הכאב נשאר

כאב 8

Member
הכאב נשאר

לא כותבת פה כי הרגשתי שאני מדכא את האויירה וגם כי לא הכי עוזר לי האמת ועוד סיבות
אם אתם זוכרים אותי אז יש סיפור חיים לא קל בכלל .
אבל כמו שאומרים תמיד יכול לקרות גרוע יותר /או שפשוט להוסיף לצער והכאב
אז כך היה גרוע יותר לא ללא חלש
אז כמו שאמרתי המחלה חזרה האוטואומונית
והתמודדות שלי הייתי מאושפזת פעמיים
אחד מהם בתקופה החגים כל החגים הראשונים חוץ סוכות
התעלפתי והיה לי פרכוסים ומצאו לי דלקת בראש .
יש לציין שהייתי בטיולים במהך לפני כל אשפוז אבל בגלל המצב הנפשי והגופני והמחלה לא נהנהתי בכלל .
שתי האשפוזים לקחו ממני כל יום דם ולפעמים כמה פעמים
מלא בדיקות ועייפות לא יכלתי לקום
מאז קיבלתי תרופה של חולי סרטן למרות שאין לי סרטן .
מאז אני מתמודדת עם תרופות בדיקות קופת חולים עייפות ועוד
נוספו לי מחלות לאוסף
אני מתמודדת עם בעיות בבריאות נופסות כל מיני המון
פשוט המון בעיות
ואני כל הזמן עייפה עייפה
זה האחרי כל מה שעברתי כל החיים קיבלתי את זה אחרי כל מה שעברתי קולטים .
אני מתמודדת עם כאבים ולחצים .
ואני כבר לא רזה אני השמנתי
מה שמוסיף לכאב שלי . המראה החיצוני שלי נראה איך שאני מרגישה פיזית ונפשית
אני מתמודדת עם בעיות לא קלים
נוספו לי כדורים גם של אפילפסיה . אני בערך 7 כדורים ביום
החיים שלי הפכו להיות סיוט
הם היו סיוט ועכשיו סיוט כפול מה אני הקרא לזה כבר אין מילים לתאר את גודל הצער והכאב הנוראי מה לא יהיה לי טוב בחיים .מה עשיתי כבר דיי תתפלו עלי תבקשו רחמים עלי כי עייפתי .ומי שלא מכיר את הסיפור שלי קודם לא יבין את גודל הכאב כי צריך להבין היה לי גם קודם סיוט זה רק עוד דברים רעים לאוסף
.

כאב 8

Member
רק שתדעו שהתגעגעתי

לגלי
למילקי
לקוסמת
לאופיר
לאלומת אור
לשחר
לניק אפילו כן תתפלו
למירב
לתאום למרות שאנו בקשר
אני אוהבת אותם אתם משפחה

היי

כאב טוב לראות אותך אני פחות כותבת בפורומים ובמגמה של לעזוב סופית. אם מעניין אותך מה שלומי אז לא יודעת אם את זוכרת ציירתי ואז זנחתי את זה לתקופה וחזרתי לצייר לא מזמן ומרגישה שהשתפרתי ומקווה לקחת את זה לשלב הבא. אם את מעוניינת לראות את הרישומים החדשים תודיעי אולי אבדוק אופציה של שליחה במסר וזהו מנסה במקביל לטפל בעצמי מבשלת יותר בקלות היה לי פוביה מבישול עדיין יש פחד מדברים מסויימים אבל גם אחותי מבשלת אז יש לי את מי לשאול.
מקווה שיוטב לך.
וזהו

כאב 8

Member
אני כותבת באיחור

כי אני כל היום עייפה
נמאס לי להיות עייפה באמת
אשמח לראות
שמחה שהתגברת
הלוואי עלי להתגבר יש לי המון פחדים
אני אכתוב לך במסר אישי .
הגוף שלי תשוש כל היום אני לא יודעת מה לעשות כבר .
מלאו אותי בתרופות
והשמנתי בקצב מהיר מאודד .
מקווה שאת לא אוכלת ניירות כבר .חח

אני כל כך מצטערת לשמוע...

כל מה שאפשר לעשות זה באמת להתפלל... להתפלל שכל המחלות למיניהן תיסוגנה, שהשמש תיגע בך, רכה וטובה, שתתאים החוצה לבין האנשים ושיהיה לך טוב, ותרגישי ותהיי חזקה ובריאה ומלאת מרץ ומלאת שמחה.

מה היית רוצה לעשות ביום שכך יהיה? תתארי לי יום כזה. היום שאחרי כל המחלות. איך הוא נראה? מה את עושה? אילו רגשות יש שם? אילו מראות, צבעים, ריחות?

שיהיה לך רק טוב!!
נ.ב. אני שוב רוצה להציע שתחליפי ניק. זה לא טוב לך להזדהות עם המילה "כאב". אם תחליטי שכאב הוא לא הזהות שלך יותר, יהיה לזה יותר קל לקרות גם במציאות...

כאב 8

Member
תודה אני מרגישה מותשת

כל כך
אני באמת צריכה להחליף ניק יש דרך קלה לעשות את זה .
שיהיה בריאה ומחאת מרץ
הייתי רוצה לראות טוב לתפח את גופי ואת עצמי לראות טוב
לאכול טוב לרקוד לצאת להכיר אנשים
מה שקשה לי בגלל פחד הדחייה שלי
הייתי רוצה ללמוד דברים לצאת יותר בחוץ
פחות לפחד לראות את האהבה שלי לעולם לתת אהבה
להביא את הכישורים שלי .

