אני שמח

אני שמח

אני אדם מעניין ורוחני, אוהב אדם, איש מדע, וכנראה גם חכם ומוכשר. יש לי חיים נהדרים. זה משמח אותי.

יופי, פילוסוף

הלוואי שכולנו נדע לפרגן לעצמינו כמו שאתה מפרגן לעצמך... זו יכולת חשובה שחא רבים מאיתנו רכשו אותה!

לא בציניות

זה מאוד שונה ויוצא דופן לשמוע מישהו שמח בעצמו ובחייו. משהו שאפשר ללמוד ממך.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אשריך פילוסוף

פילוסוף יקר,
כל כך טוב לקרוא את מה שאתה כותב, שאתה מכיר בערך עצמך ומודע למשאבים וליכולות שיש בתוכך. אשריך. מאחלת לך שתמיד תגלה את האוצרות הטמונים בך, ושתמשיך לתת מעצמך.
מתנדבת סה"ר

בסך הכל יש לי חיים ממש טובים

אני לומד, כותב, יוצר, אוכל טוב, יש לי חיי חברה טובים. אני צריך עכשיו לעבוד יותר על בריאות התפקוד שלי: פחות לאכול, יותר להתעמל ולא להתעצל לקום בבקרים. אנשים שמדברים אליי לא יפה לא יודעים מחייהם.
&nbsp

הגעתי לכמה מסקנות על דרך חיי:

להתעניין בעיסוקים של אנשים זו דרך שיחה בוגרת ויפה מאד.
אין הבדל אם אומרים אותו מסר באופן ישיר או עקיף., אבל דיוק עשוי למנוע אי הבנות.
אני שמח וברור שאני שמח.
צריך לדבר על דברים חשובים ולכוון את הדיבור לדברים חשובים.
כדי לא לריב מדי עם אנשים, אנסה לשלב הענשה והתעלמות.
דבר שמדאיג אותי מאד: אני סובל מאלימות פיזית כבר הרבה זמן בכפר שלי. צריך לדרוש מהצוות לטפל היטב בעניין, ואולי גם אפנה למשטרה.

סובל מאלימות פיזית?.....

פילוסוף, זה נורא חמור ומדאיג.
את ה רוצה לשתף אותנו?....
בכל מקרה, תטפל בעצמך ותדאג שזה יופסק!

לפעמים מכים ולפעמים מאיימים להכות

דה כבר שנים ככה, עכשיו זה קצת פחות. למשל כשהייתי מבקש לא לצעוק בלובי, בחורה אחת טוב אבל רגזנית שלא יכולה לקבל הערות צרחה עליי במבט מבועת שאני סותם לאנשים את הפיות. עניתי לה בשיא העדינות שאני רק מבקש לא לצעוק, והמשיכה לתקוף אותי ובסוף התעצבנתי אז מישהו תוקפני היה רודף אחריי להכות אותי. היו עוד הרבה אנשים שאיימו עליי ותקפו אותי בכפר במשך השנים, יש אפילו בחורה משוגעת שהתנפלה עליי במכות קשות כמה פעמים. יש לי אפילו חברים טובים שהיו מתנהגים אליי באלימות. פעם מישהו נכנס לביתי וירק עליי. פעם מישהו חזק רדף אחריי עד התחנה ובעט בי לעיני שתי בחורות. יש מישהו רע מאד בכפר שמציק לי קשה ופעם היה בועט בי ומאיים עליי באלימות קשה. יש מישהו שלא שולט בעצמו ומאיים עליי כל הזמן בצעקות שיהיה אלים אליי ואחר כך מתנצל.

ומעניין שלא הגבתם עדיין להודעה

בכל מקרה, אני לא אשתוק על ההתנהגות האיומה והמחוצפת שמתנהלת נגדי בלי שום סיבה. אני מתכוון לעשות בעיות לכל האלימים והמציקים ולהפוך את הכפר למען הצדק. אפנה למדריכים, לעובדים הסוציאליים ואולי אף למשטרה. אלחם.
&nbsp

זאת אווירת אלימות כללית, או ספציפית כלפיך?

האם יש אנשים אלימים, שנוהגים להכות אנשים שונים, בין היתר אותך, או שלדעתך נטפלים אליך ספציפית?

אתה בהחלט יכול לדעת אם תרצה

בדיוק כמו שבבית הספר אפשר לדעת אם יש טיפוסים בעייתים שמציקים להרבה אנשים. ואם אתה לא יודע אתה יכול לשאול את המדריכים.

זה רלוונטי לדרך הטיפול בבעיה

אפשר לנסות

ידוע לי שיש אנשים שתוקפים בכפר. אני חושב שתוקפניים כלפיי כי פעם הייתי תוקפני בגלל כל מיני אנשים שהרגיזו אותי בחיים, והיום אני פחות תוקפני אז הם פחות תוקפניים אליי.
&nbsp

אתה חושב שאולי המפתח לשינוי בידיך?

אתה מעריך שיש שינוי התנהגותי כלשהו, שלו היית עושה אותו - הם היו מפסיקים לגמרי לתקוף אותך?

למעלה