פוסט פריקה...

just sol

New member
פוסט פריקה...

מגיל צעיר אני לצערי מכירה היטב בתי חולים.
גיל 5 - 10 - אישפוזים חוזרים בגלל התייבשות.
18 - ניתוח ראשון.
22 - הגילוי הראשון של הסרטן.
26 - הגילוי השני של הסרטן.
29 - הפלה, כוויות בגוף בעקבות תאונה, שפעת, בעיות בבטן, שוב שפעת..

כל החיים שלי אני במירוץ החלקלק כדי להרגיש בריאה וחזקה.
רופאים, ועוד רופאים, בדיקות, כדורים ושוב בדיקות.
מכירה מושגים ברפואה שהייתי מעדיפה לא להכיר.

בין לבין מנסה לחיות ״חיים נורמלים״ מנסה למצוא עבודה ולהחזיק בה מעמד.
לא מצליחה להתמיד בגלל הפן הפיזי ולא מצליחה בגלל הפן הנפשי.
אנשים הרבה פעמים אמרו לי ״עברת הרבה את חזקה״ ובפנים אני מרגישה שאני עשויה מזכוכית ועלולה כל רגע להישבר.
רוצה כלכך להשכיר דירה, לחיות חיים זוגיים נורמלים, לאמץ כלב אפילו לגדל כמה חיות, לעבוד ולהתפתח.
לממש את הפוטנציאל שלי אפילו שאני דיי שונאת את המילה הזו כי אני לא מצליחה לשים את האצבע מה הוא הפוטנציאל שלי?
מנסה כל פעם מחדש לטפס את התהום שאני נופלת אליה בגלל בעיותי הבריאותיות.
ואז התהום הזה עובר, אני מצליחה לטפס אותו טיפונת ושוב החיים מנחיתים עליי משהו חדש.
בתקופות הנורמליות שהיו לי ניסיתי לעבוד וללמוד ושוב לעבוד. אין לי רצף בכלום.
הקורות חיים שלי נראים רע וכבר אין איך להסביר מה גרם לזה.

ואז אנשים רואים אותי מהצד ואני לא נראית להם מודל לחיקוי כי אין לי קריירה מפוארת להתגאות בה.
הדבר היחיד שאני יכולה להתגאות בו זה הכמות ניתוחים-אישפוזים שעברתי.
אמר לי פעם רופא: ״יום אחד ייכתבו עלייך בספרי הרפואה״ וזה לא משפט שכיף לשמוע ולקבל בשמחה.

מקנאה באנשים שטוענים שהחיים שלהם משעממים.
הלוואי והייתי יכולה להתחלף איתם.

אני רק מחכה ליום שהמירוץ שלי אחריי הבריאות שלי ייפסק ואני פשוט ארגיש טוב ואוכל לחיות, באמת לחיות!
כמו שהחיים ״המשעממים״ אמורים להיות.
ואם טוב לכם אז תעשו לי טובה ענקית(!!!) תעריכו את זה. שום דבר לא מובן מאליו.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
החיים עצמם

שלום לך,
קראתי את הפוסט שלך וקראתי שוב כי בפעם אחת זה לא קל לעכל את כל מה שעברת. נשמע שאת מדברת מתוך שני קולות שבוקעים ממך, ומתחברים יחד בתוך נפש רכה ועדינה ורגישה, שכלפי חוץ נראית חסונה ומחושלת. מדבריך נשמע שאת במאבק ארוך של יצירת חיים אותם את מכנה נורמליים, חיים שכביכול משעממים אך נתפסים כמקום חזק, מול החיים אותם את מקיימת יום יום של חולי וכאב הנתפסים אולי, כמקום חלש ואולי, הכל זה רק בעיני המתבונן. אני שואלת את עצמי, מאיפה את שואבת כוחות ואופטימיות לעבור את כל זה, כי לא כתבת על משפחה וחברים. זה נשמע שבכל זאת יש משהו שנותן לך בכל פעם מחדש את הכח להתמודד עם הקושי ולעבור אותו. את מדברת על חוסר העקביות במקומות עבודה ובלימודים, ואני מתארת לעצמי, שזה לא פשוט להתחיל שוב בכל פעם מחדש עד ש"החיים מנחיתים עליך משהו חדש". יחד עם זאת, אני מרגישה ממך את הרצון לחיות, את הדאגה לא רק לעצמך אלא גם לאחר. אני רוצה להזמין אותך לשוחח עימנו בצ'אט אישי ואנונימי באתר סה"ר, בו תוכלי לפרוק, להתחזק ולהיות מי שאת בכל רגע נתון. אנחנו נמצאים בכל ימות השבוע מלבד שישי, בין השעות 21:00 לחצות.
מאחלת לך לבינתיים, לילה נעים ורגוע ומקווה לשמוע ממך בקרוב.
ממני, מתנדבת סה"ר שחושבת עליך.

למעלה