אבוד בבירורקרטיות והגדרה עצמית

yuval344

New member
אבוד בבירורקרטיות והגדרה עצמית

היי, לא סיפרתי על עצמי, ויש לי את התחושה שאפשר ..

בן 40, לא עובד, דר אצל ההורים.

תיפקדתי טוב יחסית רוב חיי ולפני 4 שנים קצת יצאתי מהמירוץ.
מנסה לחזור, לא מספיק רוצה כנראה.. מפחד אולי, אולי לא מסוגל ?

עברתי ניתוח בברך לפני כמה ימים אז זה גם מוסיף לבעסה.. החלמה ממושכת.

זהו בנתיים.

תודה שקראתם

שלום

הצטערתי לדעת שעברת ניתוח, ומקווה שתבריא מהר. אחרי ניתוח כדאי לנוח בבית ולהירגע גופנית ונפשית. חבל שאתה גר אצל ההורים בגיל 40 ולא עובד. כשתבריא, נסה למצוא עבודה בתחום שמעניין אותך ושאתה טוב בו ולהתקדם בהדרגה ובמרץ. אולי תלמד בחוגים נושאים שמעניינים אותך, ואחר כך תעבוד בהם.
&nbsp

yuval344

New member
התפטרתי מעבודה טובה

לפני כמה שנים, ומאז לא מוצא, פשוט לא מתקבל.
התקבלתי לשלוש עבודות לא משהו בכל 4 השנים האחרונות ולא שרדתי שם יותר מכמה חודשים מורטי עצבים. האחרונה ממש לפני שבוע עזבתי.
"אני לא רוצה לעבוד במקום שמקבלים אנשים כמוני" - ציטוט אדיר לא זוכר מאיפה.

הראיונות במקומות היותר רציניים מאוד מזכירים לי שיחה אצל הפסיכולוג לצערי, נפתח יותר מדי. ולא עובר.

יש סרט כזה

אולי סרט אמריקאי ישן, שבו הומצא משפט בדיחה כמו "איך אוכל לרצות להצטרף למועדון שרוצה בי כחבר?". נסה ללמוד עבודות שמעניינות אותך.
&nbsp

yuval344

New member
נכון זה משם כנראה :)

תודה אבל זה לא הענין. הכל מעניין. זה הקושי להתקבל, לעבור ראיונות.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ברוך הבא

הי יובל,
קודם כל, אני מאחלת לך החלמה טובה ומלאה.
נשמע שאולי הרגשת רוויה מסויימת מהמירוץ. האם הרגשת שנמאס לך, או שאתה תקוע במקום אחד? אולי הרגשת שאין לך לאן להתקדם, או שהתעייפת. בכל מקרה, אני מבינה שלקחת פסק זמן בלי דד ליין, ואתה אולי לא בדיוק בטוח לאן להמשיך מכאן. האם יכול להיות שהיית רוצה לעבוד, אבל לא נהנית ממש ממה שעשית קודם לכן, ואתה לא מעוניין לחזור לאותו סוג עבודה? יכול להיות שסוג המוטיבציה שלך השתנה, ואתה רוצה עכשיו דברים אחרים ממה שהספיק לך עד לפני ארבע שנים. בכל מקרה, אולי תרצה לברר עם עצמך האם יש משהו שאתה מרגיש שחסר לך כעת, ושהעבודה הקודמת שלך לא סיפקה לך אותו. יכול להיות שחלק מהתשובה נמצא בשם ההודעה שלך, "אבוד בבירוקרטיות ובהגדרה עצמית". אולי אתה מרגיש רצון לבטא את הזהות שלך, זהות שאתה אולי עדיין מחפש, באופן שלם יותר.
אתה כמובן מוזמן להמשיך לשתף כאן בפורום, ואנו נהיה כאן איתך

שלך,

מתנדבת סה"ר.

supersonic777

New member
קודם תחלים... שנית,בטח יהיה שיקום...

תעבור את זה,ותחזור חזרה...
אולי להבדיל, ספורטאים נפצעים פציעות לא פחות קשות,משתקמים וחוזרים...
נכון,שיש להם יש צוות שלם כולל צוות מנטאלי...
&nbsp

yuval344

New member
קלעת בול

זה ניתוח של ספורטאים וזו פציעה ספורטיבית . ACL.
גם לי יש צוות שלם. אמא אבא אח אחיות (אחינים
)וכמה חברים חופרים ומתוקים במיוחד, אפילו ידידה או שתיים. ועכשיו גם אתם. למה מגיע לי כל הטוב הזה ?? :)
&nbsp
בנוגע להגדרה עצמית, אני עונה לסהר, כי הכל מעורבב גם ככה.
הגשתי בקשה לקיצבה לפני כמה ימים - מקווה למצוא עבודה קודם. אבל אני חייב כספים ורטרואקטיבית שנה וחצי גם יעזור לי מאוד כרגע..
זה מאוד מבלבל שקו ההגדרות הפסיכיאטריות ( אני מרגיש שסוע מוח לפעמים, והרי לא חסר רופאים שירשמו מיד סכיזופרן) -- רץ במקביל לקו ההגדרות המקצועיות (בעיקר תכנון ופיתוח מכונות ומוצרים שונים), והכי חשוב, ההגדרות החברתיות.
ממש פיבונצ'י (לא קשור). קוים מקבילים שחייבים להיפגש.
הרשיון מאוד חשוב לי. גם איך בת זוג פוטנציאלית תתיחס משפיע מאוד. נותן לי כוחות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

yuval344

New member

את מעולה, כל כך צחקתי עכשיו.

אמא שלי אמרה לי לפני כמה זמן שאם מישהו מעצבן אותי פשוט להגיד לו שזו נקודה מעניינת למחשבה, ולהמשיך הלאה. זה עובד מעולה (הלוואי שהייתי זוכר תמיד ליישם)

בקיצור זה עובד טוב גם אם לא מעצבנים אותך אלא סתם אין לך מה להגיד

למעלה