מה

אלזה7

New member
מה

שאני עוברת זה פשוט לא יאמן, איזה משפחה מנוול ת, שאני חושבת על זה מי משאיר אדם באבל לבד, ועוד בחורה רגישה כמוני שעברה כ"כ הרבה עם אבא שלה, יומיים אחרי שמת במקום חיבוק חם ותומך מפרידים אותי מאמא שאני כל החיים איתה, איזו אכזריות, לא יאמן, ועורכת דין מסייע משפטי חשבתי שתייצג את העמדה של אמא ושלי איתי אפילו לא דיברה רק עם אמא ביחד עם העוס המרושעת מבית חולים, האמא סובלת מדמנציה וזה לא מעניין אותה איפה לגור העקר איתי והן משקרות לא נתנו לי להיות נוכחת היא רוצה רק לסגור את התיק ומשתפת פעולה עם רווחה ואומרת שאמא אמרה שהיא רוצה לגור בדירה שהיינו עם אבא, ואני לא מסוגלת לחזר לשם אני רוצה ויש לי אפשרות להתחלה חדשה בעיר אחרת והם מתנגדים לא יודעת למה, אתמול היה משפט ולא יודעת אפילו מה היה העורכת דין הזאת לא רוצה להגיד אף אחד לא שומע את הצד שלי ואני התעלפתי ברחוב ואיש אחד לקח אותי לרפואה דחופה, אמא לא יודעת אף אחד לא מתעניין איתי, אני יכולה למות ואף אחד לא ידע, אמא אולי שכחה אותי וזה כל מה שיש לי בעולם, וכבר לא מסוגלת אפילו לראות את הבית לחולים שם, כל פעם שאני י באה הצוות כזה דוחה, לא מפסיקה לבכות

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אלזה יקרה חיבוק חם, אנחנו בפורום כולנו איתך והגבנו בפרטי...

מקווה שיבואו ימים רגועים, ימים של נחמה, של שקט שמאפשר ריפוי, של הרפיה...

אלזה, מחשבה...

אני מבינה שמאוד מאוד קשה לך לחזור לבית אחרי שאביך נפטר. זה כואב לך, זה מנכיח את מותו בעוצמה רבה יותר... כל זה ממש מובן. ואני שולחת ניחומים...
אבל תחשבי רגע, אולי בכל זאת יותר טוב לאמא שלך, בגילה ובמצבה, להישאר בבית שחיה בו עד כה? אולי זה לא רעיון טוב כל כך לקום ולהעביר אותה פתאום לעיר אחרת, לבית אחר, לסביבה לא מוכרת? מה את אומרת?
אלזה, אני כל כך מצטערת שאביך נפטר.באמת. אבל עם כל הצער, זה קרה. זו עובדה. האם המנעות פיזית מהדירה שחלקתם תעזור לך להימנע מלהכיר בעובדת מותו? אני יודעת שאני כותבת דברים קשים, אבל בבקשה תחשבי על זה קצת, טוב? תחשבי על זה ברוגע. קחי לך פינה שקטה, איזה מקום בלי אנשים. ותשאלי את עצמך בכנות - "מה הכי טוב עכשיו לאמא? מה הכי טוב עכשיו לאלזה?". ותחכי לתשובות שיגיעו. שיגיעו לא מהמקום של הפניקה והלחץ והכאב, אלא מבפנים, ממקור של חכמה פנימית שיש בף, ושיכול להנחות אותך אם תקשיבי לו...
שבת שלום. והלוואי שתהיה לך קצת מנוחה השבת....

אלזה7

New member
היי שחר

לאמא שלי טוב יחד איתי והאמת זה באמת לא משנה לה איפה, היא לא סבלה בכלל את הדירה ותמיד רצתה להחליף אותה ובגלל אבא לא החלפנו, לאמא לא יהיה טוב במוסד אף אחד לא הודיע לי מה עם המשפט אני מבינה שכרגע היא פה בכפייה, אני צריך עורך דין אחר אם מוכנים לשחרר את אמא הבייתה שיהיה לבית הזה אני לא חייבת כרגע להיות פה אני יכולה לקחת מטפלת 24 שעות בינתיים, לי הכי טוב כרגע מקום חדש, אם כרגע אי אפשר ביחד שזה הכי טוב לשנינו אז שיתנו לאמא ללכת הבייתה ואני אקח לה עזרה למרות שהיא עצמאית אבל שלא תהיה לבד ואני בינתיים אלך למקום החדש ואין הכל ואולי אם יסכימו יראו את המקום החדש ויראו שהוא יפה והסכימו בסוף אני בינתיים מפוחדת שלא יטפלו גם אלי באיזה אופן הסוציאלית הרעים אני אנסה גם להחליף עורך דין ולתת את ההצעה הזו אולי יסכימו

אלזה,חשבתי עלייך,לא יכולתי להיכנס לתפוז כשלושה ימים...

אני מצטערת שכל כך קשה לך, זה פשוט נורא.....
ואני צופה בהתמודדות שלך ממש בהערצה!!!!!
את מטפלת באופן ענייני בדברים כשאת ברגע כל כך קשה.
זה פשוט לא יאומן.
אני מחזקת את ידייך.
תמשיכי לעדכן אותנו.

