אוי אוי. כאב לב.

cindi123

New member
אוי אוי. כאב לב.

אני כל כך מתגעגעת למורה שלי. אני מפתחת תלות במורות שלי. ועכשיו אני תלויה בזו.

"כל מטוס שטס בשמים, מזכיר לי אותך..."

אני חושבת שזה בסדר

להתגעגע למורות שלך אבל זה צריך להגיע מהמקום הנכון ואצלך, זה עדיין לא שם. אני לא יודעת מה הפתרון, מהאופן שבו אני מכירה את הנושא, לוקח הרבה זמן להתגבר על זה ולהגיע למקום בריא עם כל הרגשות האלה.
תנסי למלא את העולם שלך והמחשבות שלך בתוכן ולהתמקד כולך בעשייה ואני מקווה שבסופו של דבר תצליחי להתגבר על זה....

cindi123

New member
פתאום כבר לא אוהבת אותן

לא שונאת אבל גם לא אוהבת. מוזר לי. כשאהבתי זה היה באובססיה. מחר בטח שוב אוהב אותה. אין לי כוחות לכל הרגשות החזקים האלו. אני רוצה לשבת מול הטלוויזיה לנצח. מוזרים לי הרגשות החדשים. לא יודעת מה אני רוצה. אני ממש ממש עייפה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פרידה

סינדי יקרה,
נשמע שאת נמצאת בתוך מעגל של רגשות שמשתנים במהירות. מדברייך עולה כי העליות והירידות שאת מתארת סוחטים את כוחותייך וגורמים לך תסכול. השיר היפה שאת מצטטת שורה ממנו צובט את הלב בגעגוע למשהו רחוק. הכמיהה ודאי מצערת אותך. אם אני מבינה נכון, סוף השנה המתקרב מביא עמו גם חשש מהפרידה הצפויה מהמורה. האהבה הגדולה שאת מתארת יכולה להצביע על העושר הגדול שקבלת מהמורה. מאגר של עוצמות שעכשיו הוא שלך, שתמיד ישאר איתך. אלו מתנות שקבלת מהמורה ואותן אף אחד לא יכול לקחת לך . אני מזמינה אותך להמשיך ולשתף כאן או להתכתב עם עם אחד מאיתנו בצ'ט אישי כל יום בין השעות תשע לשתים עשרה בלילה, למעט ימי שישי ולפרוק מעל ליבך את הכאב שאת נושאת עמך. הצ'ט באתר http://www.sahar.org.il/

cindi123

New member
היא הולכת ללמד אותי גם שנה

הבאה. היא לא בדיוק מורה אני לא יכולה לחשוף כאן יותר מדי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מוזמנת לשתף בפרטי אם תרצי כמובן

היי,

אנחנו זמינים לכם גם פה במסרים אישיים וגם בצ'אט שלנו. (קישור אליו באתר שלנו)

שתהיה שבת שלום,

שלך
מתנדבת סה"ר

cindi123

New member
אוי אוי אוי. בלבול

עוד מעט חופש, ניפרד לחודשיים.
&nbsp
אני מתה להיפרד בחיבוק ופוחדת שלא אצליח להתאפק ואחבק אותה בלי שתרצה. אין לי אפשרות לדון בכך איתה לפני. היא מורה שלי. זה לא התפקיד שלה לדבר איתי על הדברים האלה ואני גם יודעת בוודאות שהיא רוצה לדבר איתי רק על מה שקשור ללימודים.

שלום

כשאוהבים אדם נחמד, טבעי ויפה להתגעגע אליו.
&nbsp
יפה המורה
סמוקה וברה
זוהר שערה
אעוף לעברה
מנצנץ זכרה
כבדעוך נרה
&nbsp

cindi123

New member
היא לא מתגעגעת אלי

פוחדת לעשות משהו שלא יתאים לה
נהניתי מתגובתך

cindi123

New member
אני מתקשה להתמודד עם האהבה

החד צדדית הזו
סליחה על החפירה

cindi123

New member
לא יכולה יותר להתמודד עם הגעגוע, הגעתי להחלטה

אני מבריזה מהשיעורים שלה עד שהשנה נגמרת. ממילא ממש עוד מעט. רק שלוש שעות שבועיות אנחנו איתה זה לא ביג דיל.

תשובה

אולי תנסי להתיידד אתה, באופן קליל ולא מחייב של יחסי עבודה. שוחחי אתה על ענייני הלימודים, על עבודתה כמורה ועל מצבך כתלמידה. כך תוכלו ליצור קשר נחמד ויפה, שאולי יספק את שתיכן רגשית ולא תזדקקי לתלות מיותרת.

cindi123

New member
היא לא מעוניינת, יש לה חיים,

אני לא רוצה להטריד אותה.

כן, אסור להטריד

אז התמקדי בעבודה המשותפת שלכם, כלומר בלימודים. השקיעי בלימודים שהיא נותנת לך וספקי את רצונה כמורה. אם תתרכזו ביחסי עבודה, אולי פחות תצטרכי יחסים אישיים. אפשר לעבוד עם אנשים נחמדים. ואולי פעם יתפתח ביניכם קשר יפה, כי לפעמים כשמשחררים הרצון חוזר.
&nbsp
&nbsp

כן אולי זאת החלטה טובה

כך יקל גם לך וגם לה, ואולי אם אחר כך תחזרי מחודשת אליה העימות ייחלש ויהיה לה יותר נוח לתקשר אתך.
&nbsp
&nbsp

למעלה