עצוב

11abcdefg

New member
עצוב

כשהבדידות והפחדים מנצחים את הכל.
כשהעולם מתקדם כטבעו ואת לא
כשאת מבינה כמה את נותרת מאחור
בודדה, מבוהלת עד עמקי נשמתך ברמה שלא מאפשרת לזוז מילימטר.
העולם מתקדם, זז, משתפר, זה טבעו בסך הכל.
ורק את נותרת באותו מצב.
לא מסוגלת להזיז את עצמי, לא מסוגלת.
ועצוב, כל כך עצוב.
ובודד ומפחיד.
ועוד יותר עצובה ההבנה שיש סוג של השלמה, שככה זה, ואין שום סיכוי לשינוי.
ואני? מה איתי?
מתי אני אתקדם בחיים האלו?
מתי אמצא כוחות?
משכנעת את עצמי שזה גורל, אבל יודעת שלא עושה מספיק.
אולי יש גם גורל, אבל יש גם חלק שלי.
אז עצוב.
פשוט עצוב.

שלום

אולי כדאי שתשתתפי במסגרות, כמו חוגים, מועדונים חברתיים ולימודים באוניברסיטה. שם תמצאי גם חברים, גם עניין וגם ידע שיעזור לך בשוק העבודה.
&nbsp

עצוב, אבל.....

יכול להיות שהחלק שלך ,,,, דברים מפריעים לו לזוז.
חוסמים אותו.
אולי אנחנו יכולים לעזור להזיז ביחד משהו מהדברים החוסמים?....

mollyt

New member
היי לך

היי,
מדבריך אני מרגישה את הקושי הרב שאת חווה כתוצאה מהמצב בו את נמצאת. מצד אחד, את מבטאת שאיפה להתקדם, להתפתח ולנוע קדימה, ומצד שני את מתארת תחושות של חוסר מסוגלות, עצב ובדידות. על אף שציינת כי השלמת עם המצב, אני רואה כי בהמשך דבריך העלית תהיות עתידיות לגבי מתי תתקדמי ותמצאי כוחות, דבר אשר אני מאמינה כי משקף את הכוחות האישיים שלך, וכמו כן את התקווה שעדיין קיימת אצלך- להוביל לשינויי בחייך.
אני מאמינה כי המצב אותו את תיארת בכתיבתך הכה יפה ונוגעת, מוכר לרבים מאיתנו החיים במציאות בה הקצב של השינויים מאוד גבוה, ולא תמיד מותאם לקצב ההתפתחות האישי שלנו. ולכן, זה כל כך טבעי בעניי שתפחדי ותחושי חוסר ביטחון כתוצאה מהמצב.
אני מאמינה כי ההכרה שלך והמודעות הרבה שאת מפגינה כלפי החסמים המונעים מבעדך לנוע, עשויים להוביל לכך שתדעי להתגבר על קשיים אלו בעתיד ולמצוא יותר ביטחון ביכולות האישיות שלך.
דרך בה תוכלי לעבוד על כך היא באמצעות התייעצות עם איש מקצוע מתחום הטיפול או הייעוץ. אני מאמינה כי המודעות שלך, ויכולות הנסחותייך הגבוהות עשויים להקל עליך בתהליך זה, ולהפחית את הקושי אותו את חווה. במידה וזה פחות מתאים לך, מעודדת אותך להמשיך לכתוב כאן ולשתף אותנו את אשר על ליבך.
במידה ובא לך להמשיך לשוחח, מזמינה אותך גם לכתוב לי בהודעה פרטית :)

למעלה