לא טוב לי

trick me1

New member
לא טוב לי

עוד מעט פסח ויש לי חופש שבוע מהעבודה, ואין לי מה לעשות.

אין לי חברים ואין לי בן זוג לצאת איתם.

לא יודעת מה אעשה.

כששואלים אותי מה אעשה בחג, אני משקרת וממציאה משהו

בהמשך לפוסט הקודם שלי:

"אני בת 31, גרה עם ההורים, ללא בן זוג, ללא חברים, ללא רישיון.

שום דבר לא הולך לי.

מעולם לא גרתי לבד. אני מתביישת שאני בת 31 וגרה עם ההורים.

לא הולך לי בפן הזוגי, אך אחד לא רוצה אותי.
כל מה שהיה לי זה רק מערכות יחסים של סק*, וגם הגברים דאגו להבהיר לי שזה רק סק* ולא מעבר
. זה כ"כ משפיל שגברים רוצים אותך רק לסק* ולא למשהו רציני.
מה אני מצורעת? אני לא מספיק טובה להיות בת זוג?

אני גם לא יוצאת, אז אין לי איך להכיר גברים. ובאפליקציות הכל פח אשפה, וכולם מחפשים רק סק* ולא משהו רציני.

אין לי חברות, אין לי עם מי לצאת בשישי.

לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה שיצאתי עם חברה.

מקנאה בכולם שמעלים סטורי ותמונות מהיציאות שלהם, ואני בשישי לבד בבית.

החברה היחידה שיש לי, נשואה עם ילדים, וכל פעם אפילו באמצע שבוע שאני מציעה לה להיפגש לקפה היא מתחמקת ולא יכולה.

כל פעם כששואלים אותי: "מה עשיתי בשישי". אני משקרת וממציאה משהו.

אני לומדת מלא זמן נהיגה, כבר נכשלתי ב2 טסטים, ולא הולך לי עם זה.

מרגישה חסרת מזל בכל דבר. שום דבר אני לא מצליח לי.

חשבתי כבר על התאבדות, אבל אין לי את האומץ ולא אעשה את זה למשפחה שלי.

סבלתי ועדיין לפעמים סובלת מתלישת שיער. הצלחתי מאוד למתן את זה. לאחר שטיפולים פסיכולוגים/פסיכיאטריים לא ממש עזרו לי.

נמאס לי מהחיים האלה, נמאס לי לבכות, נמאס לי ללבוש מסכה כל בוקר בעבודה ולהראות שאני שמחה"

דכדוך בתקופת החגים זו תופעה מוכרת

המצב שלך לא נורא כמו שהוא נדמה לך. את צריכה פשוט לדעת למצות את ה יתרונות שלו.
אני אמנם מאוד שמח במשפחה שיש לי, אבל מדי פעם אני מביט בנוסטלגיה לתקופת הרווקות שהייתי בן 31 , גרתי לבד ועשיתי מה שבא לי. יש לכך הרבה פלוסים.
מה היית רוצה לעשות? מה תחומי העניין שלך?
זו לא בעיה למצוא אטרקציות / פעילויות (בהתאם למה שאת אוהבת). תעשי קורס צלילה (אם טרם עשית), תעשי חופשת סקי בחו"ל (אם מצבך הכלכלי מאפשר), תעשי ראפטינג בירדן.
לגבי בן זוג: זה יגיע. תבקשי אולי מאיזו עמיתה מהעבודה להכיר לך , או שתנסי דרך חברות שלך מהפייסבוק להכיר לך (זו גם הפכה להיות דרך).

מישהי1632

New member
מצטערת לקרוא

מאחלת לך חג שמח למרות הכול. חפשי קבוצות של פעילויות שקרובות לתחביבים שלך (ספורט?, מוסיקה, ספרות, טיולים וכד') ותצטרפי לפעילות. גם אם לא תמצאי את האביר
תרחיבי אופקים, תצאי מהבית ותפגשי אנשים חדשים.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כשהכול סוער

trick me1 יקרה,
ההרגשה ששום דבר לא הולך.. שכל ניסיון שלך נכשל יכול כל כך לייאש ולתסכל.
הצורך בזוגיות, בחבר ... במישהו שיהיה שם עבורך מבעבע בתוכך עד שכול תמונה או "סטורי" שמעלים מטלטל אותך ומטביע אותך עמוק יותר...
ואת ממשיכה לנסות,
לובשת מסכות,
מחייכת לעולם,
כאילו החיים מחייכים אלייך,
אבל בפנים את נשארת מותשת ומרוקנת..
עד כדי כך שמחשבות על המוות נראות כפיתרון המתאים.
ואולי החג שעומד בפתח מעצים את האין, מבליט את העלטה כשמסביב כאילו מואר...
ובכול זאת, בתוך הסערה והתהום שאת מצוייה בה... בחרת לשתף אותנו ואת חברי הקבוצה... אולי מנסה להיאחז בניצני תקווה... מנסה למצוא אי של שקט בתוך המערבולת.

יקרה, תודה ששיתפת.
שלך,
מתנדבת סה"ר

אני חושב שקראתי כבר את ההודעה הזאת

קודם כל, חשוב למצוא עיסוקים ותחביבים שיעניינו אותנו וייתנו לנו תוכן רגשי בחיים. בנוסף אני מסכים שחשוב למצוא חברה. אולי תשתתפי במסגרות שעוסקות בנושאים שמעניינים אותך, כמו חוגים ומועדונים, ושם תדברי עם אנשים ותכירי חברים וחברות. אל תרצי להתאבד בשום אופן, החיים מקודשים וחשובים. זכרי שאם תמותי, לא יישאר ממך כלום ולנצח לא תוכלי לחזור לעשות, לחשוב ולהרגיש. לא כל הגברים מחפשים קשר חומרי. אמנם יש אומרים שגברים יותר נוטים למיניות מאשר נשים, אבל גם הם בני אדם וגם להם נפש ואישיות וחשוב להם לאהוב ולהיאהב. אל תתייאשי. יש אנשים שידעו להעריך את מעלותייך.

למעלה