התמוטטות

malikago

New member
התמוטטות

חיים שלמים אני אומרת, בוכה, צורחת, בכל דרך מנסה להגיד, שאני לא מחזיקה מעמד.
אף אחד לא שומע.
עכשיו הגעתי לנקודת שבירה סופית.
כל פעם נדמה שזהו, זו נקודת השבירה, תמיד מגיעה נקודה יותר גרועה.
והפעם, הפעם זה על אמת, אבל מי יאמין לי? לא האמינו מעולם, אז בטח לא עכשיו, אחרי שהיה נדמה כל כך הרבה פעמים שזה הסוף.
ואז הגיעה המלחמה, וגמרה אותי סופית.
ואלו הכוחות האחרונים שלי, באמת, הגוף מתפרק לגמרי, הנפש ממש לא מחזיקה מעמד.
השאריות האחרונות, כבר בקושי נותרו.
נשאר רק לחכות.
הצרחות שלי לא נשמעות, וכוח לצרוח כבר אין גם.
השתיקות שלי בכלל לא נשמעות.
מעולם לא שמעו אותי, מעולם לא ראו אותי, מעולם לא חייתי בכלל.
נלחמתי בכל הכוח, כל החיים, ובכל זאת אף אחד לא שם לב.
עכשיו אני כבר לא יכולה, לא יכולה, לא יכולה.
הקיום שלי היה לחינם, וגם עכשיו הוא לגמרי לחינם.
רק חבל שזה כולל כל כך הרבה סבל מצידי, סבל שאין ביכולתי לשנות.
אז כותבת בפורום היחיד שעוד לא השתיקו אותי/התעלמו ממני/צחקו עלי, כי פה אף אחד בכלל לא מגיב מלבד סה"ר, כל עוד יש טיפת כוח לכתוב, כי מהר מאוד זה גם נעלם.
אין מילים שיביעו משהו, אין מילים שיגרמו למישהו לראות אותי או לעזור לי, כי אני כבר לא יכולה.
אין שום דבר לעשות.
הייתי, ואינני עוד, וכאילו כלום, כאילו לא קרה בכלל, אני לא מתה במובן הפיזי, אבל מתה בכל מובן אפשרי, ולא מסוגלת יותר להלחם.

אין לי שום כוונת התאבדות!!!!! ואין צורך במשטרה, רק ניסיתי להביע את המציאות העגומה, שאין שום דרך לשנות, ושאף אחד לא רוצה לראות, כי לאף אחד לא איכפת.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ייאוש מוחלט שמשתלט

מלי יקרה, הייאוש המוחלט שאת חווה נשמע ממש מפחיד ומשתק.. והתשישות – כ"כ מוחלטת ומציפה..
ואת, הולכת וקורסת, כמו כוכב שהולך ומתכנס בעצמו, קורס פנימה, עד שהצפיפות של החומר בפנים כה גבוהה עד שהכל מתפוצץ..
כמה שזה מייאש להרגיש שאף אחד לא רואה את הכאב שלך, לא שומע את המצוקה, לא מושיט יד ברגעים הנוראיים ביותר שלך. וגם כשנראה, שכבר אי אפשר להתאכזב עוד יותר מהמין האנושי, את מרגישה שכל פעם את חווה אכזבה ועוד אכזבה, שמתעלות זו על זו בצורה לא הגיונית ומתסכלת כ"כ.. גורמות לך להתייאש יותר ויותר עם כל פעם, לאבד תקווה יותר ויותר.. כאילו כל מאבקייך היו לשווא, כאילו כל המאמצים שהשקעת היו ריקים..
ובימים שהכל כאילו מתפורר מסביב, אפילו עוד יותר קשה להחזיק מעמד מבפנים, כי הכוחות כבר הולכים ואוזלים, וכשהקרקע רועדת תחת הרגליים כל הזמן, ואין תחושה של עוגן, של מקום בטוח ומוגן, החרדה והכאב כ"כ מציפים..
יקירה, אנחנו מאמינים לך, ולנו אכפת, לכל אחד ואחד מאיתנו. אנו שומעים את הזעקה שלך, רוצים כ"כ לנסות ולהושיט לך את העזרה שהיית רוצה לקבל. תוכלי לעזור לנו בכך, לנסות לכוון אותנו?
וגם, אם זה בסדר שאנחנו שואלים, תוכלי לספר לנו עוד לגבי למי ניסית לפנות והרגשת שלא שומע, לא מאמין? האם את בקשר עם גורם טיפולי כלשהו שגרם לך להרגיש כך?
מחכים לשמוע ממך אהובה

malikago

New member
הממ..

אני אמורה כנראה להגיד תודה או משהו כזה,
אבל זה אפילו לא מצליח לעזור לי, כי כבר אי אפשר.
TOO LITTLE TOO LATE
זה המקרה שלי.
אין משהו שאני יכולה להגיד שאפשר לעשות, אין משהו שיכול לעזור, אין משהו שמישהו יכול להגיד.
אין, לא נותר.
הכל כבר נעשה, הכל כבר נאמר, הכל כבר נוסה.
זה לא היום הראשון, או השני, מדובר על חיים שלמים ואני כבר לא צעירה.
כבר לא נותר דבר, גם לא ממני.
במהלך חיי (שהם בהחלט לא קצרים) ניסיתי לפנות לכל מי שרק יכולתי, משפחה, חברים, "מטפלים" למינהם, אנשים באינטרנט, קוסמים ומי לא, אף אחד לא שמע ולא האמין, ובטח שלא עזר.
ולא אני לא בקשר עם "גורם טיפולי" כי הם לא מטפלים, הם מזיקים.
אין מה להגיד, וזה בהחלט עצוב.

למעלה