תודה לכולם

כאב 8

Member
תודה לכולם

אז הדלקת במוח
הפסקתי לקרוא ספרים וגם לראות סדרות
ואני שוכחת דברים בקלות .
בזמן האחרון מרגישה שאין חשק מרגישה סוג של יאוש אני כמו פסל בוהה אני בחלומות או חולמנית כזאת .
וכן יש את עייפות שלא עוזבת אותי .
אולי זה תמיד היה
אני רוצה לעזור לעצמי להתחיל לעשות דברים
אבל שאני רואה במראה אני לא מרוצה במראה שלי
ואני רוצה ומחשבות רעות
ועל מה שקרה לי כל החיים
כבר לקחתי כל מיני כדורים נגד דיכאון שום דבר לא עוזר
אבל בטח יש המון סוגים שלא נסיתי
החיים שלי מתבזבזים במיטה ואני כל הזמן בוהה בקירות לא ממוקדת לא יודעת התייאשתי
הבעיה שאין לי כוחות לכלום אז איך אני יעזור לעצמי .
נמאס לי מכדורים ונסיונות עלי
וגם יש לי כדורים למחלה מה אני יעשה
אני בעיקר מרגשיה בלבול חוסך ריכוז
ושכחה
תבינו אין לי מושג מה לעשות

שלום

חשוב להפעיל את עצמנו, ולאהוב את עצמנו כדי שיהיו לנו מוטיבציה וחשק להפעיל את עצמנו. חפשי עניין בדברים שתעשי, אהבי אותם. קל יותר להתרכז בנושא שמתעניינים בו. מצאי לך עיסוקים חשובים לך שימלאו את חייך בתכנים ובמשמעות, עסקי בהם הרבה בזמן הפנוי, וחשבי עליהם ועל מה שאת עושה בהם. אולי תלמדי משהו, אפילו רק באופן עצמאי ממדיות שונות.
&nbsp
&nbsp

ובקשר לבעיות רפואיות

כדאי לפנות למטפלים המומחים, למזלנו הרפואה היום מאד מתקדמת ויודעת לטפל ברוב המחלות והנזקים הגופניים.
&nbsp

אני לא יודעת מה להגיד לך...

זה נשמע מצב מאוד קשה. אני רק יכולה להגיד לך את זה: אנשים יצאו בעבר גם ממצבים מאוד קשים. ויש אנשים שהצליחו לתת לחייהם טעם ומשמעות גם במצבים מאוד קשים.
את בעיקר צריכה שיהיה לך בשביל מה. צריכה לרצות משהו מאוד. יש משהו שאת רוצה?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
חיפוש הטוב לגוף ולנפש

היי יקרה
אני קוראת את מילותייך ושומעת את העייפות שבגוף ובנפש.. פעם הגוף מנסה לקום והנפש מתקשה ופעם הנפש מתרוממת והגוף כובל...
נשמע שאת מרגישה מוצפת בטרדות.. בלאגן כזה.. בילבול.. אולי את כבר מרגישה מוכת גורל.. אולי גם מתעוררות תחושות של כעס על עצמך.. של אכזבה על מה שלא מצליח לקרות..
את מספרת על יאוש והשלמה מעציבה עם המצב ולצידם, אם אני מבינה נכון, עולה תחושת החמצה ורצון אמיתי לשינוי.. רצון שאולי מגיע כשבתוכו ישנה תקווה.. וקול פנימי שמאמין שיוכל להיות יותר טוב.. בתוך כל הקשיים והמצוקות..
את מספרת איך את מסתכלת במראה ואז מתעוררות מחשבות לא נעימות על עצמך.. מחשבות שאת כבר מכירה כנראה מהעבר.. ונשמע שעדיין את מצליחה לחזור אל המראה, להסתכל, לחפש אולי נקודות מבט נוספות...
ואני שומעת איך בתוכך את משתוקקת לשינוי, לגלות חלקים אחרים בעצמך ובעולם... שאולי בתוך תוכך את יודעת שהם קיימים, ומתעייפת ומתייאשת ושוב מוצאת את הכח..
יקרה,
נשמע שהעמידה מול המראה, יחד עם הרצון לשינוי וחיפוש הטוב, באים ממקום של כח לא לוותר. אני כולי תקווה שעם הכח הזה, שלפעמים אולי קשה לחוש אותו, תחזרי למראה ואולי תגלי בעצמך מקומות וחלקים שתצליחי לאהוב, להעריך, לקבל... שיתנו לך כח לחפש את מה שיעשה לך טוב. טוב לגוף וטוב לנפש. תמיד מוזמנת להמשיך לשתף כאן, ואנחנו ננסה להקשיב ולתמוך..
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה