אין אמונה באף אחד טרגר

אין אמונה באף אחד טרגר

עולם שחור, מלכלך ,לא סומך על איש לא אסמוך, כולם מפלצות, כולכם, והכי הרבה אני, חבל שהעולם הזה לא עולה בלהבות , על כל תכולתו , אחד אחד, נקבה זכר , מות תמות רשע , זהו אין כלום, רק ריק שחור, רק חושך " ויהיה אור " לא חל עלי, הכל חושך ,תמותו בני אדם, במיוחד האבא שלי, איש אציל, שזורק אותי לאישפוזים כל הזמן, מתעב כל אחד ואחד והכי הרבה את עצמי , זהו .

והנה חיים גורי שיתאר את הבדידיות טוב הרבה ממני .

מוֹצֵא עַצְמוֹ עַל שְׂפַת הַיָּם, זָנוּחַ,
אָבוּד מֵאֵל וּמֵאָדָם, תּוֹעֶה בֵּין כּוֹכָבִים וּמַזָּלוֹת;
הוֹלֵךְ סוֹבֵב וְשָׁב עַל עֲקֵבָיו כְּמוֹ הָרוּחַ,
נוֹפֵל וּגְלוּי עֵינַיִם שָׁתוּי כְּלוֹט.

חֲבָל, לוּ רַק יָדַע שֶׁכָּךְ לֹא יַשִּׂיגֶנָּה,
אֶת אַהֲבָתוֹ הָאֲנוּשָׁה, לֹא בַּמִּטָּה וְלֹא בַּשִּׁיר,
שֶׁרַק "הֶנְג אוֹבֶר" נוֹרָאִי יַחֲטֹף מִמֶּנָּה,
עַל חוֹף יָם כֵּהֶה לְמַרְגְּלוֹת הַשַׁחַר וְהָעִיר.

הָא, נֶפֶשׁ רְצוּצָה, כֹּה סִפְרוּתִית וְכֹה נִלְבֶּטֶת.
מָה עוֹלַלְתְּ לוֹ לַבָּחוּר וּלְרוּחוֹ הָאֲמוּלָה.
עַד כִּי נָפַל, טוֹמֵן פָּנָיו בַּחוֹל, כְּמוֹ טִירוֹן חוֹבֵב.

וְשָׁם, פּוֹקֵחַ עַיִן תּוֹרָנִית, לִקְרַאת סוֹף הַסּוֹנֶטָה,
רָאָה מוּלוֹ קַנְדוֹן זָרוּק, כְּתֹם הַפְּעֻלָּה.
מוּעָט הַמַּחֲזִיק עֲדַיִן אֶת נִפְלְאוֹת הַמְּרֻבֶּה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
סוף העולם

נתנאל היקר,
אני שומעת כמה אתה מרגיש שהעולם סוגר עליך יותר ויותר וגורם לכל אור בסביבתך להיעלם, עד שבאפשרותך לראות בסביבתך אך ורק חושך... ונראה שהחושך הזה הטביע אותך בתוכו.
נראה שעבורך אבד האמון בכל העולם וגם בכל אדם... או- יותר נכון בשבילך- אבד האמון בכל מפלצת. ואולי גם השנאה העצמית מטפטפת בך ולא מניחה לך- ואף גורמת לך להרגיש רקוב מבפנים. ובאותו זמן, אתה חושב על אותו עולם חשוך שיעלה בלהבות, קצת בדומה לבסיפור המבול... אבל אחרי המבול, התחיל עולם חדש. ואולי בסיפור שלך- אף לא אחד ינצל...
יקר, יכול להיות שמתוך ים הבדידות- אתה רואה סביבך כרגע רק את כל השחור שבולע אותך אל תוך מערבולת אינסופית... אבל יתכן שעדיין קיים סיכוי שתוכל לזהות ניצוץ קטן של יופי שקיים אי שם, בעולם. אולי קצת כמו היונה שהופיעה לאחר המבול.
אתה מוזמן להמשיך לספר ולשתף בכל מה שעובר... ואנחנו איתך תמיד, בכל הרגעים, גם אם נראה שכל כך בודד שקשה לתאר.
שולחת לך חיבוק חם

שלך,
מתנדבת סה"ר.

למעלה