עצוב לי

אלזה7

New member
עצוב לי

קשה לי על הלב , בעקר בבקר שקמה ובלילה לפני השינה, לא יודעת מאיפה לקחת כח להתמודד

מצטער לדעת

עצב הוא רגש טבעי, אבל קשה. מוכרחים להתמודד. אל תתייאשי, אני מאמין שיש לאדם הרבה כוחות. אולי תחשבי מחשבות נעימות לפני השינה, למשל על דברים שאת אוהבת.

אלזה יקירה, את באמת בתקופה מאוד מאוד קשה

אולי אפשר לחשוב כאן ביחד מאיפה את יכולה לשאוב כוחות, בתקוםה הזאת ששואבת ממך את הכוחות בענק?....

אלזה7

New member
תודה שירה

אני חושבת רק על אמא שלי שצריכה אותי, אחרת ממש קשה, אז בשבילה, חוץ מזה היה נחמד אם היו לי ידיד או חברה לדבר איתם לפעמים אבל אין אז לא קל בכלל, צריך לפעמים לשתף מישהו בקורות היום, זה יכול לעזר או סתם שיחה, זה גם עושה טוב

אשמח לדבר אתך

אני מבין שאת סובלת מבדידות. זכרי שאוהבים אותך, לפחות כאן. אדם זקוק לחברה שאוהבת ותומכת. אנשים נוטים לאהוב, לעזור ולהתחבר. ממה סובלת אימא שלך? חשוב שתעזרי לה ככל שתוכלי, היא האדם הכי חשוב בשבילך. תני לה הרבה אהבה ודאגה. תני מלים טובות וכנות ומעשים טובים וכנים לאנשים שחשובים לך, ואז יהיו לך יותר קשרים.
&nbsp

אלזה7

New member
זה

לא זה זה כל מה שעברתי כבר כתבתי על זה פה בעבר אין לי כח לחזר על זה לגבי קשרים הכל יפה בתיאוריה המציאות אחרת אבל אין לי כח להתווכח גם על זה תודה בכל מקרה

אלזה7

New member
שירה

תודה, אני מנסה אבל לא תמיד אפשר לשתף בכל על גבי פורום כללי

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אלזה יקרה, את במחשבות שלנו.. מוזמנת לדבר בצ'אט אם תרצי

אלזה יקרה,

זו באמת תוקופה עם המון טלטלות ושינויים והאופק עדיין לא ברור...
במהלכה את מתמודדת עם אובדן מאוד מאוד משמעותי בחייך...

נשמח להיות איתך ועבורך, לשתף אותנו בקורות היום - בחששות, בפחדים, בכעס, בכאב ובמותשות.

אנחנו כאן - להקשיב, לתמוך, ולנסות לסייע בכל דרך שרק נוכל.
כידוע, זמינים פה או בצ'אט שלנו אם את מעדיפה שיחה פרטית.

שולחת לך חיבוק חם ומחזק
שלך,
מתנדבת סה"ר

אלזה, ברור, כל כך ברור

אני מקווה שבכל זאת תצליחי לעשות ידידים וידידות.
אפ יש לך קצת כוחות, אפשר לחשוב ביחד איך...
אני מקווה שתהיה לך שבת טובה, שתחליפי כוחות, שתצליחי לנוח.

אלזה7

New member
הי שירה

תראי, השתדלות עשייה ורצון של צד אחד זה לא מספיק, גם הצד השני צריך לרצות בקשר ובאותו סוג של קשר, ישנם כאלו שמסיבות כאלו ואחרות לא מעוניינים לקשור אתך קשר לא
משנה כמה נחמד תהיה וישנם כאלו שאומרים ידידות ויש להם כוונות אחרות בכלל שעליהן את
מגלה לצערך רק אח"כ וברגע שאת לא שותפה לאותן כוונות " הידידות" מסתיימת

אופירA

New member
מנהל
אוקי, נכון, זה לא מספיק

אבל מה הדרך להגיע לרצון של הצד השני?
אך ורק ההשתדלות והעשייה והרצון של הצד האחד!

