שיקום:

שיקום:

להשתקם אחרי עשרים ושתיים שנה של שעבוד!
נכון, עברו כבר כארבע שנים בלעדיה.
(בלעדי ע', המטפלת המיתולוגית עלק).
אבל תהליך השחרור והשיקום נמשך.
יש דברים שאני רק בהתחלה.
ויש דברים שאני יותר מתקדמת.
זה תהליך כל כך מקיף.
אני מנסה כל הזמן לעודד את עצמי, ובאמת יש ככ הרבה דברים טובים, ויש גם דברים שקשים.
עכשיו אני אחרי דאון של יממה שחשבתי שוב שלא אצא ממנו ושאני צריכה שוב טיפול ואולי אני לא יכולה בלי טיפול צמוד, והייתי בכזאת פאניקה, שאפילו לא הצלחתי עוד לכתוב פה.
ופתאום, פוף, הבנתי משהו.. איך הראש שלי מלכד אותי, והכול השתחרר. ועכשיו נשארה בעיקר עייפות עצומה.
מבחינה בריאותית - נדמה לי שאני כבר במסלול. אני הולכת לדיאטנית שטובה לי כבר למעלה מחמישה חודשים ובתהליך איטי ומתון יורדת במשקל. ירדתי כמעט שישה קילו עד עכשיו. זה לא המון, אבל זה נכון ואני באמת עושה השתדלות גדולה ללמוד כאילו מהתחלה, לשנות הרגלים ודרכי חיים וחשיבה, ולא להיות קיצונית גם בתהליך ההרזייה.
התחלתי ללכת לרוםפאים לבדיקות שאני צריכה ולא הלכתי שנים. עברתי ניתוח קטן בהרדמה מקומית אבל שקודם החרדות שלי מנעו ממני לעבור אותו, ואפילו ביטלתי אותו פעם, כך שגם נפשית ברור שאני מתחזקת.
תרופתית: נגמלתי משתיים מתוך שלוש תרופות פסיכיאטריות שצרכתי ושעשו לי רע.
טיפול: בתאכלעס אני בלי טיפול כבר כחצי שנה. (בתוך החצי שנה הזאצ היה פה ניסיום, שם ניסיון שלא צלחו ואיכשהו הבנתי שאני יכולה בלי טיפול!!! ולא זאת בלבד אלא שההתקדמויות הכי משמעותיות קורות לי מחוץ לטיפול. הטיםול מרסן אותי, מביית אותי, מנסה לתקן אותי, לעשות אותי "נורמלית", הכול במרכאות או שבעצם לא, ואילו אני רוצה להעיז
לפרוץ להיות אמיצה)
אני שוחה פעמיים בשבוע , עוד לא בשיגרה, עוד צריכה לגרור את עצמי, אבל כבר שוחה חצי שעה כל פעם. עושה תרגילי םיזיותרפיה, משתדלת כל יום, יוצא לפחות חמישה ימים בשבוע.
מקצועית - הולכת ומתקדמת.
כספית - על הפנים!!!!
פרוייקטים - ארבעה פרוייקטים חדשים מקצועיים. גאה בעצמי.
מבחינת קשרים - הולכת ומתקדמת. מנסה, לפעמים מצליח, ךפעמים לא, פתוחה להכרויות חדשות, מנסה, יוזמת, גם עם קשרי עבר גם עם אנשים חדשים. יוצאת יותר למקומות שנכונים לי.
לומדת לסמוך על עצמי. לאט לאט אבל לומדת.
מביאה אל עצמי ואל העולם מתיקות מסויימת.
שינה - אני עדיין הפוכה מאוד, אבל יש ניצנים שמבשרים תחילת שינוי.
יש לי ידיד חדש וזה כזה כיף. שוב, לדבר באמת, שמקשיבים לי ושאני מקשיבה, שמעודדים ואני מעודדת. חמים ונעים.
יש בי כוח לאהוב.
אני מרגישה שאני בתוך תהליך של להמציא את עצמי מחדש.
ועכשיו יש כמה עניינים....
שעליהם לא אכתוב כרגע.
ובעצם אפתח בתגובה לעצמי פוסט של בקשות לעזרה או להתייעצות.
תודה למי שתקרא ואולי גם תגיב...

שתי בקשות לעזרה / לעצה / לקישור:

אחד -
האם מישהי.ו יכול.ה לעזור לי ב... איך להגיע למשרד השיכון... לברר זכויות שלי מולם?....
שני -
האם מישהי.ו מכירה עורך/ת דין שעוסק/ת בתביעות על טיפול נפשי לקוי?
אני רוצה לבדוק אפשרות לתבוע את ע.
ניסיתי כבר לדבר עם כמה עורכי דין - אחד מהנפגעי כתות, אחרת בסוף לא עובדת בנפגעי טיפול נפשי.
קצה חוט?... מישהו.י?....
המון תודה

מישהי1632

New member
את בטוחה שאת רוצה להכנס לתביעה?

זה עלול לערער אותך. ועורכי דין הם עם קשוח בפני עצמו. תדמייני למשל חקירה נגדית של עורך הדין שלה. וקשה מאד להוכיח. את זקוקה לשיתוף פעולה של אנשים שיסכימו להעיד נגדה.

מישהי היי

אני בטוחה, כמו שכתבתי, שאני רוצה לבדוק אפשרות להגיש תביעה.
קשה יהיה לי לתבוע.
אבל קשה לי גם לא לתבוע.
החלטתי שאני רוצה לעשות בירור במה זה כרוך מבחינתי.
אני מרגישה יותר חזקה ושאוכל לעמוד בזה.
סכום כסף, אם אצליח להשיג ממנה, גם יתן לי איזושהי תחושה שנעשה לי איזשהו צדק, וגם יעזור לי באופן יומיומי להשתקם.

devil duck

New member
אנחנו איתך, חושב שעד כה עשית עבודה נהדרת בשיקום שלך

ובטוח שתצליחי להמשיך עד שתגיעי למקום אליו את שואפת

מעורר הערצה!

שחר ודאקי, אין לכם מושג כמה המילים שלכם

מחממות את לבי.
במיוחד שאני לא נמצאת בשום מסגרת של שיקום
ואף אחד לא אמר שעלי להשתקם
רק אני אומרת לעצמי
ואני לבדי - עם עזרה כמובן, כמו מכם למשל - משקמת את עצמי,
אז זה ככ מחמם את הלב לשמוע מהצד.
ולהבין שאני עושה מילימטר אחר מילימטר, והם לאט לאט תופסים מטראז' (גם אם עדיין לא קילומטראז').
תודה רבה לשניכם.

בהצלחה

כבר תקופה שחשתי את ההתחזקות האנרגטית שלך כנראה את עושה משהו טוב וזה עובד נהדר יש לך יותר נוכחות

קוסמת יקרה, גם מילותייך מאוד מחממות את לבי.

אני מאוד אוהבת את הכנות שלך - גם לצד הזה וגם לצד הזה.
את תמיד מה שאת ואומרת את אשר על לבך.
תודה רבה, השיקופים האלה כל כך חשובים לי.
אני אכן מרשה לעצמי יותר ויותר להיות, עם כל אילוצי החיים והכול הכול.... כל הזמן מחפשת איך להתיר לעצמי להיות בעוד אופן ובעוד גוון ואיך להעניק משמעות.
סופסוף אני מרגישה שאני חיה.
מזה זמן כרב, אבל עכשיו אני כבר מוכנה לומר זאת בקול.
אני חיה, ולא רק שורדת.
תודה רבה שוב קוסמת. המילים שלך מאוד משמעותיות בשבילי.

למעלה