שרשור דברים חיוביים ליום שני

שרשור דברים חיוביים ליום שני

כי לא ניכנע לקשיים ולסבל, נכון?....
"ואנחנו נחיה. אני אחיה ואוהב את החיים האלה. אוהב אותם על כיעורם, על חוליים, על אימתם, ולא אצא מדעתי. אני רוצה לחיות. לחיות הרבה. לחיות חיי אדם אשר מותר לו לנשום. לחיות באור."(מתוך הרומן "והוא האור", מאת לאה גולדברג)

yuval344

New member
ראשון

1.היה לי טיפול בבוקר, גן עדן - מס'ג רפלקסולוגיה ושיחה, ALL IN ONE
2.ישנתי טוב, אכלתי טוב
3.מצליח להפריד קשר אנושי עם בנות לרוצה אותה עכשיו!!! ידידות, נו שויין :)
4.מבולבל אש בקטע טוב עכשיו
&nbsp
&nbsp
:)

יופי יובל, נותן לי השראה. החיוביים שלי להיום:

1. פירגנתי לעצמי וישבתי לאכול בחוץ ארוחה משביעה.
2. תפקדתי לעילא בעבודות.
3. טוב שהתבטלה לי פגישה. מיהרתי מהר לצאת מההתבאסות של לא מכבדים אותי ודפקו לי את התוכניות וייעלתי את הזמן בזה ש....
4. (אחרי איזה חודש שלא התעסקתי עם זה) התיישבתי כמו בתאדם למשך קרוב לשעתיים ועשיתי טלפונים וכתבתי מיילים בקשר לפרוייקט שלי שעדיין לא מצא לו מקום.
5. הספקתי והצלחתי להגיע לבית המרקחת, מה שמזכיר לי ש....
6. השבת הקרובה אני מתחילה ירידה ממש קטנטנה במינון סוג הכדור האחרון שאני עדיין לוקחת.
7. נזכרתי איך רק לפני פחות משלושה חודשים הייתי פשוט סמרטוט רצפה מתוצאות הלוואי של הגמילה, ואיך פחדתי שלא אצא מזה ואיך יצאתי מזה. תודה אלוהים תודה
8. יש לי עוד המון תפקוד הערב והלילה. ואני תיכף הולכת למיטה לנוח.
9. סוג של דיכאון שמורכב ממועקת אשמה עדיין רובץ עלי מיום חמישי, אבל מיום שישי אני מצליחה להזיז אותו הצידה לירכתי מוחי/לבי לטובת התפקוד והלהיות בהווה. זה הישג לא מבוטל מבחינתי. ומחר יהיה לי זמן להוציא אותו מהפינה.
יומטוב לכולם.
אני מרגישה שלי מאוד עושה טוב לכתוב את הדברים החיוביים. מקווה שתמשיכו גם אתם. יותר מאוחר אפתח שרשור גם למחר. להת

11abcdefg

New member
הבטחתי ולכן אקיים

1. התעוררתי לפני השעון המעורר וזה נותן לי תחושת שליטה כזו בקטע טוב
2. מזגן הוא ההמצאה הכי טובה אי פעם, חברי הטוב ביותר.
3.שמתי היום טבעת יפה וזה נותן לי הרגשה נעימה כשמסתכלת על היד.
4.מדי פעם עולים לי הבזקים של דברים חיוביים שהשתנו, נותן טיפות תקווה שדברים יכולים להשתנות לטובה.
5.היום בעבודה מישהי הפתיעה אותי מאוד לחיוב, נותן אמונה שיש אנשים נחמדים.
6.שתיתי היום קולה אחרי שאני מבטיחה אותה לעצמי עוד משבוע שעבר בתנאי שאשרוד והיי, שרדתי. אז היה טעים.
7.יש איזה צמח בעבודה שצומח מתוך בניין, בלי מים, כמעט בלי אויר, בלי אור. סוג של נותן תחושה שהחיים חזקים מהכל.
8. דיברתי היום עם מישהי שיחה אישית כזאת וסך הכל היה נחמד לנהל שיחה.
9. מעריכים אותי בעבודה.
10.עשיתי ספורט היום (במאמר מוסגר אגיד שהיה קשה בצורה בלתי הגיונית אבל עשיתי כמיטב יכולתי).
11.יש רגעים ששוכחת קצת ומרגישה כמו עצמי וזה נחמד.
12.הרבה דברים לא נעימים שקורים עוברים לידי, שמצד אחד זה חלק מהמצב הפיכסי הזה שהכל עובר לידי, מצד שני זה לא מכאיב מדי על הלב.
13.טיפחתי את עצמי, עדיין לא נראית טוב אבל קרוב לבן אדם.
14.הגעתי למסקנה שמה שמניע אותי זה אתגרים, להציב לעצמי יעדים, צריכה לחשוב איך נעשה את זה.

15. מתכננת להכנס למיטה מוקדם עם מזגן+טלויזיה ולהנות מהמצב שבו המוח שלי בשביתה ואני פשוט צפה.

!!!! I did it
האמת שכל היום רשמתי לעצמי דברים טובים ומיקדתי את תשומת הלב שלי בהם.
אז תודה שירה!
ואני כל כך מקווה שזה באמת יעזור!!

yuval344

New member
כיף לקרוא

תודה לשתיכן מקסימות
&nbsp
אי בי אתגרים זה החיים, מילה מעולה !
&nbsp
שירה המשפט שאת כותבת בהתחלה של לאה גולדברג פשוט טוב.

אי בי, מה שכתבת כאן ממש מרגש!!!

מצטטת:

!!! I did it
האמת שכל היום רשמתי לעצמי דברים טובים ומיקדתי את תשומת הלב שלי בהם.
אז תודה שירה!
ואני כל כך מקווה שזה באמת יעזור!!

האמת שזה התחיל לקרות גם לי.
וכמובן שזה יעזור כי זה הרי כבר עכשיו עוזר. לזכור את הטוב. להתמקד בטוב.
בלי להכחיש את הרע והקשה. בלי למרוח.
עונג.

למעלה