אז החלטתי לכתוב

11abcdefg

New member
אז החלטתי לכתוב

לא איכפת לי כבר מכלום. כל כך רע לי שכבר אין כוח.
לא ברור לי למה אלוהים שונא אותי כל כך.
למה הוא החליט שאני צריכה לסבול בכלל ולמה בכלל נולדתי.
לא, אלו לא השאלות הנכונות ואין בכלל שאלות ואני אפילו לא כועסת על אלוהים.
אני חסרת אונים ואומללה. כל כך אומללה.
אולי זה יקל לכתוב, רוב הסיכויים שלא, אבל אין לי בעיה עם זה כרגע.. מעדיפה לכתוב.

11abcdefg

New member
הכל אותו דבר

וכל כך נשבר.
גם כשבמקום אחר, גם כשבזמן אחר, גם אנשים אחרים.
הכל אותו דבר.
נמאס, דוחה, אין שום אור בקצה המנהרה.
אין שום כלום.
ומי ישמע? אף אחד.
רק אני יכולה לעזור לעצמי.
עכשיו לא יכולה. לא יכולה שום דבר, גם אין בשביל מה.
ואין קסמים ואין כלום.
איזה יאוש, איזה יאוש.

11abcdefg

New member
אני לא יכולה יותר

פשוט לא יכולה יותר.
לא איכפת לי כבר מכלום.
לא יכולה יותר. לא יכולה יותר. לא יכולה יותר. לא יכולה יותר. לא יכולה יותר. לא יכולה יותר. לא יכולה יותר.

שלום

חשוב לחיות עם תקווה ואמונה בחיים ובכוח לשנות. אהבי והעריכי את עצמך ואת חייך ופעלי לשיפורם. אם תעזרי לעצמך ותאהבי את עצמך, יותר אנשים יאהבו אותך ויעזרו לך. העולם יפה ומורכב, לא הכול אותו דבר. נצלי את מעלות העולם והחיים ומצאי את הדברים החיוביים לפני שהחיים ייעלמו לנצח. אלוהים אוהב את כולם. חפשי דרכי פעולה חדשות ואל תתייאשי. אני מאמין שלאדם הרבה כוחות לשפר את מצבו.
&nbsp

אי בי סי, וכולי...

נראה לי שאת מוציאה את העצבים שלך על האנשים הלא נכונים.
פילוסוף בסך הכול רוצה את טובתך, ואם יש משהו שקשה לך איתו, אמרי לו.
חוצמזה, אנא שימי לב איך ענינו לך כמה אנשים והשקענו - לא זוכרת אם בשרשור הזה או בשרשור אחר (הגיע זמני ללכת לישון כבר:)) , ואת בכל זאת טוענת שאת לבד ואף אחד לא מקשיב לך ולא מתייחסת בכלל למה שכתבנו.
אני רוצה להגיד לך שהפורום הזה והכוונות הטובות של האנשים זה לא מובן מאליו.
ואם תביני את זה, אולי גם תרגישי טיפה פחות בודדה.
כי, למרות שאנחנו לא מכירים, אנחנו במובנים מסויימים קרובים מאוד זה לזה ומשתפים זה את זה בדברים מאוד אישיים, ונעזרים זה בזה, כמו שהרבה פעמים לא קורה מחוץ לפורום.
ואיך את מרגישה היום?... האם חלה איזו התאוששות - נפשית ופיזית?...
שיהיה יום טוב

11abcdefg

New member
///

אני לא מוציאה את העצבים כי אם הייתי מוציאה את העצבים זה היה נראה אחרת לגמרי.
אני מאוד משתדלת לענות לכל מי שמגיב לי, ואם פספסתי אז מתנצלת. (מלבד תגובות של פילוסוף שעולות על העצבים ושל התמיכה הנפשית שבמילא זה לא אותו אדם כל פעם ואין המשכיות).
ועם כל הכבוד לפורום, האפשרויות פה נורא נורא נורא מוגבלות, כמה מילים לא באמת יכולות לשנות משהו והאמת שאי אפשר להרגיש ביחד עם אנשים וירטואלים שיום אחד מגיבים ויום אחר יכולים להעלם ובכלל לא אדע מה קורה איתם ואם הם פה בכלל.
אבל זו דעתי האישית, מתוך ניסיון רב מאוד.
טוב, בטח תחשבי שאני רעה או מפגרת או משהו, אבל אני מבינה אותי ואין לי כוחות נפשיים להסביר.

