מצורף סיפור ארוך

2323לי

New member
ואו

כולרע יפה מחלה לא נעימה שילבת מעולה בסיפור וגם אתנה ואו מלחמה אפשר להפוך את הכל חצוי יפה מעולה

סיפור כל כך עצוב וקשה

כל כך הרבה דברים מוזרים קרו לי בגלל הגישה הפילוסופית שלי לחיים שמנתקת אותי מהמציאות. אהבת חיי האדירה הייתה אותה מטפלת נהדרת שעבדה בשבילי לפני שנים, ובטעות הטרדתי אותה במשך שנים ועשיתי לה עוול נורא במקום לנסות ליצור אתה קשר בדרך נעימה ויפה יותר - דבר שגם אותו עשיתי באופן חלקי. עברו יותר מעשרים שנה, ואני עדיין עצוב על שלא אהבה אותי לקשר אישי ותמיד אזכור אותה לטובה. אני חושב שאני מבטא בהתנהגותי גם את האהבה שיש לי אליה ומעיקה עליי מצד אחד, ומצד שני גם את הנטייה המוטעית לכפות קשרים בגלל גישה שכלתנית שמסתירה רגשות אמתיים ובגללה מאשימים אותי בכוונות רעות וחושבים עליי דברים לא נכונים. אולי הגישה שאני מנסה עכשיו לתקשורת אינה נכונה: להתעניין בתחביבים, למצוא שיטות מתוחכמות לעדן את הדיבור. אולי צריך פשוט להיות אמתי ועדין ולשוחח בטבעיות על נושאים משותפים. ייתכן מאד שפיתחתי בזמן האחרון מגננה נגד החברה ונהייתי יותר אסרטיבי, וזה יוצר מריבות.

ואולי התעניינות בתחביבים

זו דרך בוגרת ויפה לשוחח עם אנשים, להראות להם שמה שהם עושים בחיים חשוב לנו ומעניין אותנו. אולי צריך לעשות את זה בפחות תוקפנות. ואולי יש דרך לשלב בין נושאים אישיים כמו עיסוקים ותחביבים, לבין נושאים כלליים כמו מסגרות וקשרים. אולי השאלה כאן למה אני כופה בכוח קשרים שבהם חשובה לי האהבה. ברור שאני לא מתכוון להרע, אני אדם טוב מאד. עוד שאלה חשובה איך משלבים בין הנושאים האישיים והנושאים הכלליים.

שיר קצר:

צריך לדבר על דברים חשובים.
לא צריך להגיד דברים לא נכונים.
אני לא אוהב רעיונות תוקפניים.

(ברור שאני נלחם בחברה כדי שיכבדו את הרוחניות והאהבה שלי)

למעלה