עצוב לי

אלזה7

New member
תודה

אבל אני עוברת דברים ממש קשים ואין מי שיהיה שם בשבילי, אני לא מפסיקה לחשוב על אבא שלי מצטערת על כל ריב אי פעם על זה שלא הייתי מספיק חזקה לעזר יותר מאד מאשימה את עצמי מצטערת שהוא לא זכה לראות אותי מסודרת בחיים מתגעגע ת נורא והוא חסר לי ולא יודעת איך מתגברים על דבר כזה כואב לי שהוא סבל ועצוב לי שלא יכולתי לגרום לו לאושר זה לא עוזב אותי וגם הבעיות עם אמא לא חשבתי שזה יהיה ככה והעורך דין התגלה כנוכל ועברתי הטרדה מיני ת מאיזה אח במקום של אמא והם בכלל מתייחסים נורא ואיום לא נותנים שוב להוציא אותה לא נותנים להשאר רק עד שעה מוקדמת כל פעם מעירים משהו בצורה מכוערת ואמא שלי בכלל לא כמו האנשים שם צעירה מהם הרבה ומתפקד ברוך השם בלי עין הרע והקשר שלהם עם הילדים שלהם לא דומה לכלום הילדים שם זרקו אותם ולא באים בכלל ואמא שלי כל העולם שלי והם דוחפים פיזית גם זה מקום נוראי ואפילו שאני מתקשרת אליה תמיד יש להם מה להעיר או להגיד גם שאני מתקשרת מפריע להם לא ראיתי רוע ואכזריות כזו קניתי לה שני מכשירים אני לא מתקשרת למחלקה רק לאמא ישיר וזה כואב להם אנשים רעים נורא גנבו לה מכשיר אחד וגם בגדים חדשים ואין למי לדבר כבר אין לי כח כל הדברים שאני עוברת ולבד קשה לי נורא

נשמע נורא אלזה, ואני שואלת את עצמי

איך לא להיבלע לייאוש יחד איתך
ומה אפשר להגיד שיעזור.
נראה לי שאת בת נהדרת ומטפלת באימך באופן מעולה
מקווה שאת לפחות מפרגנת לעצמך על זה.

אלזה7

New member
תודה רבה

לא יודעת איך להתגבר על האובדן, אני לא מסוגלת ומרגישה אשמה וחרטה על המון דברים, אני חייבת רק בשביל אמא, אני לא יודעת מה לעשות , לחוש משהו טוב בטח שלא חשה אני לא כ"כ יכולה להתמודד עם האובדן אבל חייבת להיות שם בשביל אמא והמקום הזה מתנהג נורא ועושה הכל עוד יותר קשה והעורך דין התגלה כנוכל, מקווה שמשהו יסתדר לטובה, בשביל אמא

אלזה7

New member
תודה שחר ושירה

אני לא מבינה מה הולך בכלל ואיזו מן דרך זו השופטת אפילו לא הזמינה אותנו לדיון ישר קבעה לטובתם

שלום

עצוב שאנשים מתים ומאבדים את היכולת ליהנות מחיים טובים, אבל המוות חלק טבעי ומחייב מהחיים וצריך לקבל אותו ולא לאבד לגמרי את שמחת חיינו בגלל אובדן אחרים. ודאי אינך רעה אלא עשית כל שחשבת שתוכלי וזה בסדר. יש סדר ומוסר בעולם אבל מובן שלפעמים קורים מחדלים ושחיתויות, ואז צריך להילחם על הטרדה מינית אולי תוכלי להתלונן, ואם עורך הדין היה רע אולי תוכלי לחפש עורך דין טוב יותר או להיעזר במדינה ולהתלונן גם על הקודם או שאם תחליטי שקשה מדי תחפשי דרכים חדשות להיזהר יותר ממטרידים. אולי תצליחי למצוא בית חולים טוב.

למעלה