אבדתי

אוי ואבוי מותק, אני מצטערת כל כך

מה קרה? איך? בפתאומיות?
מה קורה איתך עכשיו?. יש מי שדואג לך? תומך בך?
את עם אימא שלך בבית עכשיו?
מצטערת כל כך. היית כל כך קשורה אליו.
כתבי פה בינתיים, אולי זה ייקל.
אני איתך בלב

אלזה7

New member
אין לי

אני לא במצב טוב בכלל במצב קשה מאד אני צריכה לא רק בלב מישהו שמדבר איתי חיבוק אני בהלם הלם זה לא אמיתיי ולא מציאותי

אני מבינה וככ מצטערת. הייתי באה בשמחה לחבק אותך,

רק שמצבי ש לי עצמי לא ככ טוב ולא יכולה לעשות את זה.
יש מישהו שאת יכולה לקרוא לו שיהיה איתך?...
חבר מהעבר שזה הזמן לא להתחשבן?
עובדת סוציאלית?
מישהו?....,

אני מבינה שאת בשוק.
שולחת לך הרבה נחמה, ואמשיך לתמוך בך כאן במה שאוכל, ובטח גם אחרים ייכנסו עם צאת השבת ויכתבו לך.
את לבד?.. עם אימא שלך?.... בבית?....

אלזה7

New member
עובדת סוציאלית????

הנבלות האלו רצחו אותו אם לא היו מעבירים אותו למקום מחוץ לבית הוא היה חי ובשבילי לא חשוב גוף אני מאמינה בנשמה הוא חי!! והוא איתי לא יכול להיות שלא אני לא מסוגלת להיכנס לדירה לא יכולה ויש לי משפחה מנוול ת ואני מפחדת שהרווח לא תיבדק גם לאמא עכשיו הפעם אקח עורך דין ןלא חייבים לבוא יהיה טוב גם שיחת טלפון או אפילו מסר לפעמים אישי אין לי אף אחד הלוואי שהיה אני ממש פוחדת ולא יודעת מה

אלזה, את אוכלת?... שותה?....

אתם יושבים שבעה?
שולחת כוחות
עוד מעט תצא השבת ועוד אנשים בטח יכתבו לך
תחזיקי מעמד

אלזה7

New member
מה פתאום

לא מסוגלת, אני לא יודעת זה הכל קרה אתמול אני לא יכולה לחשוב על כלום גם לא להיות בדירה

לא יושבים שבעה בשבת

ואם הוא נפטר סמוך לכניסת השבת או אחריה, הוא עדיין לא נקבר (בהנחה שמעוניינים בקבורה יהודית). מבחינה רגשית זה השלב הכי קשה.

אלזה7

New member
אני

לא יודעת ממה הוא בבי"ח ודחפו לו מיליון צינורות אני לא יכולה להתגבר אני חושבת רק על למות בעצמי אי אפשר עם כאב כזה אני לא מסוגל ת לחשב על זה

אלזה7

New member
אני

לא יודעת ממה הוא בבי"ח ודחפו לו מיליון צינורות אני לא יכולה להתגבר אני חושבת רק על למות בעצמי אי אפשר עם כאב כזה אני לא מסוגל ת לחשב על זה

מצטער לדעת

נקרא שסבל מאד בחייו אם חיברו לו הרבה צינורות. אולי תרצי לספר איזה קשר היה לכם ואלו זיכרונות יש לך ממנו. האם לפחות היו לו חיים טובים? האם הצליח לתרום לך היטב מעצמו כאב? אולי תוכלי להזין עצמך בזיכרונות הטובים שיש לך ממנו, ולהתנחם במחשבה שהיה לכם קשר יפה שבו נתתם אהבה זה לזה, ושהיו לו חיים טובים לפחות לפני המחלה. האם את יודעת במה חלה? מקווה שזו לא הייתה מחלה קשה מדי.

אגב

אל תמותי ואל תאבדי את שמחת חייך בגלל מותו. כתוב לבחור בחיים. חבל שבגלל אובדן אדם יאבד גם אדם אחר. אבא היה רוצה שתמשיכי לחיות ותאהבי את חייך. החיים חשובים מאד, ואסור לאבד אותם או את העניין בהם.
&nbsp

אלזה7

New member
הוא

בנאדם נהדר והכאב הזה אני לא אצליח לשרוד אותו הוא לא נשם טוב אני לא יודעת מה בדיוק היה אני ממוטטת לגמרי המחשבות הורסות אותי

תהיי חזקה

החיים חשובים, הם מתנה מקודשת שניתנה לאדם ולעולם מאלוהים. השתדלי להמשיך לאהוב את חייך למרות הצער.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אלזה יקרה, משתתפים בצערך...

אלזה יקרה,

אנחנו מלווים אותך כבר תקופה סביב אבא שלך ואני יכולה רק לשער לעצמי עד כמה זה שובר את הלב...

אני חושבת שזה אחד האובדנים הקשים ביותר לאבד הורה, באופן שהוא הרבה פעמים טומן בחובו כל כך הרבה רגשות והתמודדויות גם יחד- כואב, מטלטל, מפחיד, מזעזע, מכעיס, מרוקן וגורם לתחושה של אובדן לא רק של מי שנפטר אלא משהו בזהות האישית שאובד...

אנחנו פה לצידך בשעה הקשה הזו ובהתמודדויות שבאות ויבואו עוד אחריה, בכל דרך שנוכל... (אנחנו פה בערב בצ'אט היום החל מתשע אם תרצי...)

שולחים חיבוק גדול שמשתתף בצער...

שלך באהבה,
כל מתנדבי ומתנדבות סה"ר

אלזה7

New member
תודה רבה

אני לא יכולה להתמודד אני לא יכולה אני ממש לא יכולה עם שום דבר לא מסוגלת לא מסוגל ת להיות בדירה לחשוב על זה אני מאמנה שהוא איתי מלווה אותי אני לא יכולה לחשוב או לעשות משהו שום דבר אני לא מסוגלת לשום דבר שקשור לזה הכאב הורג אותי

למעלה