רע מאד

אלזה7

New member
רע מאד

אני במצב ממש קשה קבלתי התקפת אסטמה אין מי שיעזר האבא אדם ממש חולה ואמא אשה פשוט רעה שלא עוזרת לי ולא לו ןאני מספרת לעצמי סיפורי ם בראש כל הזמן שיש לזה אבל פשוט אין היא אדם רע ואני לא יודעת מי יעזור לאבא ולי

מצטערת לשמוע...

איך את? התאוששת מההתקף?
לגבי אמא שלך: לא כתבת פעם שאין לה אנרגיה פיזית, כי היא לא אוכלת או משהו כזה? כלומר - שהיא לא עוזרת לא כי היא אדם רע אלא כי יש לה קושי פיזי..?

אלזה7

New member
הי

אני קצת יותר טוב ואת צודקת לגבי אמא אני פשוט קצת נסערת בגלל כל מה שקורה ועכשיו אחרי לילה ממש קשה של אבא אנחנו איתו שוב בחדר מיון

במה חולה אביך?

נקרא שהוא במצב גופני רע מאד, טוב וחשוב שאתם נמצאים אתו ותומכים בו. נקווה שהרופאים יצליחו לעזור לו ושיבריא מהר. האם יש דרך שתוכלו לעזור לו?

אלזה7

New member
הי

אכן הוא לא במצב גופני טוב כרגע בעיות גב כאבים עזים הזיות. בעקבות כדורים פצעי לחץ רבים תת תזונה והיום כמעט נחנק כאשר בלע משהו קראתי בדחיפות למד"א ואח מביקורי בית אמר לי אשפזי אותו דחוף, נהיה איתו ואם הוא יהיה זקוק לעזרה אביא מה שצריך

שלום

האם את חולה כבר הרבה זמן באסטמה או שזה היה פתאומי? אני מקווה שתוכלי להיעזר במטפלים מומחים להקל על מצבך. הורים לא תמיד יודעים לתת אהבה, ונכון שיש הורים שלא אוהבים את ילדיהם אבל זה נדיר וחשוב להשתדל ככל האפשר לשמור על יחסים טובים עם המשפחה וגם לתת לפעמים חופש זה לזה.
&nbsp

אלזה7

New member
הי

זה לא פתאומי, הם יודעים לתת, לפעמים יש להם פשוט את הבעיות שלהם ואני קצת שוכחת את זה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
תרגישי טוב

אלזה יקרה,
&nbsp
קראתי בכאב את הדברים שלך. נשמע לי שכתבת אותם בתוך מצוקה פיסית גדולה, שאליה נוספו הדאגה לאבא שלך, הכאב והתסכול מהיחס של אמא שלך, וחשש מממצב שבו את ואביך תישארו ללא תמיכה במצב הבראותי הקשה שלכם. מתוך האופן שכתבת על אמא שלך אני מרגישה שהיא פגעה בך מאוד, אולי דווקא כשהיית הכי זקוקה לתמיכה או לפחות להכלה... כתבת פסקה קצרה כך כך, ועם זאת אני חשה שהיא טעונה בכל כך הרבה רבדים של כאב...
&nbsp
מתוך דברים שכתבת בעבר הבנתי שאת מחזיקה הרבה מהעול של הבית על הכתפיים שלך, אפילו שהרבה פעמים את לא מקבלת על כך שום הערכה, אולי אפילו להיפך. אני מתארת לעצמי שהמצב הזה עוד יותר מכביד ומייאש כשאת בעצמך מרגישה כל כך רע פיסית...
&nbsp
מאז שכתבת עבר כבר זמן, כמעט יומיים. אני מקווה מאוד שהדברים השתפרו בינתיים ושאת מרגישה יותר טוב, ואולי גם אבא שלך. אני שולחת לך כוחות, ומזמינה אותך להמשיך לשתף אותנו כאן בכל מה שקורה איתך. אני מקווה שהפריקה והשיתוף יכולים אולי להעניק מעט הקלה לפעמים, ושהתגובות בפורום מצליחות לספק תמיכה ועוצמות... בנוסף, כמובן, את מוזמנת להגיע לשיחה אישית ואנונימית עם מתנדב או מתנדבת בצ'ט של סה"ר, שפעיל עד חצות. אנחנו כאן בשבילך...
&nbsp
תרגישי טוב,
שלך,
מתנדבת סה"ר
&nbsp

אלזה7

New member
תודה רבה

שכתבתי אכן הייתי מאד נסערת, אמא שלי נתנה תמיד תמיכה ולכן אולי אני גם תמיד מצפה ושוכחת שגם לה יש לפעמים כל מני. רגעים בגלל כל מני סיבות שקשה לה , המצב של אבא לא היה טוב ואשפזו אותו בבית חולים נקווה לטוב

אלזה7

New member
תודה ג'קי

לא פשוט בכלל הוא חולה וגם לי מאד לא קל נפשית

אלזה, את צריכה שיהיה מי שיתמוך בך

את לא יכולה להמשיך לבד להיאבק ולתמוך, כשלך עצמך אין שום משענת!
בואי תחשבי איתי: יש מישהו שהיית יכולה לפנות אליו לתמיכה נפשית, או לעזרה טכנית כלשהי, או ליעוץ בעניין אבא שלך?

אלזה7

New member
היי שחר

מזל שיש את הפורום טיפה לפרק, אין ממש מישהו שחר, אני משתפת את אמא שלא חסרות לה בעיות בריאות משלה, ופה בבית חולים רק עושים לי יותר רע, לא מספיק היחס הלא מקצועי ואינטיפתי של הצוות גם יש כמה אחים לא נעימים באופן אישי, כאילו לא חסר לי דיכאון את חושבת גם מה עשית רע להם, אחד בפרצוף בכוונה כל פעם אומר שלום רק לאמא ואני אוויר לגמרי ובאמת שלא עשיתי לו כלום והשני גם כן מוזר מבקש ממני טלפון שמע שאני לומדת מקצע מסוים אמר לי מיוזמתו שזה הוא בדיוק רוצה ללמוד אמרתי לו יופי אם תרצה עזרה בתחום בכיף אמר כן מאד רשמי לי הפרטים רשמתי לו לא טוב לו הדף אמרתי לו אסמס לך לא טוב אז חלאס משעמם לו בחיים שהוא משגע משפחות של חולים מה הקטע? רק טיפוסים כאלו עוד חסר לי נוסף לצרות....

למעלה