חזרה למסורת אתגרי יצירה – מאזן לשנה החדשה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חזרה למסורת אתגרי יצירה – מאזן לשנה החדשה

שלום לכולם,

אנחנו רוצים לחדש מסורת בה מידי פעם היינו מעלים אתגר יצירה ופותחים מעגל שיחה בנושא מסויים. הפעם החלטנו לעסוק בחשבון נפש לקראת השנה החדשה שהתחלנו לפני כשבועיים.

קראו את השיר המצורף: "נעלמים" שכתב המשורר גיורא פישר ואתם מוזמנים להתכתב איתו.

נושא האתגר: מאזן כוחות. אנחנו רוצים להזמין אתכם להתבונן בחייכם ולנסות לראות את מה שצברתם, מה שהפסדתם ואיך הופכים את המינוס לפלוס.
זה יכול להיות במהלך יום / או שבוע או חודש או שנה או בכלל. אתם מוזמנים לשתף אותנו בכל דרך יצירתית שתרצו! אז יאללה יצאנו לדרך ...

מאחלים לכם שנה של מספרים חיובים,
שלכם באהבה
צוות סה"ר

בילי79

New member
השיר שצרפתם מעורר השראה, ומלא נחישות ואופטימיות

אני מצרפת קישור לכתבה על מישהי שהפכה את המינוס לפלוס על ידי שינוי מחשבתי, והתייחסות שונה לאותם הנתונים.
למען האמת, התייחסות דומה לכך ראיתי גם במאמר של פרופ' ארנון לוי באתר פסיכולוגיה עברית: "מדוע צחק סיזיפוס".

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אופטימיות מתוך הכאב

נראה שהתחברת לשמחה ולאופטימיות שעולה מהשיר.
המשורר שכתב את השיר התחיל לכתוב שירים בגיל מבוגר הוא רפתן לשעבר,גר במושב ,עובד כמורה לתנ"ך ומה שגרם לו להתחיל לכתוב הוא אובדן גדול.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני אתייחס לפגיעה עצמית

הקונפליקט הדתי וקללות שקיללו אותי יצרו את המחשבות הטורדניות וגרמו לפגיעה עצמית נפשית וכעס. על רקע הטראומה.
המטרה שלי לפתור את הקופליקט ולשים את הטראומה במקומה. על מנת שאני אוהב את עצמי בלי בעיות. ולא תהיה פגיעה עצמית.
זו המשימה לשנה זו

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
עטוף ומוגן

מאחלת לך שהשנה תצליח להגשים את המשימה שהצבת לעצמך ושאהבה עצמית תעטוף אותך,תחזק אותך ותגן עליך כשריון בימים של מאבקים וקשיים.
כנראה יהיו עליות ומורדות כמו בכל תהליך אך אני מקווה שבמאזן בסוף השנה הפלוס יהיה יותר גדול מהמינוס.

למעלה