שחרית, אופירה, מישהי, פילוסוף. תודה וסליחה.//טריגר

שחרית, אופירה, מישהי, פילוסוף. תודה וסליחה.//טריגר

אני מעיקה ליתר ביטחון את מה שכתבתי לכן עכשיו בשרשור למטה. חשוב לי שתראו

המון המון תודה על העידוד.
וסליחה שרק עכשיו כותבת.
היה לי כשבוע ממש מזעזע
כשבשיאו הפנימי היה יום שהרגשתי שאני ממש קרובה ללכת לאכול בייגאלע (זה מהסדרה "שטיסל" - למות. אני כמובן מתכוונת להתאבדות. סליחה)
ובשיאו החיצוני הייתה אצלי פריצה בבית.
הכול בסדר. לא קרה כלום בסופו של דבר. אני לא רוצה לפרט על זה כדי לא ללבות הרגשות לא נעימות, אבל זה לא היה קל.
אני בכל זאת בשינוי תרופתי ומתחילה לחזור לטיפול אחת לשבוע (הייתי כבר אחת לשבועיים)
אבל קראתי אתכן וזה עודד את רוחי.
תודה רבה רבה

אופירה, היי, מה שלומך?...

כשאני הייתי בצניחה לפני חמישה ימים כתבת שגם את.
מצטערת שלא היו לי אז כוחות להתייחס.
איך את עכשיו?....

אופירA

New member
מנהל
המצב היותר שחור עבר לי, ואני מרגישה סביר, אבל עייפה.

ה"גם וגם" שדיברת עליו בקשר אלי, מאוד מסתבר לי הגיוני.
שמחה במשפחה העלתה לי את מצב הרוח, ההתמודדות עם השכנים מורידה לי אותו - סביר שהמצבים החיצוניים משפיעים וגורמים לחוסר יציבות אצל אדם רגיש כמוני.

אני שמחה שאת יותר טוב...

והאם את מדברת על ההתמודדות עם השכנים?...
בכלל, כוונתי, על הדברים המורידים?....
כי אולי אם תדברי זה יהיה פחות קשה ואז זה יהיה יותר מסונכרן עם השמחה.

מה השכנים עושים לך?

לפעמים ניתקל באנשים שלא נעימים לנו, צריך להשתדל להסתדר עם מי שאתנו. אם יפרו חוק, תוכלי להתלונן עליהם לגורמים מתאימים. אם הם רק מפריעים ולא נחמדים, השתדלו ככל האפשר להסתדר אתם ולהתעלם מהפרעותיהם. רגישות תכונה חשובה שיכולה ליצור עזרה והתחשבות וגם הבנה נכונה של המציאות. כדי לאזן את מצב הרוח, כדאי לעסוק בדברים שאוהבים ושמעניינים אותנו ולחשוב עליהם.
&nbsp

אוי!...

ואיך את מרגישה עכשיו?

יש קשר בין הארועים?

עכשיו אני מרגישה שאני זקוקה לנופש

בהרי הפאבנים אצל נסיך אינדופלסקי אדיב ושרמנטי, שמת על נשים מזדקנות כמוני.האוויר שם קריר ונעים, ולחופשה בת פחות משנה הנסיך הפאבני לא יסכים, כך שאין לי ברירה אלא לנוח ולנוח ולנשום אוויר צלול ולנוח עוד ועוד ועוד ועוד.
ולא, אין קשר.
דווקא המחשבות האובדניות האינטנסיביות היו לפני.
זה פשוט ממש הוציא ממני את האוויר.
אני חשה כמו בלון נטול אוויר מקופל ומקומט.

מחשבות אובדניות אינן רצויות בכלל

וטוב שהתרוקנת מהן. כדאי שתתמלאי בתכנים חיוביים וחשובים, והאמיני לי שיש כאלה ואת חלקם תוכל למצוא בתוך עצמך. דמיון ומשאלות עיסוק יפה ונעים. חשוב לנוח לפעמים, אבל גם לפעול ולעבוד. מנוחה עוזרת להירגע ולאסוף כוחות מחודשים כדי לעבוד. צריך לחלק את הזמן היטב, לעבודה ולזמן הפנוי.

נסיך פבאני, הא?

מקווה שתצליחי לסדר לעצמך מדי פעם מנוחה שתדמה ולו במעט למה שהיית רוצה להרגיש שם, בהרים ההם עם האויר הצלול. . .

שלום

מצב נפשי של אנשים משתנה הרבה. חשוב לדעת להתגבר על רגעים קשים כדי ליהנות מרגעים טובים.. לא כדאי להתאבד כי החיים חשובים. גנבים ופשע מסוכנים, וצריך לדעת להתגונן מהם. סדרי מערכת מוגנת עם מפתחות חזקים, כדי שלא תהיה לך פריצה ולא יגנבו לך דברים יקרים וחשובים.

למעלה