כ"כ קשה לי

אלזה7

New member
כ"כ קשה לי

מתמודדת עם כ"כ הרבה דברים בבת אחת, עם האובדן של אבא, עם הבדידות, עם כ"כ אנשים רעים שאפילו אין לי כח לפרט עליהם, עם הסיפור של אמא שלא חשבתי שיקח כ"כ הרבה זמן, והמקום הזה שהיא נמצאת בו פשוט נורא, אנשים כ"כ אכזריים, כל פעם שאני באה לבקר מתנפלים עלי מאיימים עלי, אתמול ממש היה השיא, אני מרגישה כ"כ רע, לא יודעת כבר מה לעשות

תהיי חזקה

בוודאי יש לך כוח להתמודד. עצוב שהאב מת, אבל החיים מוכרחים להימשך כי גם את אדם וחשוב שתחיי. הכירי אנשים מעניינים ותני להם חיבה ואהבה ואז יהיו לך יותר חברים טובים. רוב האנשים טובים ולכן החברה שורדת, יש אנשים רעים וצריך לדעת להסתדר איתם בחוכמה. מצטער שאמך במצב רע, כשאת מבקרת ומתנפלים עלייך אולי תנסי להסביר שאת דואגת למצב אמך וחשוב לך לבקר אותה לראות איך היא מרגישה. שמרי תמיד על ביטחון עצמי ועל כוחות נפשיים, להתנגד לגורמים הרעים ולקבל בברכה את הגורמים הטובים.

אלזה7

New member
תודה

גם שאתה נותן חיבה ואהבה לא כולם טובים תלוי בבנאדם, אמא שלי ברוך השם בסדר, המקום שהיא נמצאת בו האנשים שם לא בסדר חלקם לדבר לחלק הזה בטוב או בכלל זה עוזר כמו כוסות רוח למת, תודה רבה בכל מקרה על התגובה

שמחתי לעזור לך

כל מקרה אני מסכים אתך שיש אנשים רעים מאד וצריך לדעת להסתדר אתם. אהבה נותנים באופן טבעי, ברצון ובשמחה. אדם שאינו טוב ונחמד - או שלא צריך לאהוב אותו או שיש לו בעיה שבגללה קשה לו לבטא את אהבתו בחזרה והוא זקוק לעזרה, וחלק חשוב מהאהבה דאגה ועזרה.
&nbsp
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חיבוק מלא באנרגיות לחיזוק

היי יקירה,
המסירות לאביך ז"ל וכעת לאימך,שתיבדל לחיים ארוכים וטובים, ניכרת תמיד דרך כתיבתך כאן.
נשמעת מדבריך התחושה אולי שאת בתוך "בועה" משלך המוקפת באנשים מאיימים ומפחידים ושהדבר היחיד המעניין אותך הוא שיניחו לך לטפל באמא כמו שאת רוצה,להשגיח עליה בבית.
אך זה לא מתאפשר ואולי כל עיצה של אנשי המקצוע המטפלים באמא מורגשת אצלך כהתערבות מיותרת בבחינת :אף אחד לא ילמד אותי מה טוב לאמא שלי...
את עדיין בתהליך האבל על אבא וקשה במקביל לטפל באמא שלא נמצאת קרוב אליך וגם בעצמך, אנחנו שולחים אליך מכאן חיבוק מלא אנרגיות כדי לחזק אותך בהתמודדויות המורכבות האלה.
לילה שקט,מתנדבת סה"ר

