אני מתחילה לחשוב שאין תקווה

mb261414

New member
אני מתחילה לחשוב שאין תקווה

הלכתי לראיון עבודה רק בשביל לשמוע את זו שמראיינת אותי מנסה להתחמק מהראיון מולי, כי בראש שלה היא מעדיפה כבר מישהי אחרת, כמו הסטודנטית שהגיעה.
ואני יושבת שם משתפת פעולה עם הראיון כי מי יודע אולי היא תשנה את דעתה וכל הזמן היא בכלל לא בעניין של לקבל אותי לעבודה, בסוף גם אמרתי את מה שהיא הייתה צריכה להגיד "אתם תהיו איתי בקשר.." שלום וביי.
מרגישה שהייאוש שלי פשוט יוצא מכל החורים, ודי נמאס לי בגדול לחיות.
הדיכאון רק הולך ומעמיק, איך קמתי מהמיטה אני בכלל לא יודעת.

מישהי1632

New member
מצטערת לקרוא

יתכן שיש שם פרוטקציה, כמו במקומות רבים. אל תקחי את זה אישי. קראתי שיש אנשי מקצוע שעוזרים בהכנה לראיון ועושים סימולציה, גם בסקייפ. אולי שווה לנסות.

mb261414

New member
לא פרוטקציה, פשוט היה כתוב לה על הפרצוף

בטוש בולט. את מה שהיא לא רצתה להגיד לי אבל אמרה. ממש מרגיש לי כמו הסרט נער שוליים, בני טובים ואני החבר'ה הלא טובים. כאילו העולם מחולק לטובים ורעים ךמה שאבחן בצורה כזאת?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ראיונות עבודה עם סוף ידוע מראש

mb261414 יקרה,
שומעת את התסכול, חוסר האונים מללכת לראיונות עבודה שהסוף שלהם ידוע מראש..
כאילו רוצה לצעוק למראיינת: תראי אותי, תראי כמה כוחות הייתי צריכה לגייס כדי להגיע לכאן היום..
כמה הייתי צריכה לעבור כדי לשבת מולך..
אבל הקול הזה נשאר בפנים, המראיינת ממשיכה בדרכה,
ואת יוצאת באפיסת כוחות, אולי בהרגשה שהמצב לא ישתנה..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה את מרגישה שקופה.. כמה את זועמת שלא נותנים לך הזדמנות להוכיח את עצמך..
מזמינה אותך להמשיך לכתוב ואולי הכתיבה תתן לך מעט כוחות להמשיך לחפש..
שלך,
מתנדבת סה"ר

שלום
אולי תלמדי בחוגים נושאים שמעניינים אותך, ואחר כך כשיהיה לך הרבה ידע בנושא שמעניין אותך במיוחד תחפשי בו עבודות.
&nbsp

mb261414

New member
הגעתי למסקנה שלא משנה מה אעשה

שום דבר לא יהיה טוב. כי אני פשוט בדיכאון, אני לא מצליחה להרים את עצמי, ממש בקושי. מצליחה לזוז. ערה בלילה ישנה ביום והכל הפוך

מצטער לדעת
אין בושה בלבקש עזרה. צריך גם להשתדל להתייחס לחיים באופן חיובי ולאהוב את הדברים היפים. אולי אם תחשבי הרבה מחשבות יפות ונעימות, יקל לך קצת על תחושת הדיכאון. אולי תיקחי פסיכולוג טוב שיקשיב לך ויבין אותך.
&nbsp

no on3

New member
mb מתסכל

חזקה, קמת וניסית !

מחזק אותך,

זה קשה אחרי אכזבות שחוזרות על עצמם

מחזק אותך,
מותר לך להיות עצובה,
תספרי על האכזבות שלך למי שיוכל לתמוך,
תנוחי אחרי היום שעברת ...

את יודעת שזה רק עניין של זמן,
ושעוד כמה זמן את תצליחי למצוא עוד כוחות
את תצליחי להתחזק ולנסות שוב !
לביאה

אחרי האכזבה הבאה תוכלי לבוא שוב
ואני אנסה שוב לחזק אותך (את יכולה לבחור מה את רוצה שאני אגיד ואיך את רוצה שאני אתמוך בך)

ואת יכולה לבוא לכתוב גם לפני,
תכתבי מתי שאת רוצה

mb261414

New member
ממש תודה. היום כבר לא קמתי לראיון

היום היה לי ראיון נוסף וכבר לא קמתי. לא התעוררתי, ולא התחשק לי לרוץ ולמהר להספיק להגיע רק בשביל לשמוע עוד לא. אז שלחתי לו הודעה שאני לא אוכל להגיע ביום אחר, הוא תגובה אמר שמעדיף שלא ואני שמחה שהיה החלטי במקום.
אז לא הלכתי

הי מב

את מסתכלת על כל הגורמים המתסכלים ביחד ומזדהה עם הקשיים כרגע ועם הקשיים שיצוצו. רק לשאוף מהקוקטייל הזה זה מייאש.
ראשית טוב שנחת צריך הפסדה בין ראיון לראיון בין משימה למשימה.
שנית נסי לפרוס את המטרות וכל פעם להתמקד באחת .
ותנסי למצוא בזמן התהליך ובין להין עמו המדיטציה מה נעים לך כרגע ומה את רוצה לעשות?
לאדם דשה חנוע מהמקום לשמע המילה צריך וחייב. נעים זה מה שמניע תמצאי דברים קטנים שיעודדו אותך תלכי צעד צעד יתסתכלי רק על הצעד הבא ולא מעבר. ותחשבי מה יעשה לי נעים מה כן נעים לי עכשיו ואולי אפילו איך עשיית הצעד הזה תעשה לי נעים.

למעלה