מה

אבל האם הבנתי נכון

שניתנת לך האפשרות להוציא את אימך מהמוסד בתנאי שתישארו לגור בדירתכן העכשווית?

אלזה7

New member
כרגע

לא ניתנת שום אפשרות, אפילו להוציא לשעה אחת מכלא 6 אני לא יכולה אפילו בית סוהר יש אופציה כזו

אוקי אז הבנתי לא נכון קודם

במה את חושבת שנוכל לעזור לך?
עורך דין אנחנו לא יכולים לספק, אבל אולי יעשה לך טוב לפרוק קצת, לשתף. את עברת עכשיו ארוע מאוד מטלטל, ועוד לא עיבדת אותו בכלל. עוד לא לקחת לך את הזמן להיות רגע עם עצמך, לעכל את האובדן, להתאבל...
אני מבינה שאת נסערת מההתערבות הגסה וחסרת הרגישות של עובדות הרווחה שלקחו את אימך יום אחרי מות אביך... זה באמת נשמע לי נורא ואטום. ומדברייך אני מבינה שאת מאוד מפוחדת לגבי גורלך שלך (למה? מה כבר יכולים לעשות לך?).
אולי אם תכתבי קצת על מה שעובר ועבר עלייך, על אבא, על אמא, על מה את מרגישה וממה את פוחדת - יוקל לך קצת. כי את מאוד לבד בכל זה, מוצפת במבול של רגשות קשים ולחץ ופחדים, ובן-אדם אחד לא יכול לשאת ולהכיל כל כך הרבה בבת אחת - ולבדו...

אלזה7

New member
היי שחר

מה יכולים לעשות לי? אולי להעליל גם עלי משהו בריאותי ולסגור אותי באיזה מקום ממש פחד שלא יאמן שהוא מציאותי מה שהולך במדינה הזו בחסות החוק, הכל למען בצע כסף.
לא מרשים לי אפילו להוציא את אמא קצת החוצה בחג, מסכנה, ניצולת שואה ומה היא עוברת, בקשתי רשות לפחות להשאר לישון איתה בחג כי היא בוכה ורוצה אותי, יש שם. אח ראשי מאד רשע שלא הסכים ויותר מזה שאמא בכתה הוא בדיוק אכל וזה הפריע לו אני בקשתי ממנה שתעזב את הנושא והיא לא רצתה אז הוא ציפה שאני אגרר אותה בכח פיזי שלא עשיתי את זה הוא איים עליי שהוא יפעיל כח פיזי נגדי, על מה ולמה?????? מעולם לא עשיתי לו כלום, רק אמא עצבני אותו, פעם שנייה שהוא מאיים בכח שלו, גועל נפש, כ"כ חסר רגישות כ"כ רשע, ממש התעצבנתי איזה איש רע לא מספיק שגם ככה רע

גמני מנסה כבר כמה ימים להבין ולא מצליחה...

ואולי העובדת הסוציאלית לא באמת רוצה לפגוע בך?...

אני מבינה שבמצב שאת נמצאת בו "כולם אשמים עד שיוכח אחרת", אבל אולי תנסי לרגע זוית ראיה שונה, שבה עובדי הרווחה באמת מחפשים את טובתך, כפי שהם מבינים אותה? אולי הם לא באמת יודעים מה נכון לך ומה טוב לך, ואולי מנסים לכפות עליך פתרונות שאינם לרוחך. אבל אולי עצם הנכונות לשקול את הרעיון שהם לא רוצים להרע לך - תגרום לך להפתח יותר לשתף ולהיות תקשורתית יותר. לקיים שיח כנה ולא מבוהל כל כך... ואול זה יעזור לכך שיבינו אותך ויקשיבו לך יותר...
תחזיקי מעמד!

אלזה7

New member
אני

והמשפחה שלי לא מעניינים אף אחד בשיט, גם האשפוז עולה הרבה כסף וכסף זה כל מה שמעניין, האכזריות שנתקלתי בה, היא בלתי תאומן

אלזה7

New member
היי ג'קי

תודה על התעניינות ראי בבקשה מה כתבתי לשחר, רק אנשים רעים אני פוגשת נוסף לכל

ראיתי מה את כותבת לשחר... אבל עברו כבר כמה ימים...

אני כל כך מקווה שדברים יסתדרו לך... ויילכו וישתפרו

למעלה