מרגיש שפשוט נמאס לי מהחיים

מרגיש שפשוט נמאס לי מהחיים

איין כלום איין משהו שמושך או ימשוך אותי קדימה (עיסוק, תחביב) הכל רייק הכל חוזר על עצמו כל יום אותו דבר זאת שאני אוהב לא רוצה כל קשר איתי איין תקווה איין דרך איין מהות לחיים האלו אני מקווה לא להתעורר מחר בבוקר

תגובה

נסה לפתח לעצמך תחביבים. חשוב איזה נושא מענין אותך ואיך תוכל לעסוק בו באופן שנעים לך. אני למשל כותב ספרות כבר הרבה שנים, אני אוהב לכתוב.

חס וחלילה שתתעורר ותודה לאלוהים

על עוד יום שקמת בבוקר שאתה רואה את העולם האמן לי שיש צרות גדולות יותר מפרידה של זוג מפרידה של חברה כאילו מה יש ים של נשים בעולם הזה למה לרצות למות בגלל אחת שעזבה אם עזבה זה לא מאלוהים שתהיה איתך ואני לא דתיה אני כך רואה את העולם חבל חבל מאמי אף אחד לא שווה שתמות תחשוב כשתתחתן יהיו לך ילדים מקיסמים וים דברים שאתה צריך עוד לחוות אתה יודע מה אומרים עוד אל עשית את כל היעוד שלך בחיים אלוהים לא יקח אותך עוד חכה יש לך זמן מאמי אני מאחלת לך שעוד תראה שהעולם יפה ואני אחת שבאתי ממקום של נפילה ענקית בחיים ואיזה נפילה שאתה לא תאמין וקמתי ממנה ואני שמחה שאני חיה היום שמחה מודה לאלהוים שאני חיה כי אין יותר חשוב וטוב מהחיים האלה גם אם קשה בהם לפעמים. אכתוב את הסיפור שלי בקרוב על הנפילה הענקית ועל המקום שהגעתי אליו הנפילה הענקית ואיך קמתי ממנה ואז תבין שיש יותר גרוע מיזה בעולם מהמ שאתה מרגיש כרגע מהאהבה לאישה ההיא שעזבה. זה פשוט סיפור קשה אבל אני אכתוב אותו אם לא היום אז מחר בבוקר תתעודד יש דברים קשים יותר בחיים נשיקות רינה

אותה אחת (תשובה)

אותה אחת (תשובה) אותה אחת מאוד מיוחדת בשבילי אני לא איש העולם הגדול איין לי הרבה הכרויות בכלל יוצא לי להכיר מישהי אחת לשנה ניראה לי אותה אחת הייתה מאוד מיוחדת לי פשוט הייתה מאוד חמודה , וכל כך קשה לי לוותר על הקשר איתה

סליחה עם טעיתי בתשובה אליך חמוד

קראתי ומזדהה איתך לא יכולה להגיד לך שיש יותר גרוע מתנצלת ומבינה אותך ומזדהה איתך מה שאוכל לאחל זה שהכאב יעבור במהרה. אוהבת רינה

shani שני

New member
אז תמשיך להתפס אליה רק כי לא יוצא

לך להכיר בחורות כל יומיים? תסגור את עצמך לבחורה אחת שאתה לא יכול להיות איתה ותאמלל את עצמך רק כי אתה לא "איש העולם הגדול"? יש לך מושג כמה אתה מפסיד? יש לך מושג כמה בנות מפסידות אותך? ישראל..סליחה שאני מתקיפה אולי, וסליחה שלא כתבתי לך המון זמן, אבל כואב לי לשמוע שאתה ככה, מיואש והרבה מזה קשור אליה. אין תקווה? אז תמצא תקווה. מה אתה רוצה לעשות? מה המטרות שלך? החלומות שלך? אתה אדון לעצמך עכשיו, תקבע לעצמך מטרות. יש לך המון מה לעשות בחיים ואי אפשר שתתבזבז. איך בדירה? איך אתה מרגיש שם? בבקשה ישראל, אל תהיה מקובע על משהו בלתי אפשרי. אתה יכול להכיר נשים יפות וטובות מספיק, כמו שמתאים לך וכמו שאתה צריך. מישהי שתאהב אותך ואתה תאהב אותה בחזרה. אז אתה לא מפלרטט עם כל בחורה שעוברת ברחוב. זה אומר שאתה לא תוכל להכיר? ממש לא. גם אנשים סגורים מכירים, גם ביישנים מכירים בנות. אל תוותר על עצמך.

lightflake

New member
תשמע:

נכון שהיא הייתה חלקת אור קטנה בחיים שלך ונתת לה חשיבות גדולה מאוד, ועכשיו פתאום ראית שהיא בעצם לא רוצה ופתאום האור הזה נכבה ונראה לך שהכל חשוך לגמרי. אבל זה לא ככה באמת! אתה כרגע במצב שאתה רק בחושך ולא מסתכל לפינות אחרות של אור כמו שסיפרת לנו רק לא מזמן על כל מיני התקדמויות קטנות שמשפרות את החיים שלך, ועכשיו פתאום הכל חשוך יותר כי נפלה עליך חשיכה... זה כמו שבן אדם ילך במערה ושבמערה יהיו נרות קטנים על הקירות ויהיה קצת אור מכל הנרות ואז הוא מתקרב ומתקרב לנר אחד (שזו הבחורה...) ומתקרב לנר הזה והאור גדל וגדל ואז פתאום מנשבת רוח והנר הזה כבה! מה הבן אדם רואה? חושך עוד יותר גדול ממה שהיה מקודם! כי הנר האחד הזה היה כל כך משפיע שעכשיו הנרות האחרים בכלל לא נראים... אתה חייב לחכות ולהסתכל גם על האורות האחרים ולהמשיך. רק אל תמשך לחושך יותר מדי... כבר עשית דרך ארוכה משם... גל.

למעלה