נכון שיש כאלה שלא מעוניינים לקשור איתך קשר. בגלל זה לא ננסה לקשור קשר?
מי שלא מעוניין, נפנה ממנו הלאה, ונחפש מי שמעוניין.
וכל זאת בדרך של השתדלות ועשייה ורצון של הצד האחד, אני.
אני אהיה נחמדה לאנשים, אני אזום, ובין כל האנשים שלא מעוניינים בקשר, אמצא את אלה שיהיו מעוניינים בקשר.
ואם ידידות תסתיים, אמשיך ואחפש ידידות חדשה.

מה עדיף, להתאכזב מראש ולא לנסות?...

אלזה7

New member
לא

אבל הכל יפה בתאוריה ולפעמים זה לא מסתדר ולוקח המון זמן שאת בתקופה שאת צריכה עכשיו ואין או יותר גרוע את מתאכזבת מאד ויש תקופות שאוקיי ויש תקופות שזה באמת בלתי אפשרי

אופירA

New member
מנהל
כי ידידות, רעות וקשר חברות אינם סיפוק צרכים

ובוודאי שלא סיפוק צורך מיידי.

כרגע את סובלת מבדידות, וצריכה אנשים סביבך.
אבל ידידות אמת אינה הפיתרון לבעיה שלך כרגע, ולכן את מתאכזבת.
ובגלל שאת מתאכזבת את מחליטה שצריך למנוע מעצמך ידידות בעתיד. וזה מעגל הקסמים שבגללו את סובלת כרגע מבדידות.

אם את מבינה שידידות זה קשר, שמבוסס לא על הצורך שלך כרגע באנשים, אלא על האישיות שלך ועל יחסי הגומלין ההדדיים בינך לבין הידידים - את יכולה לבנות ידידויות לטווח ארוך או לטווח בינוני או קצר, בתהליך שבו את תורמת את שלך, והצד האחר את שלו (שעליו אין לך שליטה, כאמור).
אבל אם את מחפשת פיתרון לצורך שלך כרגע ע"י "יצירת קשרי ידידות", ברור שאינך מצליחה ליצור קשרי ידידות, כי זו לא הדרך הנכונה לגשת למשימה שנקראת יצירת קשרי ידידות. ואז את מתאכזבת, ונשאבת למעגל הקסמים שלך.

זה לא משהו שמתאים לך להבין כרגע, אבל זה בהחלט משהו שאת צריכה להבין בעתיד.

כרגע יש לך בעיה של בדידות, ומהניסיון שלי אין לה פיתרון ע"י אנשים אחרים, אלא הדרך להתמודד איתה היא להעסיק את עצמך עם עצמך בלבד.
לכתוב בפורום, ללכת לחוגים במתנ"ס, ללכת למועדון אנו"ש, אפילו שזה לא מעניין אותך, ובלבד להתמודד עם הבדידות באופן זמני.
במועדוני אנו"ש יש הרבה סוגי אנשים, ואפשר למצוא שפה משותפת עם אנשים מסוימים, ואפילו באופן זמני, שמתאים למצב הנוכחי שממנו את סובלת.
יש קבוצות תמיכה של מתמודדים ברמה גבוהה, וכדאי לנסות את הפעילויות השונות במועדוני אנו"ש שונים בכמה וכמה ערים בארץ.
זה מה שאני עשיתי כשסבלתי מבדידות עקב מצב חולי.

אלזה7

New member
אני

לא חולה, אני עצובה, אבא שלי נפטר ואת הסיפור עם אמא גם מכירים ואין לי כח לחזר על זה
אנ י מאד ידידותית יש כאלו שלא מחפשים את זה בכלל יש בחורים למשל שאומרים ידידות ומחפשים סטוצים אז לא משנה כמה תשקיעי הוא רוצה בחורה למיטה ואם לא הוא לא מדבר יותר אז כל ההצעות יפות בתיאוריה בתכלס יש דברים אחרים ואין לי זמן לחוגים יש לי המון צרות על הראש ואני לבד איתן לגמרי

למעלה