אין לי כוח

11abcdefg

New member
אין לי כוח

אין לי כוח.
גם אין לי את היכולת להעביר במילים כל מה שעובר עלי.
מתגעגעת לתקופות שיכולתי להקיא בכתב את כל מה שעובר עלי, מתגעגעת לתקופות שבכי היה עוזר, שמשהו היה עוזר.
עכשיו זה סתם, ניסיון פתאטי להעמיד פנים שזה עוזר, שעצם הכתיבה בפורום שאנשים רואים, תעשה אותי פחות לבד. תיתן לי תחושה שיש תקווה.
תקווה תמיד יש, כוח אין. אי אפשר לכתוב בהגיון זאת אומרת אני לא מצליחה.
לא טוב לי.

שלום

כוח נפשי אפשר לאסוף ע"י אהבה עצמית. מצאי את הדברים שאת אוהבת והכירי מחדש את אישיותך ואהבי את עצמך מאד. אז יהיה לך יותר כוח לעשות דברים כי תאמיני ביכולתך. כדי להתבטא, צריך לדעת להסביר בבירור את עצמנו. נסחי לך לאט ובבירור את דברייך ואחר כך אמרי אותם.
&nbsp

נסי לנוח קצת

עשי הפסקה בפעולות ובעבודות, עשי דברים שנעימים לך ושאת אוהבת, חשבי מחשבות שנעימות לך ושאת אוהבת, הרגיעי את עצמך, ואחר כך חזרי בכוחות מחודשים לחיים.
&nbsp

חני5511

New member
לabcdefg11

היי גם אני מתמודדת עם תחושות כאלה ואחרות . ממה זה נובע לדעתך ?

היי לך, איי בי סי וכולי...:)

אני מצטערת לשמוע שכל כך קשה לך.
כשאני מרגישה כמוך אני קוראת לזה מצב של כלאחר ייאוש.
אבל לפעמים דווקא מהמצבים האלה אני פורצת קדימה איכשהו.
כלו כל הקיצים.
שום דבר שעבד כבר לא עובד.
אבל פתאום מגיח משהו חדש.
הוא חייב להגיח.
תיכף הוא בא.

11abcdefg

New member
היי

תודה על התגובה.
לא יודעת, זה מרגיש לי כמו ייאוש שאין לי שום חשק להתמודד איתו.
בטח יעבור כמו תמיד, אבל בסוף לא מתקדמים לשום מקום במילא.
לא חושבת שמשהו יגיע. כבר לא חושבת בכלל.
אפילו לכתוב אין חשק.

11abcdefg

New member
היי

תודה על התגובה.
ממה זה נובע? מהרבה סיבות ודברים ואפשר לחפור על זה חיים שלמים.
אבל אין לא כוח, לא חשק ולא טעם.
השאלה מה עושים הלאה? ובאמת שאין לי מושג מאיפה בכלל למצוא כוח להמשיך הלאה....

11abcdefg

New member
חרא

חרא חרא חרא
לא רוצה יותר את כל החרא הזה.
אין לי כוחות נפשיים להתמודד עם החיים האלה, לא בנויה לזה.
הכל העמדת פנים שיש תקווה.
לא, אין תקווה עבורי.
אני לא יכולה.

11abcdefg

New member
אני בן אדם דפוק

טוב זה לא חדש.
אבל מזמן לא הרגשתי ככה.
רע לי כל כך.
מרגישה שקופה כל כך.

כואב לך, זה ברור. אבל לפחות אל תרדי על עצמך. אל תוסיפי לכאב...
תגידי לעצמך "אני אדם נהדר. אדם נהדר שנמצא כרגע, זמנית, במצב דפוק". והלוואי שישתפר בקרוב מאוד ותרגישי טוב...

חני5511

New member
לabc מחזקת את דבריו של שחר כנסי..

את יכולה לשתף אותי ולכתוב לי בפרטי אני אנסה לעזור כי אין יותר גרוע מהמקום שאני נמצאת ועדיין עבדתי ואני עובדת על עצמי והיום מרוב ששיננתי לתת מודע רק מילים טובות זה נחרט בתודעה שלי הפסקתי לומר מילים שליליות לעצמי כל פעם שזה צצ הייתי ישר משתדלת לראות סירטון מצחיק סטאנדפ או רואה סרט קומדיה וצוחקת עם עצמי זה מפגר אבל מה אכפת לי זה עושה לי מצב רוח

אי בי סי וכולי:)

את כותבת שאין לך חשק להיכנס לייאוש.
ברור, אף פעם אין חשק להיכנס לייאוש.
אבל אולי תשתפי, גםן בלי חשק, ואולי את תמצאי דרך או שאנחנו נתמוך בך כדי שתמצאי?....
לא טוב להישאר לבד עם ייאוש. הוא הופך נשכני ואלים.
:)
למה את מתכוונת שאת מרגישה "שקופה"?... אם את רוצה להגיד קצת יותר.....
תחזיקי מעמד שם.
אפשר לקום.

אסור לחשוב ככה על עצמך

אהבי והעריכי את עצמך והשקיעי בכוחות עצמך ובאמונה במה שאת חושבת שאפשר וכדאי לשפר בך. אני מאמין שתוכלי לעזור לעצמך היטב אם תשתדלי עוד קצת. אם תאהבי את עצמך, אחרים יותר יאהבו אותך. שקיפות היא לא תמיד נוראה, כי רוב האנשים טובים ונוטים לעזור לאדם בקשר למה שהם יודעים עליו וחשוב להיות כנים וישירים עם אנשים. אפשר ללמוד להתמודד ולחיות בשקט עם השקיפות, ולנסות לעבוד גם עליה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לשאוב כוח

שלום לך,
אני שומעת בין המילים את תחושת הכאב והתשישות, מעין עייפות של הנפש, לא כמו עייפות של רצון לשינה טובה. אני מניחה לפי דבריך, שאת מתמודדת עם תחושות אלו כבר תקופה, שהיו נסיונות להתרומם ולמצוא את הדרך להקל על עצמך, ועכשיו את מרגישה שכלום כבר לא עוזר. לא ציינת אם יש מישהו קרוב אליך ששותף לתחושותיך אלו, ולכן אני רוצה להציע לך לחלוק את הכאב והתשישות עימנו, מתנדבי עמותת סה"ר. תוכלי לשוחח עימנו בצ'אט אישי ואנונימי בכל ערב בין השעות 21:00 לחצות- מלבד ימי שישי דרך כתובתנו באתר: http://www.sahar.org.il/
בינתיים, אני מאחלת לך, שתמצאי בכל יום רגע אחד לשאוב ממנו כוחות ולהביט קדימה. ליל מנוחה יקרה,
שלך, מתנדבת סה"ר

למעלה