בא ללכת

2323לי

New member
בא ללכת

בא לקחת את עצמי לעטוף בעצמי
ולצאת למסע חצי עולמי
חצי אחד רב עם החצי השני
אחד צוחק מתגלגל מצחוק השני בוכה דמעות
בא ללכת .,

שלום

טוב לרצות לעשות דברים חדשים ומעניינים כמו לראות עולם וללמוד עליו, אבל העולם יפה אף שיש בו גם קשיים ודברים רעים. רוב האנשים טובים, ולכן החברה שורדת. מאז ומעולם היו מריבות בין אנשים וגם בין חיות. אבל העולם יפה וצריך לנצל את מעלותיו.

חני5511

New member
רציתי לומר ש

ממש כמו בג'ונגל החזק שורד במקרה שלהם זה האריה הוא חזק אמיץ אף אחד לא יעז לנסות לטרוף אותו כי אין סיכוי לאף חיה רק ליריב שלו האריה והחיות החלשות הן האייל הצבי הזברה וכו הן חלשות להבדיל מהאריה והן כל הזמן בפחד שמה האריה יטרוף אותן ולא נרחיב את שלל החיות בג'ונגל בכל אופן אז כמו בטבע ככה בחיים האמיתיים אם נהייה חלשים יטרפו אותי בחוץ אני משתפת כי זה מניסיוני הרב כי כל חיי אני איילה עדינה שברירית מנומסת רגועה ומזלי עדיין לא טרפו אותי אבל יש לי מלא צלקות עכשיו אני כמו חיה פצועה מפחדת לצאת מהמחבוא מסר לעצמי ל

2323לי

New member
לחני5511

זה כבר לא חשוב היכן אהיה
מה שחשוב זה מה אעשה
ואיך יהיה השינוי אם יהיה
ללכת מכאן זה חצי חצי ככה וככה
כי זה יותר עמוק מהישרדות
זה יותר שורף מהגונגל
וקשה יותר להתמודד כש בעצם לא חשפתי הרבה וגם לא רוצה לחשוף
&nbsp

חני5511

New member
אשמח מימך לתגובה

איך יצאתי מזה ובגדול עם שכל ועם רצון שנתנו לנו את החיים כי הטבע זה תמצית החיים לשתות ולאכול לא כל אחד יכול אז להודות ליקום על כל הטוב וגם מילה טובה יכולה לעזור ולא לתת לאיש לזרוק פסולת לתוך הבור כי אותו צריך למלא בכל טוב מצאתי פיתרון להכל כי עבודה לא תגרום לי ליפול שוב לבור ושום טיפש/ה שחושב שהוא יותר טוב לא תגרום לי לא לחיות נכון הכל ניתן לשינוי היום מחר או עוד שנה אני דוגמה טובה בוא/י נשתף יחדיו פה היא התשובה אנחנו בדיוק באותה סירה אני מבינה אפילו מקשיבה והכל באהבה גדולה דוגמאות .להרגלים שאימצתי לעצמי ממליצה :
1. אוכל מזין 2. ספורט כל סוג של אימון אפילו הליכה או טיול 3. להיות רק עם אנשים חיובים שטובים לנו בלי פשרות 4. לקרוא המון על אושר ורוחניות 5. כל פעם לעשות משהו טוב רק בשבילנו 6. הכי חשוב זה שהרגלים טובים נחרטים כמו מילים טובות ואז מקבלים תמונה שלווה וטובה יותר לא רוצה להתחבא יותר

2323לי

New member
לחני

לצערי הרב אני לא יכולה לשתף אותך בסיפור האישי של ל היא ספורטאית שכל החיים שלה הולכת ברגל למרחקים ארוכים כותבת ועובדת עםקשישים אז זה לא עניין של רצון או לא זה עניין מסובך יותר ממה שאת יכולה להבין אם תדעי את מה שעוברת את לא תאמיני ותכתבי שפיספסת בענק יש המון כאב וצער בחיי אדם שלא משנה כמה אוכל או ספורט או החלטות יעשה שום דבר לא יזוז לו מצטערת

