דייייי, נשבר לי

devil duck

New member
דייייי, נשבר לי

מכל אלה שגרים אצל ההורים ורק מתלוננים עליהם.
לא טוב לכם, קומו ותלכו.
תגורו עם שותפים, תעבדו ותחיו איך שאתם רוצים.

water5

New member
דיי... נשבר לי

מאנשים שלא מבינים מורכבויות לעומק ושופטים ברובד שטחי.

devil duck

New member
מורכב, זה בד"כ תירוץ לאי עשיה.

כל דבר מורכב אפשר לפרק לגורמים פשוטים יותר לפתור אותם אחד אחד ולהתקדם. ולא, החלפת ניקים אינה התקדמות.

water5

New member
זה הכי קל לדבר מהצד

מאשר לעזור לעצמך (הסיבה שאתה בפורום כמו כולנו), והחלפת ניקים דווקא עזרה לי המון בפרמטרים אחרים.

devil duck

New member
ברור, החלפת הניקים עזרה לך

לקבל עוד קצת תגובות ממי שלא זיהה בפוסט הראשון שזה אתה.

ברווז זה לא לעניין

דבר על עצמך ועל קשייך, ואל תקטול בכלליות חבורה שלמה של אנשים שיכולים להיפגע ממך.

devil duck

New member
אני

נאלצתי לנדוד בגיל צעיר עד אפריקה וחזרה. מסע מפרך!

מזדהה

עם האני שאתה מציג .
כמו כולם יש בך עוד אניים שכרגע בחרת לא להשתמש בהם.
חבל שבמקום להשתמש באני הזה ליצירת השפעה חיובית כמו להמריץ אנשים לעזוב את הבית ולעשות בדרך בונה אתה בוחר להשתמש בו כדי להוציא להם את הרוח מהמפרשים.
הכל תלוי שימוש...

אגב

זה שנמאס לך זו לא בעיה שלהם זה אחריות שלך לשמור על גבולותיך ולא לתת לבעיות של אחרים יכולת ומשקל להכנס לך מתחת לעור ולשגע אותך. אם זה נכנס זה כי נתת לזה להכנס.
גם לי לא בא להתעסק עם כל מיני תכנים בפורום אז אני לא נכנסת זה לא ענייני אם אנשים בוחרים להיות שליליים או לחזור על עצמם זה המקום שלהם לפרוק ולא המקום לתת בו ביקורת. ואגב חולשות אנוש שמפריעות לך באחרים אילו תכונות שקשה לך לקבל בתוך עצמך.
והעולם לא כזה פשוט זו גדולה להצליח לפשט לאחרים דברים ברמה שגורמת להם להזכר בכוח הבחירה שלהם אבל אתה בחרת לתת את זה כביקורת ולרב ביקורת עושה ההיפך.
אני יודעת שלי לא בא לעזור לאחרים אז אני פשוט מניחה לפורום להתנהל מעצמו תמיד יש דם חדש של אנשים שתומכים ונתמכים וככה גלגל החיים ממשיך ללא הצורך בחיצים שלך.
הנח לגלגל להסתבובב הפורום יסתדר גם בלעדיך ולך יהיה שקט נפשי ממנו

devil duck

New member
יש לי רק אני אחד

שיש לו הרבה צדדים ושמתחלף כמו זיקית, אבל תמיד זה אני.

mb261414

New member
לא נורא תשבר..

גרתי עם שותפים, עבדתי הייתי בחיים האלא לא רואה את עצמי עושה אותם עכשיו. מעדיפה לעשות צעד אחר אזאני מחכה, ומותר לי להיות מתוסכלת. והתלונות שלי הם לא מהיום או מעכשיו. ואם נשבר לך שישבר גם לי נשבר מהרבה דברים אז...?

למעלה