מחפש עצה

אודי127

New member
מחפש עצה

אני עובד 5 ימים בשבוע בשעות הרגילות כלומר מהבוקר עד חמש שש בערב.
איך אני יכול לשלב טיפול פסיכולוגי במרפאה מקומית של קופת החולים עם העבודה?
איך אני אספר למעסיק שאני הולך לטיפול פעם בשבוע? בשביל הטיפול אצטרך יום חופש או להיעדר מספר שעות כל שבוע. איך אני אסביר למעסיק שאני בטיפול אצל פסיכולוג?
המרפאה פתוחה באותן שעות שאני עובד ולכן אין אפשרות לקבוע בשעות העבודה הרגילות של המרפאה בלי להיעדר פעם בשבוע.

sls4

New member
אתה ממש לא חייב לספר שאתה הולך לטיפול

אין אפשרות שתיעדר יום אחד? תעבוד פחות שעות?
&nbsp
חייבת לציין שהיתה לי אותה בעיה.

אודי127

New member
אין מספיק כסף לטיפול פרטי.

אני יכול להתחיל טיפול פרטי אבל אולי לכמה חודשים בודדים כי לאורך זמן לא יהיה לי מספיק כסף.

sls4

New member
אתה עובד אולי במשמרות?

כי אז זה יותר קל..
אם אתה לא עובד במשמרות, אתה יכול להגיד שאתה רוצה יום חופש פשוט.
&nbsp

אודי127

New member
אם היה משמרות זה היה מסתדר פחות או יותר.

רוב העבודות אין בהם משמרות.

אופירA

New member
מנהל
קודם כל, זה לא חוק שאי אפשר לספר למעסיק על טיפול פסיכולוגי

זה תלוי באישיות של המעסיק ובנסיבות האישיות שלך.
כך שכדאי לבדוק עם עצמך, למה אתה חושב שאי אפשר להגיד למעסיק שאתה בטיפול אצל פסיכולוג.

אבל אם ברור לך שאי אפשר להגיד זאת, אתה צריך לבקש חופש פעם בשבוע לכמה שעות (ברר קודם לכן אם אתה יכול להשלים את השעות האלה בימים האחרים), ולהסביר שאתה צריך ללכת לטיפול רפואי מסוים (שאינך יכול לפרט מהו).
זה יכול להיות פיזיותרפיה עקב דלקת או מכה שגרמה לנזק לאחד האיברים, זה יכול להיות טיפול הקשור לפוריות, זה יכול להיות טיפול רפואי הקשור לאחד מהילדים או לאחד ההורים, שאתה צריך להיות נוכח בו. יש הרבה סיבות למה אדם צריך טיפול רפואי בשעות העבודה.

פנינה21

New member
בדילמה דומה

המעסיק שלי יודע על המצב שלי.. כי התפקיד דורש הצהרת בריאות.. הוא ניסה לשאול יותר פרטים ואני יודעת שברגע שיודעים מה קרה אז מתחילים להתנהג לידי בזהירות ובעדינות ואני לא יכולה לסבול את זה .. אז עניתי שעדיף שאני לא אסביר כי אני לא אצליח להישאר בעבודה אם כולם סביבי ידעו..

בסוף החודש עומדת להיפתח קבוצת תמיכה שאני אמורה להצטרף אליה .. זה ידרוש יום ראשון חופש .. ואני די חוששת לבקש ..
גם ככה יש לי עדיין עבודה רק כי אני ביקשתי בניגוד לחוות הדעת של הרופא..

אני לא יודעת מה הסיבה אצלך אבל להגיד למעסיק כנראה יגרור שאלות על הסיבה ואז רצון לדעת שזה לא יפגע בעבודה.. אז נראה לי צריך לתכנן מה להגיד.. ועד כמה מוכנים להסביר ..

אודי127

New member
אנשים שמרחמים על אחד שזקוק לעזרה או שיש לו בעיה

גורמים לאותו אחד או אותה אחת להרגיש לא נוח עם עצמו. זה רק עושה לאותו אדם שיש לו בעיה. מרגיז שמרחמים עליך שלא לצורך. בדרך כלל אנשים ללא השכלה הם אלא שמסתכלים עליך בצורה מוזרה וגורמים לך להרגיש לא נוח בסביבתם. במקום לקבל את האדם למרות שיש לו בעיות מתלחשים עליו ומרחמים עליו.

Shamy

New member
אני בספק מאוד רב אם יפטרו אותך על זה

היום כל כך הרבה הולכים לטיפול שזה כבר ממש לא ביג דיל. אני בעצמי אמרתי למנהלת משרד בעצמי, ביום x אני מגיעה מאוחר יותר כי אני הולכת לפסיכיאטרית...זהו.אמרה לי אין בעיה תעדכני את הממונים מעלייך ותשארי יותר זמן באותו יום כדי להגיע למכסת השעות שלך. תשמע כל עוד אתה עובד בקאופיס או כל מה שלא פרונטלי ודורש עבודה ישירה עם לקוחות אז זה לא אמור לשנות במיוחד אם יום אחד בשבוע אתה משנה קצת את השעות.ואם כן יפטרו אותך על זה אולי זה לטובה כי ככה תאלץ למצוא מקום שיתגמש עבורך (ולא, לא חסרים מקומות כאלה). אני הייתי מספרת כמו שכתבת שאתה זקוק לכמה שעות (לא יום שלם! כי זה לא יסכימו לך) חופש ביום הזה כי יש לך טיפול ולא היה אפשרות להזיז את השעה ואולי בעתיד ינסו להזיז (גם אם זה לא נכון...עדיף שתגיד את זה כדי שיחשבו שניסית להתחשב במקום העבודה). וזהו בהצלחה

למעלה