אלזה7

New member
תודה ג'קי

אני מבוהלת ומפוחדת שלא תדבק רק אלי, אני צריכה עורך דין טוב זו ששלחו לנו איומה ולא משתפת פעולה בקשתי שיחליפו וזה ייקח זמן קצת אני בפחדים

אלזה7

New member
אני

לא יודעת מנפנפים אותי ואני מתחננת אני מבועתת מפחד מהסוציאלית השטן הזו המשפחה הזבל שלי מערבת אותה בכוונה אולי המטרה שלהם כולם כספית, היא שטן היא מוכנה לרצח בשביל כסף, אני מפחדת נורא שהיא לא תתלבש גם עלי אני ממש פוחדת אני מתחננת לעורך דין אני בוכה ומתחננת ולא נותנים אני ממש פוחדת ממנה שלא תפגע בי

טוב שאת בוכה ומתחננת.

וטוב שאת מבקשת.
ככה הם יראו אתהמצוקה שלך ויש סיכוי טוב שיעזרו לך.

אלזה7

New member
סליחה

על הביטוי זה מעניין להם את התח....
את אף אחד זה לא מעניין לאף אחד לא אכפת אני לבד עם הבעיה ואני מפחדת אני פוחדת שלא יפגעו בי

מישהי1632

New member
אלזה יקרה,

לדעתי, את צריכה עורך דין ממש טוב. יש כאלה שמוכנים לקבל את רוב התשלום אחרי הזכייה במשפט. תיכנסי לפורום צוואות או לאתרים של עורכי דין שמתמחים בכך, תשאירי הודעה ומספר טלפון ויחזרו אליך. אל תתמודדי לבד עם המשפחה תאבת הבצע שלך. בהצלחה.

זה לא נשמע כמו תביעת נזיקין

כאשר מישהו תובע סכום כסף משמעותי מגוף כלשהו , מהמדינה או מאדם אחר - יש עורכי דין שמוכנים לסגור על אחוז מסוים מסכום התביעה (לדוגמה 20%) ואז התשלום יתקבל לאחר הזכייה , וממילא לא מהלקוח אלא מהנתבע. כמובן שהם עושים זאת לאחר שהם מעריכים שיש סיכוי בתיק.
להבנתי - זה לא המקרה כאן, ולכן אין סיכוי שעו"ד פרטי יסכים לקבל את התשלום לאחר מכן כתלות בזכייה. שהרי אם אין לה כסף עכשיו, למה שיהיה לה אח"כ.

אופירA

New member
מנהל
נכון, צריך פה עזרה של הלשכה לסיוע משפטי חינם

אנשים שלא יכולים לממן עו"ד משתמשים בסיוע הזה, והוא טוב מאוד (מניסיון).
רק שפה התמונה לא ברורה בכלל.
לא ברור מה עשו למי ולמה. עקבתי אחר כל הסיפור מתחילתו, ולא הצלחתי להבין מי עשה למי מה. ואיפה כל אחד נמצא כרגע, ומה בכלל המצב.
לכן לא כתבתי שום תגובה. פשוט לא הבנתי כלום.

מה שאני הבנתי

זה ככה: 1. רשויות הרווחה מעוניינות לאשפז את אמה של אלזה במוסד לחולי אלצהיימר. אלזה מתנגדת לזה.
2. בדיון שהתקיים בבית המשפט ניתנה לה האפשרות לבחור לחזור עם אמא שלה לביתם או לאשפזה, אבל אלזהדוחה את שתי האפשרויות ורוצה לעבור עם אמה לגור באילת, כי אינה מסוגלת רגשית לחזור לגור בדירה שחלקו עם אביה - אחרי מותו.
3. אלזה חושדת שהסיבה שבני משפחת אימה ערבו את הרווחה במתרחש - היא שאיפתם להשתלט על הדירה והרכוש באין מפריע (כאן חסרה לי חוליה: גם אם אמה של אלזה תאושפז, וגם אם יהיה צורך למנות אפוטרופוס על רכושה, מה עם אלזה עצמה? נניח שדודה של האם ירצה לקבל חזקה על רכושה - כל עוד אלזה צלולה ושפויה אין לו שום קצה של אפשרות חוקית לעשות את זה?...? )
4. אלזה כבר מקבלת סיוע משפטי כדי להילחם על זכותה לעבור עם אמה לאילת, אלא שהיא אינה מרוצה מעורכת הדין שניתנה לה.

אלזה - את מוזמנת לתקן אותי אם משהו לא נכון!

אלזה7

New member
הן

לא מעוניינות, הן אשפזו בכפייה, לא ניתנה לי שום אפשרות בכלל ואף אחד לא דיבר איתי אמרו הרבה דברים ועשו כרגיל אחרת לגמרי, עורכת הדין שניתנה בכלל לא דיברה איתי ורק רצתה לסגור את התיק, והיא טענה שהיא בכלל לא מייצגת אותי, אני חוששת שגם לא יטפלו אלי חוששת מאד,

היי48

New member
לא היו מעוניינות במה?

בלמנות אותך לאפוטרופוסית של אמא שלך? ואם עורכת הדין אמרה שהיא לא מייצגת אותך, אולי כדאי לבדוק אם את יכולה לבקש עו"ד שכן תייצג אותך.

אלזה7

New member
הן

לא מעוניינות לאשפז הן ישר כפו עליה, בודקת עורך דין אחר לשתינו אני עוברת שבעה מדורי גיהינום ומעבר אני עושה הכל מכירה כבר את כל הריצות והפניות זה לא עוזר אולי אחרי החג מקווה

למעלה