שוהה בילתי חוקי

שוהה בילתי חוקי

גופי
שוהה בילתי חוקי
גופי
אין לו בית
ארעי בעולם
מהלך בו זר
אין לו מקום
הוא לא מוכר
גופי ,קרבן
כקרבן מתנהג
כקרבן נמצא
בכאב הוא חי
שם יש לו זהות
שם הוא מוכר .
ואולי זה לא רק גופי
שחי כקרבן
אולי זאת אני ...

לא שייך

שוהה בילתי חוקי

גופי
שוהה בילתי חוקי
גופי
אין לו מקום
אין לו תבנית או צורה
גופי
חסר חיים או נשמה
גופי
קרבן !!!!
יש לו חיים בכאב
ואולי ,לא רק לו
גם אני
חיה בכאב
כי שם יש לי מקום
זהות , חיים
גם אני קרבן ...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
פיצול

נשמה שלא מחוברת לגוף,
פיצול.
נפש אבודה לכודה בגוף אבוד,
במחוז הכאב שניהם נמצאים,
שם לא בטוח ומוגן.
ושם את לבד ואת גם לא לבד,
ושם אולי את לא רוצה להיות,
אבל נדמה שכך נגזר עלייך.
קורבן וכאב.
קולות הזעקה.
האם זה לנצח נצחים?
האם את והגוף יכולים להגיע לחוף מבטחים?

צומחת יקרה, מקווה שתצליחי להגיע גם למחוזות נוספים....

תומכת סהר יקרה

ראשית תודה , באמת מודה לך על הושטת יד ורצון טוב ...
פעם הייתי בורחת
היום אחרי שנות טיפול ארוכות אני נלחמת , נלחמת על קשר על המקום הזה .
ואנסה להסביר לך מה בצורה הזו של התגובה מערבב ולא ממש תומך ..

את אומרת שאני נשמה אבודה
את אומרת שגורם לזה הפיצול
את אומרת שאני נפש אבודה בגוף אבוד
שנמצאים בכאב
ששם אני לבד וגם לא לבד
ושאני קרבן
את שואלת ...
האם זה לנצח נצחים ?
את שואלת
האם אני והגוף יכולים להגיע לחוף מבטחים ?

יקרה את משקפת את מה שאני כותבת ...זה כואב ולא תומך זה גורם לסערה
כשאני כותבת כאן מתוך פיצול
מה שאני זקוקה במקום של תמיכה זה תיקוף לכאב לקושי
ליד תומכת לחיבוק
אולי השיקוף נכון לטיפול גם שם זה יעשה בזהירות יתרה לא לעורר דברים שעדין לא בא זמנם ...

ולשאלות שלך ברור ומובן שיש חוף מבטחים ברור ומובן שאני אגיע אליו
ברור ומובן כי לשם אני חותרת ללא להות ...
תומכת סהר מי שמכיר אותי יודע שאני לא מוותר אני מהלוחמות
גם לא כתבתי יאוש או שאני לא אגיע
תיארתי מצב שכרגע הוא שם , אחרי עשרות שנות התעוללות אין ולא יהיה הוקוס פוקוס שיביא אותי לחוף מבטחים ...

תודה על ההקשבה ...

ויש גם ...

כעס ותסכול ואמרתם שתכילו איך שאבוא ..
אז מילים כאלה ..לילדה בת 12 או לנערה בת 16
"שם לא בטוח ומוגן." - לא בטוח ולא מוגן לנו בשום מקום ועכשיו גם לא כאן
"ושם אולי את לא רוצה להיות,- אולי אני לא רוצה להיות נראה לך שמישהו רוצה להיות בגהנום הזה . ולא זה לא הוקוס פוקוס לא רוצה אל תהייה ממש אבל ממש לא !!!!!!!
אבל נדמה שכך נגזר עלייך." - לא נדמה מעל עשר שנות עינוי והתעללות מביאים אותך לשם אם תרצה ואם לא ...אני לא בחרתי להיות בגהנום בחרו את זה בשבילי ...
והכותרת שצועקת פיצול למי שכל כך צועק מהדיסוציאציות המחורבנות האלה ...

