אי-שקט

kovyaniv011

New member
אי-שקט

שלום לכולם! אני חדש כאן. אני מכיר את "תפוז" כבר המון שנים אבל מכיוונים אחרים.
לאחרונה התגבר אצלי חוסר השקט. אני לא מסוגל לעבוד במקום העבודה שלי. אני בחופשת מחלה. אני גם מטופל בתרופות.
אני לא יודע מה אני יכול לעשות בזמני הפנוי על מנת להפחית את חוסר השקט או בעצם להגביר את השקט...

שלום

אולי דברים קלים ומרגיעים, דברים מהנים שיאפשרו לך גם לנוח וגם ליהנות. מנוחה גופנית ונפשית היא חשובה. אולי תוכל לחלק את הזמן למנוחה והרגעה בחלקו ולעשייה ועבודה בחלקו האחר. עשה דברים שאתה אוהב. במה אתה חולה? מחלות הן דבר מאד לא נעים ואני מקווה שתבריא. אם מטפלים בך בדרך מהימנה, עקבית ומסורה, זה כבר טוב ואולי סימן שעוד מעט זמן תצליח להרגיש טוב יותר. אני מקווה שהמחלה שלך לא קשה מדי ושהתופעות נסבלות. אזור כוח נפשי נגדה ותשתדל לחיות בריא ונכון.

הי קובייניב

אתה יכול אולי להסביר את המצב קצת, שנבין יותר? למה אתה לא שקט? הטיפול בתרופות אמור לטפל באי השקט הזה , או שזה משהו אחר?
מה שהגיוני לעשות בזמנך הפנוי כדי להגביר את השקט - הוא מה שעשוי להרגיע אותך. אז עכשיו השאלה חוזרת אליך: מה מרגיע אותך?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ימים של שקט

היי,
ברוך הבא ,שמחים שהגעת אלינו, אנו כאן עבורך.
נשמע שאי השקט שהתגבר לאחרונה הוציא אותך מהשגרה: נאלצת לצאת לחופשת מחלה, אתה לוקח תרופות ונוצר זמן פנוי במהלך היום שמתמלא בחוסר שקט...
אולי מציאת עיסוק למשך היום, כזה שאתה אוהב ועושה לך טוב יוכל להטעין אותך ולהכניס שקט לחייך...
הציעו לך כאן גם פעילות גופנית שיכולה לעשות פעולה דומה. יש תרגולים בשיטות שונות שגם יכולים לעזור: יוגה, מדיטציה, צ'י קונג וכמובן שיחות עם גורם טיפולי...

אתה מוזמן גם להיכנס לצ'אט שלנו הפתוח בכל יום מתשע בערב עד חצות מלבד מיום שישי ולשוחח אחד על אחד עם מתנדב/ת שלנו :
[URL]https://sahar.org.il/[/URL]
שולחת לך שיר ומאחלת לך ימים של שקט, מתנדבת סה"ר

למעלה