בור בשם אהבה

בור בשם אהבה

אני ל-א מאמינה ששוב נפלתי לתוך הבור הזה בשם אהבה,
איך הצלחתי לשכוח כמה זה כואב? כמה דמעות? כמה לילות בלי שינה?
והוא מופנם , ואטום .. כמעט חסר רגש, ואולי זאת מגננה ..
הסביבה אומרת שהוא מפחד לאהוב, ואז עולה השאלה , איך אפשר בכלל לאהוב אותי?
לא פלא שהוא לא מרגיש דבר.. אם כך, למה הוא איתי? הסקס? לא-בגלל שלא כל פגישה הוא קיים,
השיחות?-הם בכלל מזמן אינם.. אז מה כן?
אני לא יודעת מה לחשוב, מה להרגיש, הדחייה מהצד שלו כ"כ מורגשת ומוחשית , שלא באלי לדבר איתו,
וזה מה שאני עושה, וגם אם הוא לא מתכוון שארגיש ככה, עדיין אני מרגישה,
באלי לקבור את עצמי, אני עדיין חזקה, אבל אני מרגישה עוד מעט יבוא הרגע של שבירה,
חולשה, פחד כאב פי 10 יותר חזק, מועקה עמוקה, תסכול ענק ,,
בסופו של דבר הוא בן אדם טוב, אני זאת הבעיה . (כרגיל)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אהבה כואבת

קיפודה שלנו,
אני שומעת את הבדידות שאת מרגישה בקשר, כמעט כמו להיות בקשר אבל גם לבד.. ויודעת כמה שזה יכול לכאוב, כשמרגישים שהקשר חד צדדי מידי, שהצד השני לא ממש שם עד הסוף, לא מתמסר רגשית כפי שאת מתמסרת, כפי שהיית רוצה גם מהצד השני..
ויש משהו מאד מערער ומטלטל בזה, כמו נחשול ענק שרואים באופק, גם אם הוא עוד לא הגיע לחופייך..
&nbsp
יקירה, תוכלי לספר לנו קצת יותר על הזוגיות הזו, על המשך שלה, על הדברים הטובים שאתם מוצאים האחד בשניה ומחזיקים אתכם ביחד?
&nbsp
אני שולחת לך חיבוק ללילה רגוע ושקט, ואם אפשר לסיים במילים מתוך השיר של incubus -
&nbsp
Love hurts
But sometimes it's a good hurt
And it feels like I'm alive
&nbsp
https://www.youtube.com/watch?v=J7Qcn8rm65k
&nbsp

ומאיפה.....

ומאיפה המסקנה הזאת
שהוא בנאדם טוב?
ומאיפה המסקנה
שאת היא הבעיה?
ראיתי פעם ילד אלים, בריון צעקן,
וסבתא שם אמרה לנכדה שלה
"הוא טוב"
ולא ידעתי אם לצעוק בזעם או לצחוק
ככה הן מחנכות אותן......

ילד בריון אלים צעקן

הוא ילד טוב שרע לא ואפילו מאוד ...
זה ילד שמנסה למשוך תשומת לב כי היא חסרה לו
ולא אכפת לו שיצעקו עליו שיתרגזו שיענישו העיקר שיתייחסו
האמת עצוב ואפילו מאוד

את לא מאמינה ברוע לב של אנשים מסוימים? עוד מילדות? אני

מאמינה. ראיתי כמה ביריונים קטנים שהיו ממש בני השטן. היה לי ברור שהם מחקים את האבא.

פנתרית יקרה

אין ילדים רעים יש ילדים שרע להם ....
תיראי מה כתבת "ראיתי כמה ביריונים קטנים שהיו ממש בני השטן. היה לי ברור שהם מחקים את האבא"
ילדים אומללים שמקבלים חינוך של אלימות ..ילדים כאלה לא צריכים שיכעסו אליהם צריכים שיחבקו אותם וילמדו אותם אחרת לפני שיהפכו למבוגרים אלימים .
ולשאלה שלך תאמיני לי שרעיתי רוע בעולם ולא מעט אבל כשיצאתי מהמקום שלי ראיתי אותם בעליבותם
גם אבא שלי שפגע בי לאורך שנים ..תאמיני לי אני מרחמת עליו הוא היה אדם אומלל אלים שלקח הכל ובגדול ...הוא היה אדם חולה וכשבודקים יותר לעומק הוא היה ילד אומלל שקיבל חינוך דפוק וכן הוא הפך למבוגר שפגע ..מאמינה שאם היה מקבל חינוך אחר הוא לא היה פוגע בי ...
מצטערת יקרה יודעת שאנחנו שונות בהשקפות שלנו וזה לא פעם ראשונה אבל ככה זה בעולם כל אחד רואה דברים מזוית אחרת ואין אמת אחת .

כואבת איתך ושולחת לך חיבוק.

יכולתך לא לכעוס על הביריון האלים שהיה אבא שלך ושפגע בך היא סימן לאנושיות גדולה אצלך.

קיפודונת יקרה

גם את בן אדם טוב ואפילו מאוד
יכול להיות שיש דפוסים שבגלל .. קצת התעוותו לך אז מה אפשר לתקן
יקרה זוגיות זה עבודה של שניים לא אחד
סומכת עלייך שתצליחי בסוףף למצוא את האחד שיהיה נכון ויתאים לך ואת לו
חיבוק ענק

למעלה