עד

אלזה7

New member
עד

מתי ימשך הסבל, דייייייייי, אי אפשר כל הזמן זה לא מגיע לא לאמא ולא לי

yuval344

New member
בואי נקווה שלא הרבה. מאחל לך ולאמא חוסן ובריאות

רוצה לשתף, מה קרה ?

אלזה7

New member
לא מספיק

שאבדתי את אבא שלי והכניסו את אמא בכפייה למוסד הם מנסים להתלבש על גופה ורכושה ןלהלביש עליה איזו אגודה מפחידה כאפוטרופוס, עד מתי רשעים יעלו זו?

אלזה,מזמן לא שמענו ממך... איפה את גרה? מה קורה?

האם אין עו"ד של המדינה שעוזר לך?.....
דואגת

אלזה7

New member
שום

עורך דין של המדינה לא עוזר לי, כמה התחננות ובכי וריצות ואפילו לא שמעתי מהם, הם מכריחים אותי לגשת למשפט שהם עושים המנוולים האלו ואני לקחתי מישהו פרטי ושלמתי לו המון כסף ולא יודעת אם זה בכלל יעזור הם רוצים להלביש איזו אגודה איומה שתשאיר אותה לכל החיים באיזה מוסד ולקחת לה את הבית והמעט שההורים חסכו בחיים הם לא פרגנו לעצמם כלום לא היה מזגן בבית לא נסענו לחו"ל או לאילת או בשנים האחרונות בכלל לחופש תמיד הם דאגו וחסכון כדי שישאר לי משהו בבא העת סבלו ועבדו מאד קשה ועכשיו יבוא מישהו שיגנב הכל ויהנה על חשבון הסבל שלנו אני במתח נוראי זו הבשורה שקבלתי ליום הולדת שלי אני מפוחדת אני לא יודעת מה קודם מרב דאגות

אלזה אני כל כך מצטערת, ומרגישה חוסר אונים איתך

מה קורה עם סה"ר, הם אמרו שיפנו אותך לכל מיני מקומות?.. זה לא מסתייע?....

אלזה7

New member
אף

אחד לא יעזור לי, אני מתפללת ומקווה שהעורך דין כמה שאפשר יעזור, קראתי את הדוח של הרווחה עלי חולני עד אימה מלא שקרים השמצות רצח אופי עם סיפורים שלא היו ולא נבראו, הרצחת וגם ירשת? הכל כשר לשם בצע כסף אכזריות ורוע לא נתפס,כל היום בכיתי, מה מגיע לי?????? אין טיפת הבנה למה שקרה עם אבא, הצרה שאני גם רגישה וגם לבד, אני מקווה שיניחו לי שיהיה אפשר לעזר לאמא ושלא יגזלו לנו את כל רכושינו, שלא ימנו את החברה הרעה שלהם, שימצא איזה אפוטרופוס טוב שלא יעשה רע לאמא ולי

שלום

המוסדות מנסים ואמורים לפעול לטובת הציבור, אבל המדינה לא תמיד אחראית. לפעמים צריך להילחם. אל תתייאשי. אפשרי גם שהמוסד יעזור לה והיא זקוקה לטיפול הזה, לפחות חלקית. הם ודאי טועים, ואם הם טועים בגדול אז לא סביר לדעתי שאף אחד במדינה לא ירצה לעזור לך. המשיכי להילחם ולהציג את עמדתך, פני לעוד גורמים ואם לא תצליחי, אולי תיאלצי להשלים עם זה ואולי היא לא תהיה כל החיים במוסד אלא עד שתשתקם וגם תוכלי לבקר אותה שם. אפשר גם לשכנע לסידור כזה.
&nbsp
&nbsp

אלזה, אני מצטרפת לפילוסוף בתקווה שתהיה בך רוח לחימה

ויכולת לבקש עזרה, ולקבל אותה,
עד ש - אמן - תצאי מהתקופה האיומה הזאת
שאת מתמודדת איתה בגבורה!!!!

אלזה7

New member
תודה שירה

מהמדינה אין שום עזרה, ההפך, גם כוחות להלחם כבר נגמרו לי, הלוואי שאכן נצא מתישהו כבר מהתקופה האיומה הזו...

אלזה7

New member
הי

הם אולי אמורים בתיאוריה, במעשי רק הכסף מעניין את המדינה ושלוחותיה, עדיף לה בבית, ואכן טוב שאפשר לבקר, אבל זו לא הנקודה, הם ממנים אפוטרופוס שילאים את כל רכושה, זה כל מה שעומד לנגד עיניהם.

עצוב שהחברה לא לגמרי מסודרת

אבל יש בה מוסריות ולכן היא נשארת ולא נכחדת. המוסריות שומרת על החברה. יש יותר אנשים טובים מרעים בעולם. אפשר וכדאי להילחם.
&nbsp

אלזה, זה נשמע נורא. תילחמי בעזרת העו"ד ואל תוותרי.

שולחת כוחות ושלוות נפש ומיקוד.

אלזה7

New member
אין

לי כבר כוח שירה, כן זה מה שהם עושים לאנשים מבוגרים, מוציאים אותם בכפייה מהבית למוסד, עושים רצח אופי למשפחה,וממנים להם אפוטרופוס חיצוני שיעשוק את כל רכושם וישאיר אותם במוסד לנצח, היה משפט, ידעתי שיצלבו אותי אם אבקש להיות אפוטרופוס שלה, אז בקשתי מעורך דין שלי שיהיה ולא החברה שלהם, בסוף הסכימו, עכשיו אני מקווה שהוא אדם הגון ולא יגנוב את כל הכסף של הוריי ולא ישאיר את אמא שם לנצח

למעלה