אלזה7

New member
תודה

אבל הניתוח שלך ממש ממש לא נכון, מדובר באנשים נטו רעים לא כי הם רוצים לטפל ואני חושבת שאני יודעת יותר טוב, ממש ממש לא אני הנחתי פעם לינק עלמה הולך במדינה ואני ח שוב לאמא שלי אין כלום ולא היה כל מה שמנחה אותם000 22שח בחודש שהבית אבות מקבל ממשרד הבריאןת ולא שום דבר אחר ולהשתלט על הרכוש המועט שיש לה לכן הם לעולם לא יהיו מוכנים לשחרר ימציא ו המצאו ת וידרר המצב שלה, לא היה לה כלום אני מאד נסערת וצריכה לשקול תלונה אחןת מנוול ת אחת דחפה לה בלי לשאול רופא כדור שינה שכמעט הרג אותה זה מקום של רוצחים בלי שום סיבה רק כי היא רצתה שאמא תישן בשמונה ואמא לא רצתה ככה סתם בלי רופא הולכים מרוע פשוט רוע ועושים?????????!! קראתי לאיזה אח שנבהל כי כמעט התעלפתי שראיתי מה עשו לאמא מנוולים כאלו מחר יום שבתון אבל אניאבאופ ן דחוף חייבת לדבר עלמה שקרה לאמא עם העורך דין אני יודעת מי האחות וחייבים להתלונן ממש מפחיד אותי לא זיהיתי את אמא אני מבוהלת לגמרי מפחיד נורא

אלזה, ומה אם תניחי למאבק?

תבואי לבקר את אמא שלך כמה שיותר, תהיי איתה כמה שאת יכולה, תוודאי שמטפלים בה היטב השאר הזמן - וזהו. ותוותרי על המאבק שיתנו לך לטפל בה בבית? אולי זה לא *באמת* כל כך נורא? אלא אם כן את יודעת בוודאות שהטיפול בה אכן לקוי - ובמקרה הזה את צריכה להתלונן ובאמת לא לאפשר לזה לעבור בשתיקה, גם בשבילה וגם בשביל חוסים אחרים, שמן הסתם מקבלים גם הם אותו יחס מחפיר. אבל אני לא בטוחה אם זה באמת המצב...

אלזה7

New member
את

לא בטוחה, אבל אני יודעת. אמא גם לא צריכה שום טיפול מיוחד קצת עזרה וזהו, שבהחלט אפשר לקבל עם אופר צמודה בבית, ככה גם היא רוצה, לא רק אני, אני באה כל יום וכמה שיותר חוסים אחרים המשפחה שלהם זרקה אותם מרצון וכמעט לא באה לבקר זה ההבדל, וזה לא רק הטיפול הם רוצים בכח להיות אפוטרופוס שלה חברה של גנבים עם קבלות

אלזה7

New member
הכסף

כבר הסברתי את זה המון פעמים תרשמי יום העובד הסוציאלי הבינלאומי הוצאת קשיש מהבית ותקראי

אני לא מגיעה לשום דבר

את טוענת שהמדינה "משתלטת" על כספו ורכושו של קשיש הנזקק לשירותיה? והמנגנון להפעיל השתלטות סו הוא באמצעות העובדים הסוציאליים? אצטרך לראות עובדות (נניח, את לשון החוק המורה לעקל את רכושו של קשיש כתשלום עבור השהות בבית אבות, אף שהיא שנכפתה עליו. או כתבות שסוקרות את הנושא.)

אלזה7

New member
לא

אני טוענת זו עובדה בשטח ובלי שנזקקים לשורותיה זו המטרה מראש יש מיליון כתבות תרשמי באמת מה שאמרתי ותראי או תרשמי פשעי רווחה ותראי העובדים הסוציאלים חייבים לעמוד בתקנים להוצאה מהבית ככה הם מקבלים בונוסים וגם ממנים חברות אפוטרופוס תאבות בצע תרשמי ירדנה נילמ ן למשל ותביני אם זה באמת מעניין אותך כי אין לי כח להסביר סתם מי שבאמת רושם מגיע כנסי לבלוג ים של לורי שם טוב

לורי שם טוב, ירדנה נילמן

טוב, נראה מה הן אומרות. אבל אני מכירה כמה עובדות סוציאליות בכמה ערים שונות, וכל מי שאני מכירה היתה אנושית ומסורה (גם אם לרוב חסרת יכולת לעזור בפועל). כך שלא אאמין למי שתציג את העובדים הסוציאליים כולם כשליחיו השטניים של ארגון רשע ממוסד...

למעלה