שרשור דברים חיוביים ליום שישי

שרשור דברים חיוביים ליום שישי

כי לא ניכנע לקשיים ולסבל, נכון?....
"ואנחנו נחיה. אני אחיה ואוהב את החיים האלה. אוהב אותם על כיעורם, על חוליים, על אימתם, ולא אצא מדעתי. אני רוצה לחיות. לחיות הרבה. לחיות חיי אדם אשר מותר לו לנשום. לחיות באור."(מתוך הרומן "והוא האור", מאת לאה גולדברג)

11abcdefg

New member
יום השישי

* התעוררתי וראיתי בכיור דבר פרוותי וחמוד (אפשר להרגע מדובר בחתול שלי).
* המשכתי לישון אחרי שהתעוררתי כי איו כמו לישון.
* מעכלת שהיה יום טוב, אז חייבת להיות תקווה.
* הפורום שוקק פעילות, כן זה לא בהכרח חיובי כי זה פורום של קשיים, אבל היי זה סוג של אני לא לבד וסוג של חלק. כן בעיקר סוג של.

yuval344

New member
ויכולו השמים והארץ וכל צבאם

באמת נחמד לכתוב כל יום. קודם כל שלום לכן ושבת שלום.
&nbsp
@ התקנתי את הכיור במטבח
@ הסתפרתי
@ התחלתי להפנים שהפיזיותרפיסטים קצת צודקים ולהאשים את המערכת לא יעזור לי, אז מתרגל יותר יישור של הברך.
@ אחותי ילדה והתינוקת מדהימה, מדהים כל פעם מחדש !
@ התחלתי לפרק שביל כדאי לבנות מעקה למיטה ונזכרתי שהיא תיכף צורחת עלי שהערתי אותה, אז הפסקתי :)

11abcdefg

New member
...

* היה לי מצב רוח חיובי (לא מתאים למציאות אבל למי איכפת).
* בהיתי בטלויזיה ושכחתי מהעולם.
* ישנתי צהריים, כי אין על לישון.

בומט

New member
הייתי ערה רוב היום

במקום לבלות במיטה שעות רבות, קמתי די מוקדם ובישלתי לשבת.

b88

New member
הרגיל זה ככה

אז היום זזתי קצת, הייתי גם על הבטן

החיוביים שלי להיום:

א. לראות שאתם כותבים כאן. זה גם נותן לי תחושת סיפוק כאילו אני טיפ טיפה עוזרת במשהו וגם מדרבן אותי לכתוב.
ב. אמנם התעוררתי עם מחשבות שליליות אבל לא דגרתי עליהן אלא שמתי את השיר "יש בי אהבה" של אריק איינשטיין ועשיתץי תרגיל צי קונג אחד.
ג. נפגשתי עם חברה ותיקה שאנחנו בודקות אפשרות לחדש קשר. זאת אומרת, היא לא כל כך רצתה ואני רציתי, מלפני כמה חודשים, היום נפגשנו לראושנה לשיחה והיה מעולה ממש. גילוי לב מצד שתינו, נוחות ונעימות. טיפין טיפין יש קצת שוב אנשים בחיי. נפרדנו בחיבוק אמיתי ורך.
ד. עשינו עשר דקות צי קונג ביחד. והיה מעולה.
ה. פגישת עבודה מרתונית מעולה. וואוו, אני מקצוענית, וזה גורם לי סיפוק.
ו. ביטלתחי ]גישה שהרגשתי שזה יהיה טו מץ בשבילי היום.
ז.אני מרגישה הרבה יותר טוב פיזית (אמנם קצת חלשה עדיין)
ח. אמנם בשעות המוטרפות שלי ובשרכי הלא שגרתית אבל אני הולכת תיכף להדליק נרות שבת ולשים שירי שבת ביויטיוב ןלעשות איתםן תרגילי פיזיותרפיה.
ט. יש לי תוכניות מקסימות למחר. (שכוללות אמנם עבודה , אבל לא בלחץ)
י. שלחתי מייל ברכה מושקע ויפה אסתטית למ', וקיבלתי אסאםאס מחמם לב.
אלוהים, מבבקשה עזור לי לקבל את בני האדם כמו שהם, וגם כשהם לא ממלאים בדיוק את כל הצרכים שלי. תודה.
תודה לכם שאתם משתפים איתי פעולה בלחהפוך את העולם הפנימי שלנו לפחות אפל, ליותר מואר.
אותי אני מרגישה שזה ממש מרים עוד שלושה מילמטר כמעט בקביעות, מעל התהום (בנוסף לדברים האחרים שעושה) - המחווייבות לכתוב כאן את הטוב.
תודה תודה
שבת שלום
"באנו חושך לגרש"

למעלה