חני5511

New member
ללי

כן אני מזדהה עם מה שאת אומרת ומסכימה איתך ומאוד כמובן שמה שכתבתי לא אומר שיצאתי מזה זאת הייתה תחושה רגעית טובה שהרגשתי שאני רוצה לשתף אולי כי הייתי ביום טוב מיני ימים דיכאונים אבל מהר מאוד זה נעלם וכן את צודקת אבל הדרך לפרוק היא לשתף את מה שאני עוברים וזה עוזר מה שהצעתי בהודעה הקודמת עזרה לי לפחות לשנות תפיסה מסויימת לגביי החיים ולנסות לעשות דברים שמשפרים את ההרגשה הכללית אפילו למעט העיקר שאני לא שוקעת למצולות , אני הייתי במקום מאוד מאוד נמוך שלאוכל אין כבר טעם וסתם הליכה זה ממש כמו לרוץ מרתון ועוד מלא דברים אבל אני כבר לא שם את מבינה וזה צעד ענק בשבילי במיוחד שיצאתי מזה לבד אשמח לשמוע מה את חושבת? ואם תירצי לשתף אני יותר מאשמח

2323לי

New member
מה שאני עוברת

אני לא אוכל לשתף אותך במה שאני עוברת אני רק אכתוב לך כך : אני חלק ממליון איש ואישה שזה קרה להם והם נפגעו מהמדינה .
כש זה קורה אז חלק מאיתנו התאבדו חלק השתגעו חלק ויתרו אחת יושבת בבידוד בבית סוהר ואני אני מטפלת בקשישים ונאבקת על השפיות שלי אני דור שני שלישי לניצולי שואה למה אני כותבת על כך לצערי הסיפור של חיי האישי מעורר את השואה כל יום שאני במאבק כבר 14 שנים . וגם אני כמוך בדיכאון עמוק ואני עושה הכל כדי לצאת מזה ללא כדורים בכל הצורות שיש . מקווה שאיך שהוא עזרתי לך להבין יותר את תמונת חיי

לא. זו חשיבה של אנשים רעים

הטוב שורד יותר ולמעשה יש לו יותר כוח, כי הוא עוזר להרבה אנשים אחרים ובתגובה הרבה אנשים אחרים עוזרים לו.
&nbsp

חני5511

New member
לפילוסוף כנס..

איך הגעת לזה שזו חשיבה של אנשים רעים מסקנן אותי לדעת ? ואני ממש לא אדם רע ד""א . נראה לך שמי שחזק הוא אדם רע או שהוא לא עוזר לאנשים ממש לא הכוונה להיות חזק זה באופי ברמה הנפשית והמנטלית להיות אמיץ עם תעוזה לזה התכוונתי . ואפשר להיות חזק וטוב זה לא סותר אחד את השני

לא חשבתי שאתה רע

אלא שזו חשיבה לא נכונה להגיד שרק מי שחזק יותר בכוח ולא מי שטוב יותר מנצח. אם התכוונת לכוח נפשית, זה טוב אבל אני לא חושב שכוח פיזי הוא הקובע בהכרח מי ינצח אלא אני מאמין שהמוסר מנצח בטווח ארוך. יש מוסדות ששומרים על המוסר בחברה. מי שחושב שרק חזקים מנצחים גם אם הם רעים, החשיבה שלו מאפיינת אנשים שלא מאמינים במוסריות אלא בכוחניות.
&nbsp
&nbsp

חני5511

New member
לפילוסוף תיקרא שוב פעם זה דימוי ..

לא השתמשתי במילה ""כוח""אתה מערבב בין הדברים ואתה מוציא דברים מהקשרם אתה מייחס לזה משהו פיזי זה דימוי!!! רוצה הסבר מפורט או שירדת לסוף דעתי?