זה נשמע ממש טוב!

אני שמחה בשבילך שיש לך תמונה כל כך ברורה של מה שאת רוצה לחוות: את עצמך מלאת חיים, נראית טוב, אוכלת טוב, רוקדת, יוצאת, מבלה, נהנית, מכירה אנשים! מצויין! תמשיכי חטפח את המחשבות על זה ואת הרצון לזה. תמשיכי לשאוף לשם, ולצד זה לעשות צעדים קטנים, אפילו קטנטנים - לא משנה מה גודלם - לכיוון הזה. ואל תתייאשי אם הפער גדול עדיין, כי הוא ילך ויקטן. זה בדיוק כמו כשמתחילים לרוץ, או לעשות יוגה, או לנגן: השיפור קטן בכל אימון, ובהתחלה מרגישים הרבה יותר את הקושי והפער ולא את מה שהושג. אבל לאט לאט ההשגים מצטברים, ופתאום את שמה לב שאת כבר לא מתנשפת אחרי כמה דקות. ופתאום את רואה איך השרירים גמישים יותר. ופתאום האצבעות כבר יודעות מעצמן מה לעשות. וכן הלאה בכל התחומים...
תנסי להציב לך מטרות קטנות לשיפור ולעשיה חיובית, למרות המצב הרפואי העכשווי. אל תחשבי על מה שאת לא יכולה אלא תתמקדי ב"כן" הקטן - ותממשי אותו. ותחגגי אותו.

את יכולה גם לשתף כאן בהשגים הקטנים. (שרק נראים קטנים אבל הם בעצם לא...)

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כשהכאב נשאר ואף מוכפל

היי יקרתי,
אל תחששי לכתוב כאן, את לא מדכאת את האווירה, להפך-אנחנו כאן עבורך בעיקר כשאת עוברת תקופות קשות של כאב פיזי ונפשי...
נשמע מדבריך כל כך הרבה כאב וסבל ,כל משפט שלך המחיש עד כמה את סובלת...
הלוואי שהיה לי מטה קסמים והייתי יכולה ,כמו פיה מהאגדות, להעלים לך את כל הכאבים והעייפות הבלי נגמרת...
ובמקום שבעה כדורים ביום (לטיפול בסרטן ואפילפסיה ועוד מחלות) הייתי נותנת לך שבעה כדורי שוקולד או שבע סוכריות...

לצערי אין באפשרותי להעלים את כאביך הרבים וחשוב לי שתדעי כי אני שולחת לך מכאן חיבוק חזק ותקווה שיגיעו ימים טובים יותר, ימים בהם מיחושי הגוף יפחתו ויעלמו ואיתם כל המערכות בגוף יתאזנו.
המשיכי לשתף אותנו ולעדכן לגבי מצבך, אנחנו כאן עבורך ודואגים לך.
לילה טוב ושקט,
מתנדבת סה"ר

כאב 8

Member
תודה על הדאגה

בכלל זה לא מובן מאליו הדאגה של סהר ואנשים פה .
אני באמת צריכה אותכם
אני חייבת לכתוב למרות שיש לי קושי בכתיבה .

אני חייבת לציין שאת כותבת הרבה יותר מפעם

ולמרות שהמצב שאת מתארת קשה מאוד - יש תקווה בכך שאת תקשורתית יותר, וחדורת קצון לחיים הרבה יותר פעם, לפי איך שאני קוראת אותך.

כאב 8

Member
אני

מרגישה שאני באותו מצב
אבל תודה
אני צריכה עזרה אולי אנסה כדור אחר
למרות שכדורים האלה לא עוזרים לי
וגם בריאות הנפש עושה לי בעיות
אם אתם זוכרים .
הלוואי שמישהו היה עוזר לי לצאת לעולם

למה עושים לך בעיות ב"בריאות הנפש"?

אני לא ממש זוכרת מה סיפרת...

אני זוכרת אותך בקושי מוציאה מילים מהמקלדת. כותבת הודעות שמכילות כותרת בחבד, הטדעות של שתיים-שלוש מילים כאובות ומעורפלות לפעמים. וזהו. לא היתה ממש תקשורת. עכשיו נראה לי שנפתחת קצת, לא?

איך אפשר לעזור לך "לצאת לעולם"? מה היה ה"מישהו" הזה, בפנטזיה, יכול לעשות כדי לעזור לך בזה?

כאב 8

Member
יש בעיה באבחנה

אם את זוכרת שלא ממש מסכימה איתם .
ולא מוכנים להביא לי שיחות חוץ מכדורים אין להם ממש מה לתת לי שם .
השירות הציבורי הנפשי ממש גרוע לא יודעת איך אנשים מצלחים להבריא ככה או שממש צריך להיות עשירים כדאי לממן עזרה .
איפילו עובדת סוצאלית לא הבאו לי
קופת חולים ורווחה לא רוצה לעזור לי כהם אומרים שאני שייכת לבריאות הנפש
ובריאות הנפש לא מבאים כלום חוץ מכדורים .
לגבי השאלה את לא ממש הבנתי
הכוונה איך לממש את הפנטזיה
אני צריכה לחשוב על זה

תאום2

New member
טוב שאת כותבת

זה חשוב לשתף ולקבל אהבה ואיחולים ותמיכה
שולח חיבוקקקק

למעלה