שלום

שלום

מישהי ששונאת אותי אמרה לי היום שאני כל צועק ומשתולל כל הזמן וכולם שונאים אותי, וגם ידידה אחת שלי הייתה אומרת לי שאני אדם לא נעים שמתפרץ. החונך שלי אומר לי לפעמים שאנשים פוחדים ממני בכפר. אני לא מודע לזה, פעם הייתי תוקפני אבל היום אני לא מרגיש שאני תוקפני. איך אפשר להשתפר בביטול הגישה התוקפנית?

שיר

צריך לדבר על דברים חשובים.
לא צריך להגיד דברים לא נכונים.
אני לא אוהב דיבורים תוקפניים.
כשמציקים לי, אני מעניש.
כשלא מכבדים אותי, אני מאיים.
כשמאיימים עליי, אני מאיים.
כשלא מתעסקים אתי, אני לא מתעסק
&nbsp

אני מתפרץ לשיחות

כי אני מתקשה לראות מתי אנשים מדברים. פעם הייתי צועק ומשתולל, עכשיו פחות אבל אולי לפעמים כן ואני לא מודע לזה.
&nbsp

האמת, מהשיר עולה תוקפנות

ואני חושבת שאתה נורא עסוק בלנסות להיות אדם מאוד מאוד טוב ומושלם, כדי לשלוט בתוקפנות הזאת.
אני יכולה לשתף אותך שאני הבנתי שיש לי חלק תוקפני ומקבלת את עצמי איתו.
לא תמיד קל לי לקבל את החלק הזה, ובטח לא חלאחרים (לא שאני ככ מוציאה אותו, משתדלת שלא, רק בפנזטיות ובאמנות בדרך כלל)....
אבל פילוסוף, אז מה אם יש בך חלק תוקפני?.....
אני חושבת שזה בסדר גמור.
השאלה מה עושים איתו.

פעם הייתי אדם מאד עדין

וכולם אהבו אותי בגלל זה. בשנים האחרונות, כמו שהבנתי, נהייתי אדם מאד תוקפני ואני מתנהג מאד בתוקפנות. בעבר הייתי עוד יותר תוקפני מעכשיו, אבל אמרו לי שעדיין הרבה אנשים פוחדים ממני ולכן לא רוצים אתי קשר. השאלה באמת איך אפשר להפסיק את זה.

קרו לי דברים מאד מוזרים

התחלתי עם בחורות זרות בהרבה מקומות בארץ, הסתבכתי עם אנשים זרים בהרבה מקומות בארץ, סיכנתי את חיי, קיבלתי מכות. עברתי התעללות נפשית מצד פסיכולוג ושטיפת מוח מצד מדריך, אהבתי כאהבת חיי שלא מומשה את עובדת ההשמה, איבדתי את היכולת לתקשר עם אנשים ולחשתי מלים גסות בלי שליטה במקומות שונים. בגלל כל הדברים האלה נהייתי מאד רגזן ותוקפני.

למעלה