הלב שלי לא מפסיק להישבר

KבתאלK

New member
הלב שלי לא מפסיק להישבר

אני מרגישה כאילו לאף אחד לא אכפת ממני.
יש לי חברה שחזרה היות איתי בקשר למטרת זה שאני יבוא לחתונה שלה.
ניסיתי לפתח קשרים אבל זה לא הולך לשום מקום.
יצאתי עם גבר והיה לי כיף והכול אבל ברגע שהוא השיג את מה שהוא רצה פתאום "הוא לא חושב שמתאים לו הקשר".
אני לא מבינה אנשים לא גברים ולא נשים.
כול מה הגברים רוצים ממני זה את הגוף שלי :(

בקשר לבחור ההוא זה באמת מבאס...

אבל לא כל הגברים באמת כאלה...
ובקשר לחברה: אני אישית הייתי מקבלת את זה כמחמאה שהיא חוזרת ליצור קשר איתך כדי להזמין אותך לחתונה. זה היום המרגש בחייה, והיא זוכרת אותך ורוצה שתהיי שם כשהיא חוגגת אותו. לא ככה?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
הלב שמחפש את הדרך לאהבה

היי בתאל,
אני שומעת אותך כואבת ובודדה.. נשמע שאת מרגישה אכזבה גדולה מאנשים שניסית לפתח איתם קשרים.. ואולי את מרגישה גם מנוצלת.. ואני יכולה לשער כמה זה פוגע ושובר.. להרגיש שכל מה שרצו ממך היה הגוף שלך.. תחושה נורא קשה שאולי גם מעוררת שאלות בתוכך על מה שיש בך.. אני מניחה שזה יכולה לערער את הבטחון שלך בדברים אחרים שיש בך, מעבר לגוף..
דרך המילים שלך אני שומעת כמה את משתוקקת לקשר. לאהבה. ללא תנאי.. למישהו שיהיה איתך, יאהב אותך, יהיה לו איכפת ממך... כמה היית רוצה לחוש נאהבת, ולא רק בזכות הגוף שלך.. להרגיש חשובה ומיוחדת.. אני שומעת בתוך הלב השבור את החלק הזה השלם היפה, שלא מוותר על עצמך.. שלא מוותר על האהבה שאותה את מחפשת.. שמנסה בכל הכח להבין את עצמך, את האחרים.. ולהמשיך לחפש..
נשמע שכבר ניסית הרבה קשרים ונפגעת... ובכל זאת אני רוצה לבקש לאחל לך לא להפסיק לחפש בתוכך את האהבה והאמונה בעצמך, את הידיעה שמגיע לך לחוש אהבה אמיתית, את החלקים שאת אוהבת בך ושגם אחרים יכולים לאהוב..
מוזמנת תמיד לשתף אותנו כאן.. נשמח להקשיב ולנסות לתמוך..
שלך,
מתנדבת סה"ר

supersonic777

New member
הי,איפה החברה היתה לפני...?

במקומך לא הייתי הולך...
זו צביעות...!
&nbsp

israel143

New member
בת-א-ל

לדעתי הגוף והכבוד שלך הם לא הפקר. מגיע לך להיות עם מי שיעריכו אותך באמת.
מאחל לך שתזכי בכך בקרוב.
שבוע טוב!

אופירA

New member
מנהל
בתאל, זה לא קל להפנים

אבל קשה ליצור קשרים עם אנשים כשאת לא מקבלת את עצמך ולא אוהבת את עצמך.
אדם חייב להיות בשלום עם עצמו, עם חולשותיו וחוזקותיו - כדי ליצור קשרים אמיתיים עם אנשים. ובוודאי כדי ליצור קשר זוגי.
כל עוד אין לך עמוד שידרה, ביטחון עצמי וקשר טוב עם עצמך, סביר שתתקשי ליצור קשר זוגי, והתוצאה תהיה שהקשרים שייווצרו יסתכמו בקשר פיזי. לצערי.
וגם החברויות יהיו טכניות.

זה שורש הבעיה.
האם את בטיפול נפשי טוב כדי להתמודד איתה נכון?

KבתאלK

New member
לאופירה

את האמת אני אוהבת איך שאני נראת אחרי הרבה שנים שהיה לי קשה לקבל את עצמי מבחינת המראה מפריעה לי רק הבטן .
אני נמצאת בטיפול כבר שלושה חודשים התחלתי להרגיש יותר טוב ולצערי שוב הייתה לי נפילה.
אני יודעת שאני בן אדם טוב, אני אוהבת לעזור לאחרים.
לגבי העתיד אני לא יודעת מה יהיה כרגע אני בתהליך של חיפוש.
שמתי לי יעד אחד וזה ללכת למכינה של אומנות.

prahim123

New member
שולחת חיבוק ותדעי שזו רק תקופה כזאת

בטוח יהיו לך תקופות יפות גם.

KבתאלK

New member
מעדכנת

אני מרגישה כמו בשיר בשמלה אדומה ושתי צמות.. אני ילדה קטנה שלא מבינה מה רוצים ממנה.

שלום

מי שידע להעריך את מעלותייך כאדם, יאהב אותך אהבה אמתית. אדם יצור חברתי. הכירי אנשים במסגרות שמעניינות אותך, ושם צרי חברויות לאט ובהדרגה. בסוף תמצאי אהבות.
&nbsp

למעלה