חני5511

New member
לabcd

אני לא חושבת שאמרת משהו לא בסדר לא בא לך שהוא יגיב לך וזכותך מה הבעיה לא קיללת אותו וגם ש.. חלק מהמצב הנפשי גורם להתפרציות ולפעמים על האנשים הלא נכונים שלא יהיה לך מצפון לגביי זה זה פשוט עבודה על עצמך אני מבינה אותך בכל אופן ואת יכולה לכתוב לי בפרטי ומה שבא לך אני פה ואני לא נעלמת :)

11abcdefg

New member
תודה

אני לא מתרגשת.
אין לי כוח להתרגש ולהרגיש רע.
תודה לך.

אי בי סי יקרה,

דיברתי על התגובה שלך לפילוסוף.
לא לעניין לענות לו ככה.
אני מבינה כמה קשה לך, אבל בואי נשתדל (אומרת את זה גם לעצמי שלא תמיד מגיבה בצורה המיטבית)

11abcdefg

New member
מצחיק

הוא לא רק שלא התייחס לבקשה שלי, הוא פשוט התעלם ממנה (כי משום מה בשרשור אחר זה לא נחשב).
אבל העיקר אני לא בסדר על זה שביקשתי שלא יגיב לי.
אה, ואם אני מעוררת בך אנטגוניזם- את לא חייבת להגיב לי, רק חבל להוציא אותי הרעה בכל הסיפור הזה.

אי בי סי, חבל לריב איתי, אני בעדך!!!

אני חושבת שהאופן שפנית אליו יכול להעליב.
ואני חושבת שאפשר וכדאי לעשות את זה יותר רך.
בטח אין לי שום כוונה להוציא אותך רעה.
[אני מאמינה שהוא לא שם לב להודעה שלך, אחרת לא היה ממשיך לכתוב לך.)
אם את רוצה אני אענה לך, ואם את לא רוצה אני לא אענה לך.
אני מבחינתי כאן כדי לתת לך כתף, אם את רוצה.
כיכולתי.
ולא כתבתי שאת מעוררת בי אנטגוניזם.
כתבתי שאולי אני מעוררת בך.
אז בבקשה גם את אל תהפכי אותי לרעה.
בואי נהיה שתינו בסדר זו עם זו, וזהו זה.
מסכימה?
:)

11abcdefg

New member
אין לי כוחות לריב

באמת שאין לי.
נגיד שאת לא מבינה אותי ואני לא מבינה אותך.
ומסכימה.

או נגיד אולי...

שבנקודה הזאת אנחנו לא מסכימות, ויש נקודות אחרות שעליהן ובהן אנו יכולות להסכים?......

מקווה שהיום שהתחיל עכשיו יהיה יותר קל וטוב. ושתעשי בו דברים שיטיבו איתך. פחות אחד. ותדברי עם אנשים שעושים לך טוב. לפחות אחת(ד).
תרגישי טוב!

11abcdefg

New member
תודה...

אתמול היה נסבל יותר.
היום פחות נסבל.
ובכלל.. לא טוב

חני5511

New member
לabcd

מותר לך לפרוק .. להוציא את הכל הלוואי שיכולנו לדבר הייתי יכולה אולי לתת לך קצת הרגשה טובה .
שנים על גבי שנים הייתי זקוקה לתמיכה אבל אף אחד לא היה שם אפילו מילה טובה הבנה שיש מישהי שזקוקה לעזרה ואת צועקת ואף אחד לא שומע כאילו ואנשים אטומים לסביבה והכי כואב שדווקא הקרובים לא שם אני יכולה להגיד לך שמשנאה עצמית מגעילה וערך עצמי נמוך הגעתי לאהבה עצמית והערכה כי התחלתי לאהוב את עצמי ולהיות אגואיסטית ממש רק לעצמי טיפחתי את עצמי קניתי לעצמי אפילו דברים קטנים שישמחו אותי שמעתי שירים שמחים הייתי עושה ספורט לבד אכלתי מאכלים טעימים בשביל עצמי פשוט אגואיסטית אבל לא בצורה שקופה !וזה עובד לי מצויין אני היום מתה על עצמי הלוואי והייתי חברה שלך הייתי עושה הכל כשתיהיי מאושרת

למעלה