דיכאון או מחלה? או שניהם?

דיכאון או מחלה? או שניהם?

לנסות להפסיק לטחון לעצמי את המוח.
מחר אני אצל הרופא.
האמת שאני פוחדת. המצב הולך ומחמיר - העייפות והקושי לצאת מהמיטה. תחזיקו אצבעות בבקשה.
תודה

מקווה שתבריאי מהר

סבל גופני כמו כאב ומחלה, קשה מאד להתמודדות. נוחי, אספי כוחות וקווי. למזלנו, הרפואה היום מתקדמת ויודעת לטפל ברוב המחלות.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ברור רפואי מעמיק

ג'קי יקרה. הסימפטומים שאת מתארת יכולים אכן לנבוע ממחלה גופנית או ממחלה נפשית. בכל מקרה, טוב מאוד שאת פונה לרופא כדי לברר את העניין לעומקו. כיון שהאבחנה במקרה כזה יכולה להיות קצת חמקמקה ומטעה כדאי אולי להתייעץ גם עם פסיכיאטר, אם מתאפשר לך. בכל מקרה, אני מאחלת לך רפואה שלמה בקרוב והרבה אנרגיות.נשמח אם תעדכי אותנו בהמשך. שלך, מתנדבת סה"ר

מתנדבת סהר, תודה

אני הולכת לפסיכיאטר.
הוא טוען שדיכאון.
אני מרגישה אחרת.
לא שאין דיכאון. אבל דווקא הדיכאון פוחת.
מרגישה אחרת.
הולכת מחר בבוקר לרופא כללי עם תוצאות בדיקות הדם.
נראה מה יגיד.
פוחדת.

קוסמת, את גאון!!!!!! אני חושבת:)

הברזל שלי באמת נמוך, אם כי לא יוצא מהסוגריים... הוא 65 כשהטווח הוא בין 60 ל180. הפריטין באמצע - 61, כשהטווח הוא בין 10 ל120. אבל אני באמת נזכרת עכשיו מתי הרגשתי ככ חלשה ועייפה ושהראש צף לי, זה היה בתקופה שהייתי אנמית, לםני ארבעים שנה !!!!!!!!!!!!!!! ווי, אני נורא מקווה שזה זה וזהו זה!

אבל הבדיקות נעשו בעשרים בנובמבר.
זה אומר שעברו כבר כמעט חודשיים וחצי, וכנראה מצבי החמיר מאז.
ז"א, הברזל.
ובגלל זה ההחמרה בזמן האחרון.

אעדכן מחר. המון תודה

הייתי ככ עייפה וככ שייכתי א זה כל הזמן לשינויים בכדורים נגד דיכאון שלא היה לי כוח ולא עלה על דעתי לבדוןק את זה.

תודה רבה רבה קוסמת

אבל אני רוצה לנסות לא להסתכל יותר על הבדיקות הלילה

ולא לחשוב על זה.
אני פוחדת.
מקווה שזה רק זה.
נראה היום.
אני מרגישה כזה חוסר אונים כבר ככ הרבה זמן עם החולשה הזאת, ועכשיו זה כבר מגיע לכאלה שיאים, רוצה להאמין שמחר ייפתר .

אוקי פריטין 60 זה לא רע אבל קצת נמוך

ממליצה על הברזל של אקוסאפ אפשר לקנות בחנויות טבע או להזמין באינטרנט עם שליח לאנמים מומלץ לצרוך במקביל בי12 כי יש אנמיה שעלולה להגרם ממחסור בויטמין זה .
בהצלחה

תרגישי טוב ותבדקי אם יש חוסר בברזל

דרך בדיקות דם לפעמים זה מה שגורם לעייפות.
מעבר לכך תרגישי טוב כולנו מחזקים ועומדים מאחורייך.
תדווחי מה הוא אמר

גם אני מאחלת שתרגישי טוב - ומהר!

ומבינה כמה מבהילה תחושת חוסר האונים וחוסר השליטה, כשהמצב הולך ונהיה גרוע יותר ולא יודעים מה זה ואיך לעצור את זה. במיוחד כשזה בגוף. זה להיות חסר שליטה במקום הכי קרוב. זה המלך שמותקף בתוך ארמונו שלו...
מקווה בעז"ה שזה עניין של ברזל ותו לא. ושזה ייפתר מהר!
(תקחי ברזל נוזלי, כזה שקונים בחנויות טבע, לא את הכדורים שייתנו לך במרשם. הוא נספג הרבה יותר מהר ולא עושה עצירות וכאבי בטן)

כן ברזל ובי12 נספגים הכי טוב במצב נוזלי יש גם ברזל של שפתון

וכרגיל אני אמליץ על בי12 של אקוסאפ. רק הערה קטנה מומלץ לשתות את הברזל עם מים
אחרת הוא עלול לצבוע לך את הפה פשוט לערבב בכוס עם מים ולשתות

למעלה