שמישהו יקח את הכאבים

לא הבנתי...

למה הדיאטנית שלך כמעט התעלפה? ומה באמת יקרה אם לא תצליחי עם תחליפי המזון?

פנינה21

New member
מה עושים כשאי אפשר לאכול

אז אתמול אחרי שעוד ניסיון לנסות לאכול פשוט נכשל החלטתי לא לנסות יותר..
כבר לפני 5 חודשים קבלתי מרשם למזון רפואי ועד עכשיו זה היה תחליף לימים מאוד קשים ובשאר הזמן זה היה לסרוגין זה ולסרוגין אוכל כשהצלחתי..

מזון רפואי זה קצת כמו מזון של תינוקות (לפעמים זה אפילו אותו מוצר), לפעמים זה מגיע כאבקה(כמו מטרנה) ולפעמים בנוזל .. שלי באבקה- מוסיפים מים וזה מוכן.. אני מוסיפה אבקת שוקו ככה שזה טעים. היתרון הוא שזה יותר קל לעיכול ומאוזן יותר מתפריטים מוזרים שנוזרים כשקשה לאכול.

לפני כמה ימים הקאתי לראשונה אחרי שאכלתי מהמזון הרפואי.. ואז התחלתי לחרוש את האינטרנט .פשוט כי נלחצתי..
סיפרתי לדיאטנית שיש לי קושי לבלוע .. ושראיתי באינטרנט שיש אפשרות לקבל את האוכל בהזנה ישירות לקיבה וככה לא להיות תלויים ביכולת שלי לבלוע..
מה שעושים זה הכנסה של צינורית כך שיווצר פתח שמתחבר לקיבה ומאפשר לקבל בצורה שדומה לאינפוזיה את המזון לקיבה .
ככה גם שאני לא מסוגלת לאכול בכלל אני לא אהיה בצום, לדוגמה אחרי התקף כשהגרון עוד נפוח וקשה לבלוע..

למרות כמה מזעזע שזה נשמע זאת פעולה פשוטה יחסית ואחרי כמה ימים אם הכל בסדר אפשר ללכת הביתה. זה גם לא מונע אכילה רגילה כשיכולים או פעילות גופנית.. ואני אפילו לא צריכה לשנות את הפורמלה כי מה שאני מקבלת מתאים .. ואחרי כמה שבועות אפשר להחליף את החלק שרואים להרבה יותר קטן ככה שלא יראו אותו דרך חולצה צמודה לדוגמה..

היא הייתה טיפה בשוק ואני פשוט הסברתי שזה יגיע לזה בכל מקרה , אז אם זה יכול לעזור לזה שהמצב לא ידרדר אני בעד..(בדקתי על עוד כמה סיבוכים אפשריים..)..
אם יכולתי להסביר את ההבדל בתחושה הכללית , בכאבים, וכן גם בזה שאני נראת טוב יותר .. האוכל לא שווה את הסבל הזה.
יש לי בעיה אחת לפתור אני רעבה בתדירות יחסית גבוהה(כל 3 שעות בערך..)מניחה שהגוף משלים חוסרים של ויטמינים וזה ירגע תוך כמה ימים... אם לא נאלץ למצוא פתרון איך להשיג יותר ..

מאחלת לך שלא תזדקקי לזה...

נשמע בכלל לא פשוט כל המצב...

אבל את נשמעת לי אישה חזקה וחיובית, שלא מתייאשת ולא נשברת כל כך מהר... כל הכבוד לך! וחיבוק גדול.

פנינה21

New member
תודה

אז לא אכלתי שום דבר חוץ מהמזון הרפואי משבת בצהורים.
וזה כבר יום חמישי..זה מרגיש לי יותר נכון , לא להעמיס על הגוף מאבק שאינו חובה עכשיו.

פנינה, זה נשמע ככ הגיוני ונכון,הבחירות שלך. האם שמעת על....

האם שמעת על שיטת שלטון?...
ההגיינה הטבעית,היום קוראים לזה או משהו כזה.
מדובר שם ריפוי בעזרת צומות.
לי זה תמיד נשמע נורא הגיוני, אבל אישית כמה שניסיתי לממש את זה לא הצלחתי.
אני מכירה אנשים שעושים את זה ואף זוכים להצלחות מרשימות בשיפור בריאותם ובחיות שלהם.
אם תרצי אוכל להציע לך באישי ליצור קשר עם מישהו שעושה סדנאות ריפוי עצמי בכיוון........
הרבה הצלחה בכל דרך שבה את הולכת
נראה שאת מחוברת לעצמך , למה נכון לך ומה לא

למעלה