החרדה מפני התקף החרדה~ חוזרת ממוקד רפואה דחופה

החרדה מפני התקף החרדה~ חוזרת ממוקד רפואה דחופה

הייתי די בטוחה כבר שזה היה התקף לב: בחילה איומה והזעה וחום וסומק ולא יכולה לנשום.
דבר כזה לא היה לי בחיים.
חצי שעה ישבתי, נאבקת על הנשימה, סמוקה כמו עגבניה (אחרי ההתקף ראיתי את עצמי במראה סמוקה כמו עגבניה, אז לא יכולה לתאר לעצמי איך היה בזמן ההתקף).
אז לא: זה התקף חרדה.
כמעט בטוח.
כי כל הבדיקות תקינות.
אז איך עכשיו לא להיות בחרדה מפני התקפי חרדה?....
חוץ מזה, כל מילה טובה תתקבל בברכה.
היה לי מאוד קשה.
ואת הכול עברתי לבדי.
כמובן.
וזה קשה.
ובודד.

אופירA

New member
מנהל
להתייעץ עם רופא, ועם הפסיכולוגית

ג'קי, זה לא קל לעבור דברים מפחידים לבד.
אבל את יודעת, גם אני עוברת הרבה דברים לבד, כגון ניתוח לא מסובך עם אשפוז בבי"ח. ואם לומר את האמת, דברים כאלה אני מעדיפה לעבור לבד, כי ה"עוזרים" למיניהם סתם מבלבלים את המוח ומפריעים לי לשקט שלי.
רק שהמחיר של הנוחיות הזו, היא שיש מצבים מפחידים, או מצבים שצריך עזרה, וגם אותם צריך לעבור לבד.

אז בואי נחשוב, שעדיף לעבור התקף חרדה לבד, מאשר כשלידך מישהו יותר היסטרי ממך, שאתה צריך גם "לטפל בו"...
.
חוץ מזה, כל מי שעבר התקפי חרדה, מספר שבפעם השנייה הוא כבר ידע מה זה, והרגיש פחות פחד ויותר שליטה. אז תתנחמי קצת... ותגידי לעצמך שאין סיבה להיות בחרדה מזה.
וברור שתתייעצי בגורם רפואי לגבי זה, כמובן!

שלום

אולי אם תצליחי יותר להכין את עצמך להתקפים האפשריים, תלמדי את עצמך להתמודד אתם בזמן האמת ובתחילתם כדי לעצור אותם ככל האפשר, פחות תצטרכי לפחד מהם. אני מקווה שלא יהיה לך התקף לב, ואפשר להיעזר במטפלים המומחים לרפא מחלות מסוכנות. אם תדעי ממה את מפחדת, אולי תוכלי למנוע קצת את החרדה.
&nbsp

כאב 8

Member
מוכר

עברתי את זה טוב עברתי כמעט כל סבל אפשרי בחיים האלה
טוב יש כאלה שעדיין לא עברתי
כמעט כל יום בכמה שנים והחיים היה יאושש
אני מבינה אותך
הייתי מפחדת מהתקף נוסף
והמבט של הרופאים שכל הבדיקות תקינות
פעם נסעתי לטרם וממש זלזל בי הרופאה שם.
אין לי עצות רק שזה עובר ..