נו.....

שחר בן31

New member
נו.....

נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו...נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו..... .. נו..... נו..... נו..... נו..... נו.....

נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו...נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו....
נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו...נו..... נו..... נו..... נו..... נו..... נו.... נו..... נו....

כיפור, ראש השנה, פסח, יולי,אוגוסט, ינואר, שישי, שבת, שלישי,ראשון, יום, לילה, אור חושך, 18:41, 2:34, 4:45, 17:28 - הכל אותו דבר - ההבדל היחיד הוא אורות וחושך
זהו, אין שינה אין רעב נורמלי אין צמאון נורמלי, אין נשימה כמעט, אין כח לחרבן - לנגב תחת זה עול - זה דורש נייר טואלט - שעולה כסף וצריך לאחסן אותו איפשהו וגם הוא יגמר.
אין אוויר.
אין זכרון. אין בגדים, אין יכולת ללבוש בגדים על הגוף- כל מה שנוגע בי מעיק עלי - אני לא מגזים.

no on3

New member
היי שחר

היי שחר
מצטער שאתה חי ככה.
שאפילו הדברים הקטנים הם למעמסה עליך.

אני מזמין אותך לשתף עוד, לכתוב מה שתרצה.
אני מקווה שתצליח לחוות הנאות ותקווה בחייך.

שלום שחר
אתה מוכרח להשתדל להפעיל את עצמך. אם לא תצליח, נסה לפנות שוב ושוב למומחים שינסו לעזור לך ולרפא את הבעיה שלך. אסור שתחיה בצורה עגומה כזאת.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הימים עוברים

שחר בן31 היקר,
שומעת כמה אתה מתוסכל שכל הימים נראים אותו דבר... יום עובר ועוד אחד, הדקות והשניות בשעון מתחלפות אבל בפנים שום דבר לא משתנה.. הכאב מציף, מטביע..
כאילו קצות העצבים חשופים, וכל מגע, אפילו מגע קל של בגדים מטלטל..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה אתה באפיסת כוחות מהניסיונות לבצע את מטלות היומיום.. אפילו הפשוטות יותר..
מזמינה אותך להמשיך לשתף בהתמודדות היומיומית..
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה