ורגשיות בדרך מאד עדינה ויפה. אישה מאד מיוחדת. חבל שלא רצתה להתחתן אתי.
&nbsp

למעלה