חידה קשה אפילו אני עוד לא הצלחתי

חידה קשה אפילו אני עוד לא הצלחתי

אם אני ילחץ על כפתור אחד ואלייך לישון אני יהרוג 1000 איש מי אני ומה הכפתור שלחצתי עליו ונתנו לי רמז: המוות של אותם בני האדם קורה במים

guysoffer

New member
אולי ?

הכפתור האדום, אובמה, שיגור של טיל גרעיני לירח יציף הרבה מכדור הארץ.

Crurifragium

New member
../images/Emo6.gif

חוץ מהעובדה ששיגור של טיל גרעיני לירח לא יעשה שום דבר לכדור הארץ, ושאין שום קשר לכמות המאוד מדוייקת של 1000 איש... רעיון טוב.

Crurifragium

New member
וודאי שיש קשר, אבל לא אחד רלוונטי

הירח הוא הגורם לגאות אבל זה לא קשר שייאפשר לאיזשהי פצצה גרעינית שניתן לייצר בטכנולוגיה של ימינו להשפיע על הירח בצורה שתשפיע על כדור הארץ. נצטרך לרסק את הירח באופן משמעותי, להוריד ממנו אחוז ניכר מהמסה או לשנות באופן מאוד משמעותי את צורתו. אנחנו לא בדיוק יכולים לעשות את זה כרגע, בטח לא בעזרת טיל גרעיני או אפילו עשרות ומאוד כאלו.

Crurifragium

New member
אולי זה בכוונה

אם רוצים לפרש את החידה ככתובה נכון, אז זה אומר שהדמות הפעילה היא מישהו בשם "אני", שאם הוא יילחץ על הכפתור "אחד", ויגיע אל מישהי (שלה מסופרת החידה) בשביל לישון (הניסוח פה קצת קלוקל, אבל קיים, כמו "אצחצח שיניים ואל המיטה" וכו'), אז הוא יהרוג 1000 איש. במקרה הזה התשובה ל"מי אני?" זה "אני" (השם), והכפתור זה כפתור "אחד", אולי מפאנל כפתורים גדול יותר שזמין לרשותו של אני.

כלמנ

New member
אני יודע

זה כפתור PLAY של הDVD כשבתוכו הסרט טיטאניק. הסיבה שהוא ילך לישון זה שזה סרט ארררררוך ומשעעעעעעעעמם.

Imai

New member
../images/Emo2.gifוכל נוסעי הספינה ימותו איתו ../images/Emo6.gif

Shaakedod

New member
ואווו

ואווו כל הכבוד !!! לדעתי זה התשובה ... מעניין מה בעל החידה יגיד

Crurifragium

New member
זאת תצטרך להיות

בערך הצוללת הגדולה ביותר שנבנתה אי פעם, בהנחה ויש לה צוות של 1000 איש.

Crurifragium

New member
זה היה יכול להיות מתאים

אבל המספר "1000" נשמע ספציפי, ולא כמו "ימותו די הרבה אנשים, אולי, אבל לא ברור כמה בדיוק, ואם בכלל זה יקרה בכל פעם".

גם אני חשבתי על ההוא

שמכבה את האור לפני שהוא הולך לישון, רק שהוא הולך לישון במגדלור וקם בבוקר לנוף של גופות ושברי ספינות.

למעלה