הבית הזה היה בעיקר שלהן של הנערות אלה שכותבות מילים , צועקות כאב כי איש לא שומע ואיש לא מבין ואסור לצעוק או לדבר וצריך לשתוק והדרך היחידה שרואים אותן זה כשהגוף כואב וגם אז לא באמת רואים את הנשמה ....
אוף ...את יודעת יש בי חלקים שרוצים לצעוק לך אל תגיבי לי יותר !!!!! כמו שדילגת על נתנאל עדיף היה שתדלגי עלי ...
בבקשה רוצה את העיר מקלט בחזרה , מתחנננת אליכם אל תפצלו אותי יותר בתשובות שלכם ....אתם כל כך יודעים אחרת !!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזל שיש לי מילים עוטפות מכם לאחוז שמזכירות לי שאפשר אחרת ...תומכת אהובה לאן נעלמת לי...

אני מרגיש אותך את הכאב

כל מילה מראה כאב גדול איך אפשר לעודד מי שעבר זוועות כאלו , אילו מילים יש , את בחורה אמיצה את באמת לוחמת אל תוותרי תשאפי לאור מאחל לך רק טוב וחיבוק בהסכמה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כשמילים לא מצליחות לגעת...

צומחת יקרה שלנו,

קראתי את ההודעה שכתבת לנו מעומק ליבך, בפתיחות וכנות על מה שהתגובה שלנו עוררה בך.

יקירה, אני רוצה קודם כל להתנצל, על תחושת הפספוס והכאב שהמילים שלנו הסבו לך הפעם, ולחזק אותך על שהחלטת לשתף אותנו בטלטלה והסערה שהתגובה שלנו גרמה לך.
אני מבינה כמה בלי שהתכוונו, המילים שלנו כנראה הציפו והתמקדו יתר על המידה באותם המנגנונים איתם את שורדת את הזכרונות והכאב, כשמה שביקשת היה לקבל חיבוק, אהדה, שיקוף לכוחות הגדולים הטמונים בך, ולא תזכורת לאותם בורות כאובים שאת נאבקת בהם באומץ כה רב..

נראה כי אחרי שנים של התמודדות וצמיחה, יש בך את המודעות לזהות מילים ומצבים שפוצעים, מכאיבים ומפספסים אותך, ואת הכח להיישיר אליהם מבט ולומר אותם. במקום להשאיר אותם כלואים בתוכך, מרחיקים אותך ממה שיקר וחשוב לך, נראה כי את בוחרת להגיב, לנקוט בצעדים שישיבו את הדברים למסלול הנכון עבורך - וזה כל כך משמעותי ולא מובן מאליו יקירה.

אני שומעת כמה היית רוצה אותנו לידך, מושיטים לך יד, מקשיבים בלב חומל ואוהב לרגעים המעיקים והבלתי אפשריים בהם הכאב אוחז ולא מרפה... יודעים לראות את קרני האור שמעבר לעננים האפורים, מחזיקים יחד איתך את הידיעה והתקווה שלצד הכאב גם יהיה יותר טוב, יהיה אחרת.
אני שומעת אותך מבקשת מאיתנו לשמור עבורך את המקום בפורום כמקום בו אפשר לקבל חום אנושי, הקשבה ואמפטיה כנה - וככזה גם אנחנו הינו רוצים לשמור אותו.

תודה שעזרת לנו להבין מה תגובתנו גרמה לך להרגיש, חשוב לנו מאד להיות כאן עבורך, בדרך שהכי נכונה לך, מתוך רצון לנסות להיות כמה שיותר מדויקים ורגישים עבורך, איתך.

מאחלת לך שתמשיכי לצעוד קדימה, לראות למרחקים ולהחזיק בתוכך את הידיעה שמחכה עבורך מקום בטוח. כולנו כאן איתך מעומק הלב, בדרך הזו.

תומכת סהר יקרה

תודה על מילים כל כך טובות עוטפות ומרגשות ..
תודה שאתם מבינים ,
וכל כך רוצים להיות
לעזור לתמוך לתת
תודה על אפשרות להגיד גם דברים פחות טובים .
תודה על היותכם ..

למעלה