הגואל של הגואל

כאב 8

Member
הגואל של הגואל

חייבת לספר לכם משהו

הייתי במיון פכיאטרי בתל השומר
וזה היה הגואל של הגואל
אין לך פרטיות הדלת פתוחה שאת מדברת עם האחות והפכיאטרית
מוזר את שומעת את הדברים של האחרים
והם בטח שמעו את שלך .
הפכיאטרית שם היית המתנשאת ביותר
ועודד ועודד
הכי גרוע שקיבלתי מכתב שחרוח של מישהיא אחרת בהתחלה לא הבבנתי למה כתבו לי ויש דברים שנבלתי מה נסגר
את שקלטתי שזה מכתב שחרור של מישהיא אחרת והיה שם דברים פרטים שלה .יש ננתי לה את המכתב .
לדעתי הטעות הכי מזעזע שלא הייתי רוצה שהיו נותנים לי את המכתב שלי למשהו .
הזויי הכי הזוי
ממש מתייחסים שם בהתנשאות אלייך
גם הפכיאטרית וגם הפכיאטר המוזר .
הייתי חייבת לפרוק את הזעזוע ואולי תחשבו שוב .לפני שאתם פונים למייון

מ-ז-ע-ז-ע!!!!!!!!!!!!!!

הייתי מאושפזת שם לפני ארבעים שנה, אחרי שניסיתי להתאבד בצבא.
עצוב כל כך לשמוע ששום דבר לא השתנה, ואולי אפילו הוחמר.
אני לפחות זוכרת שבשיחה עם הפסיכיאטרית הדלת הייתה סגורה.
עצוב מאוד מאוד!!!!!!!

כאב 8

Member
אין לי מילים

כן לגבי האדישות זה מוכר
אבל כל השאר היה זוועת עולם .

Shamy

New member
אממ יש לי תשובה רק לחלק מהדברים

1. אני מניחה שלא הייתה דלת כי אם מישהו נהיה אלים אז צריך גישה מהירה לחדר..ראיתי דברים כאלה בעבר. 2.לרב הפסיכיאטרים שראיתי במיונים בדרך כלל הם מתנשאים כי זה מקצוע שוחק ואם היית יודעת כמה אסירים לדוגמה באים ומשקרים שהם משוגעים כדי לרצות מאסר בבית חולים פסיכיאטרי כדי לא לשבת בכלא (אפילו שבתי חולים פסיכיאטריים במצב די גרוע, בכלא המצב גרוע הרבה יותר). אז מתישהוא הם נשחקים ונהיים קצת אדישים ולא נחמדים, שלא לדבר על זה שמשמרת היא משהו כמו 36 שעות...מזכיר לי סיפור משעשע שהיה לי במיון אא"ג בלילה פעם. 3. לגבי המכתב שחרור הלא נכון, זה באמת לא בסדר. אני מתנצלת שהיה לך חוויה מאוד לא נעימה.

אין משמרות של 36 שעות

משמרת לכל היותר יכולה להיות 26 שעות (24 שעות + 2 לצורך העברת מחלקה).
יש חובה לשמור על פרטיות החולה, והאפשרות שחולה יהיה אלים אין בה כדי להתיר פגיעה בפרטיות החולה. יש גם מקרים של חולים (או בני משפחתם) שאינם חולי נפש שהתנהגו באלימות כלפי צוותים רפואיים . לדעתי רוב מקרי האלימות הם כאלה (עד שרפה של אחות שהתרחש לא כל כך מזמן).
לגבי רופאים מתנשאים- לצערנו יש כאלה מכל הדיסיפלינות

כאב 8

Member
עצוב

כן גם חשבתי ככה
אבל זה ממש לא נראה לי ככה בכל הבית חולים
איך שזכור לי
בקיצור מנסה לשכוח מזה לא רוצה לזכור את זה .
דברים כאלה אומרים לי תתעוררי אין ממש טיפול נפשי ציבורי
טוב במדינה הזאת אולי פרטי
תודה

ממש צר לי לשמוע...

ובהחלט מזעזע לחשוב שנוטלים מאנשים במקומות האלה את הכבוד הבסיסי שלהם כבני אדם, במקום שלהיפך - יתנו סביבה מחזקת ותומכת החלמה... בושה למדינה שלנו...

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חיבוקים ונחמה

כאב 8 יקרה,

אני כל כך מצטערת לשמוע שעברת את החוויה הזו. נשמע לי שאת מתארת שורה של סיטואציות שבהן המערכת לא ראתה אותך ואת האנשים סביבך, התעלמה מהזכות שלך לפרטיות וזלזלה בך. אני מתארת לעצמי שוודאי נפגעת מאד, במיוחד כשהדברים האלה הגיעו בזמן שהוא ממילא קשה, כשאת מאושפזת ונמצאת בסביבה זרה, רחוק מהבית.
אני חושבת שזה מאד חשוב ששיתפת אותנו כאן, גם כי אנשים אחרים שאולי עברו חוויות דומות יוכלו לדעת שהם לא לבד, וגם משום שאני מקווה שהשיתוף והחיבוק הווירטואלי שלנו יוכלו לעזור קצת להתאושש ולהפיג את הפגיעה...
אני מזמינה אותך להמשיך ולשתף אותנו פה, ושולחת לך עוד חיבוק חם ומנחם.

שיהיה לילה טוב ושקט,
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה