טרגר

טרגר

הם רוצים לאנוס תפאדל .
אנסו , בתרו את גופי , עלו אותי בלהבות .
שרפו את הגוף החולה שלי , אחד ועוד אחד עיני מוות לי
לא ככה יא אבא , עיני כריש , ילד הייתי וגם זקנתי
וזוינתי על ידי נוער בתורות , על ידי אולי סבא , פדופיל
וכמובן נגעיות מסבתא עד גיל מבוגר , שרמוטה אני
אוהב זין בפה עד היום אני נגעל מזרע אני מכיר את טעמו
ריחו מר כל כך מר הוא , יבש בגרון צחוק מתגלגל , בכי של
תינוק מפלצת עולה באש , עובר קפוא מגולגל בעיתון .
אמא יא אמא נתת לי להסתוהב לבד בשכונת עמידר מה
חשבת שיקרה , מי לא יאנוס ילד בלונדי יפה עינים ומוכן לאכילה .
ילד עם עיני זית שמוכן לשפריץ ישר לפנים , אס ירדת למטנ וצעקת נתנאל
נתנאל איפה אתה , אבל ידעת אמא עכשיו את מכחישה אמרתי לך שהוא בגינה
אמרתי לך שהוא חיכה לי בשחים ובעטתי לו באשכים , אבל את לא עסוקה בעצמך
בדיכאנות שלך יא מאמא , עם החגורה עם המגהץ במקרי קיצון , עם השינים עם הדם המטפטף ממני , הוצאת ממך את כל הרוע , ואבא יא אבא לא ראיתי אותך עד גיל עשר וגם אז התעלמתי ממני , הפכת אץ אמא למשוגעת עם האלימות שלך , לא תמיד פיזית בדרך כלל לא אבל נפשית פסכלוגית איימת לעזוג אותה ולנטוש אותנו בן זונה משמהמשריץדים , בעעעע רוצה למות מהזכרנות רוצה למות אבא בגללך מבין אתה הטרגדיה הכי גדולה שלי כמו אסי דיין ומשה דיין , ניטשה זין כואב לי היד אני רועד נרדמתי 17 שעות אחרי שלא ישנתט כמה ימים , ואתה יבן זונה לא מודה יחרא לא זוכר עלק עלק נפתו דף חדש אחרי עוד נסיון אובדני קשה , שקרן אחרי ,יום קללתי אותי שוב , תמות אני לא צריך לשנוא את עצמי הם צודקים אבא צריך לשמור על הילד שלו לא הפך , זה התפקיד שלך וחא לא עד גיל ,מונה עשקה זרקת אותי לרחוב בגיל 15 חטטתי בפחים גנבתי מהסופר התמכרתי לשתייה וסמים קשים לקחתי אני עד עכשיו מת לסמים מץ לקוקאין אבל ישר תא,פז אותי יא חרא , ישר עלק אנט לא פסכלוג בן אלף שרמוטה מילה אחד לא אמרת לי טוב בחיים הבאתי 95 אמרת למה לא 100 פדנט , אי, חמור סבר אלים בעעע מקיא דם עליך שאני אתאב. באמת א י אכתוב לך באמת מה אני מרגיש כלפיך ואז תבין איזה נזק עשיץ לי לבנך.

אני מבין שנמאס לכם ממני

אז אתם לא מגיבים , אני לא מאשים אני באמת יכול להיות מאוד תובעני , קצת מעליב אבל שהיה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
נתנאל יקר הגבנו בפורום מבוגרים...

היי נתנאל יקר,

הגבנו לך באותו יום בשרשור אחד בפורום מבוגרים.
מתנצלים מקרב לב אם נעלבת.. זו ממש לא הייתה הכוונה שלנו לגרום לך להרגיש דחוי או לא רצוי, זו עמדה באמת קשה ומכאיבה להיות בה.
הרבה פעמים קשה לנו להודות שפגעו בנו או אכזבו אותנו כי זה הופך אותנו לפגיעים מול מישהו אחר וזו חוויה מאוד קשה שהרבה אנשים נמנעים מלהיות בה...
אנחנו שמחים שלמרות זאת, הצלחת לבוא ולהגיד לנו שנעלבת ושיש לנו הזדמנות לקחת אחריות..
בקשרים אחרים בחיים אולי לא מתאפשר לך לומר באופן ישיר את העוול שנגרם לך על ידם, אך אנחנו מקווים להמשיך להיות מקום בו ניתן לומר מולנו באופן ישיר את הדברים.
שבת שלום,
צוות סה"ר

תודה רבה

ואני נעלבתי כי לא ידעתי שהתגובה ההיא היתה גם תשובה למה שנכתב כאן . אז עכשיו אני יודע והכל בסדר .

סהר-תמיכה

Active member
מנהל

למעלה