אני מבין אחרי שהסברת לי

אבל בקשר לכוח לפיזי הגברים חזקים יותר. נכון שלנשים יש כוחות אחרים. בכל מקרה השתמשת בדימוי של ג'ונגל, ובג'ונגל משתמשים במלחמת כוח פיזי וכל האלים גבר. לכן הגבתי בקשר לכוח פיזי ולהפעלת כוח ויכולות השתלטות במקום מוסריות.

2323לי

New member
אני לא מאמינה בכוחניות אלא במוסריות ובאמונה שאפשר אם רוצים

ואו לאן הדיון הלך .... הפתעתם אותי הממתם אותי עשיתם לי בית ספר של הבית ספר ..... כוח הוא לא רק פיזי אלא שילוב של הרוח והכוח רק שילוב הוא מנצח לא כל אחד נפרד מי שמאמין בעצמו עם כל הקושי ומפעיל גם כוח פיזי כשצריך הוא המנצח בכל סיפור בסיפור שלי יש הפסד יותר מרווח אבל בסוף התוצאה שווה מי ששרד שואה למשל אז היו כמה דברים תעוזה אמונה שישרוד ושילוב של כוח פיזי כי זה המון להסתתר ואני יש בי כוח הישרדות גבוהה ושילבתי את הכל כדי לשרוד כדי לשנות כדי לנצח וגם בזכותכם כי אתם נתתם לי המון

2323לי

New member
לפילוסוף רוחני 33 יש לי כמה שאלות

למה באיזה מקום הבנת שהחשיבה שלי רעה ?
לא תמיד שאני עוזרת לאחר אני מרגישה טוב עם עצמי כי לעזור זה לרוקן את המצבר הנפשי שלי ולא משנה איך אני עוזרת .
לא תמיד אנשים עוזרים לי ב99 אחוז מהמקרים לא עוזרים לי אני לבדי מאוד אני +ענק מאוד שנותן לכולם עד שמגיעה התרסקות הטוטאלית משם זה מהיר לעלות מנובמבר 2017 עד מאי 2018 היו לי שתי נפילות גדולות מאוד שכמעט הביאו אותי למקום שלא רציתי להגיע מקווה שעניתי לך

התכוונתי באופן כללי

לא לאדם מסוים, אלא לדרך החשיבה באנושות. לא החזק אלא הטוב מנצח, והחשיבה שהכוח הוא הדרך ולא המוסר ושצריך להפעיל כוח כדי לנצח כמו בג'ונגל, היא חשיבה אלימה של חברות כוחניות ולא מוסריות.

2323לי

New member
תודה שהסברת לי פיספסת משו קטנציק

מלחמות דת שזה ממש לא מוסרי ועל כן יש הרבה מלחמות לצער הלב .

מלחמות אף פעם לא מוסריות

אבל הדת כשמשתמשים בה נכון ובחוכמה נועדה לקדם את האדם מוסרית ורוחנית, וחבל שיש דתיים קיצוניים שלא מבינים את זה.
&nbsp
&nbsp

2323לי

New member
הבנתי שהבנת כמוני

במצב שלי אני חייבת לגייס את הכל כדי לשרוד כולל אמונה לא חוזרת בתשובה את התשובה כבר עשיתי מזמן וחבל שיז פאנטים בכל מקום

חני5511

New member
ללי כמה שאת צודקת

כמה אני טובה ועוזרת ובסוף תמיד אבל תמיד ניפגעת אבל מה לעשות שיש לי אופי רגיש שנוטה תמיד להקשיב לאחר ולהיות שם אני מנסה כל כך לעבוד על עצמי אבל עדיין אני נופלת לאותו מקום כי יש אנשים שאין בהם צלם אנוש התרחקתי מכולם כדי לא להיפגע וזה אכשהו עזר לי מילאתי את עצמי במצברים קראתי המון עשיתי דברים בשביל עצמי וזה עזר והיום חוותי משהו שממש פגע בי אבל ממש יקח לי כמה ימים

למעלה