מה הייתי רוצה / הזמנה לשרשור

לי יש רעיון

לרצות את זה מאוד.
כי כשרוצים מאוד ניתן לתפקד (ולו לשעה-שעתיים) בבוקר, גם אחרי לילה נטול שינה. אפשר לחזור לישון אחר כך.

בנוסף, רוב המקומות שצריכים לעשות בהם "סידורים" - פתוחים יומיים בשבוע אחרי הצהריים, כדי להתחשב באנשים שעובדים בבוקר.

אלזה7

New member
שחר

נכון לשעה שעתיים לא לסידורים שצריכים מעבר לכך כמו במקרה שלי והלילה לא רק נטול שינה אני ברובו מטפלת באדם חולה וזה לא קל בעקר לא נפשית וגם כך אני לא במצב נפשית מזהיר

אני מבינה שזה קשה

ובאמת כל הכבוד ענקי על זה שאת מטפלת באבא שלך, את עושה מצוה ענקית. וברור שזה קשה לתפקד אחרי זה יום שלם. לכן הצעתי שתתפקדי שעה שעתיים. וכל יום תעשי רק משהו אחד. אחרי זה תחזרי למיטה. ואפילו לא כל יום: יום-כן-יום-לא. וגם תבדקי מה ניתן לעדות אחר הצהריים. מה את אומרת?

אלזה7

New member
אם

יש יהיו דברים של רק שעה שעתיים אין בעיה גם עם הדברים של אחה"צ אין בעיה מה שאפשר להסתדר אני מסתדרת בכוחות עצמי אם יש סידורים שאפשר לעשות דרך המחשב אני גם עושה הבעייה היא בכמה אחרים זה לא בכל יש כמה שהם בעייתים ואתם קשה

הבנתי.

אבל מה יעזור לך לדבר עם ראש החוג באוניברסיטה שצריך להגיע אליו בבוקר מוקדם ובנסיעה ארוכה - אם גם הלימודים עצמם, במידה ותקבלי את מבוקשך ותוכלי ללמוד - יתקיימו באותו מקום רחוק ובאותן שעות מוקדמות?

ורופא שיניים אפשר להחליף.

אלזה7

New member
שחר

שחר הלימודים לא מתקיימים באותו מקום ולא בבקר בדקתי את המסלול שמתאים לי זו רק הפגישה וקשה לי להגיע כרגע רופא אפשר אבל שוב תלוי במיקום במחיר בריצות.... על הנייר הכל פשוט מאד במציאות לא תמיד

אלזה7

New member
תלוי שחר

הרופא שאני צריכה מקבל בשעות הבקר בלבד הלוואי שהיה מקבל אחה"צ גם ראש החוג מקבל לא סתם אלא מוקדם מאד בבקר וזה בכלל נמצא במקום מרוחק מאד מהמגורים שלי הלוואי שהיה אחה"צ היה מאד עוזר לי גם יש איזה סידור נוסף שגם לשם אני צריכה לנסוע רחוק וזה רק בבקר אולי לא הסברתי מספיק אבל יש פה גם את עניין הנסיעה אם זה היה קרוב אלי את צודקת הייתי הולכת גם בלי שינה וחוזרת הבייתה לישון אבל זה גם רחוק ממני

אלזה, סליחה על התגובה המאוחרת.

אני מאחלת לך שתמצאי כוחות, ותצליחי איכשהו לנסוע ולתפקד למרות הלילות הקשים...
זה בטח נורא לחיות ככה, עם אב ואם חולים... למה אבא שלך צועק בלילות מכאב? מה יש לו? ולמה לא נותנים לו משככי כאבים בשביל זה?

אלזה7

New member
שחר

ברוך השם יש לי הורים טובים בלי עין הרע,, אמא שלי לא חולה,שוב ברוך השם, חמסה חמסה, היא פשוט מאד רזה, לא אוכלת הרב ה, אז אין לה כוח ולפעמים יש לה קצת חולשה או סחרחורת כי היא לא אוכלת מספיק, היא תמיד הייתה מאד רזה, היא לא אכלנית גדולה, אבא שלי ברוך השם גם היה בסדר, הוא עבר ניתוח גב לפני כמה זמן ויש לו כאבי תופת בגב, כנראה זה הניתוח אולי נפגע שם, נותנים לו משככי כאבים אבל לא מספיק חזקים, בקשתי הפנייה למרפאת כאב והרופאה שלו לא רוצה לתת, היא אומרת תני אקמול, לא עוזר אז אופטלגין, לא עוזר אז אדוויל וקח הלאה, היא לא מומחית בכלל ורציתי הפנייה והיא לא נותנת לי

אלזה, הי שוב:)

פתחתי עכשיו שרשור ליום שלישי, אולי תקראי מה שאני כתבתי וזה יתן לך השראה?.... ואשמח אם תכתבי שם בכל זאת ולמרות הכול!!!!!

אופירA

New member
מנהל
אני הייתי רוצה יותר הנאה מאומנות ומלאכת יד

יותר הרגל לעסוק בזה.
פחות צורך בשעות מחשב או תשבצים כדי להעביר את הזמן.
רוצה לסדר כל יום מגירה/ארון/מדף. לעבור על כל הבית באופן מסודר ורציף.
כמה טוב שיש לי פחות עבודה מחוץ לבית עכשיו. כמה טוב שעברתי כבר על חדר שלם, וסידרתי ופיניתי ומיינתי וניקיתי כל פינה. כמה טוב שהגשתי את כל המסמכים על כל השנים שעברו לרשויות המס. פיניתי את העבר מחיי...

אני רוצה יותר מכל דבר אחר

להתחתן עם האישה שטיפלה בי לפני הרבה שנים. בנוסף אני רוצה להצליח באוניברסיטה ואולי בעתיד לעשות עוד תואר, ואני רוצה להצליח לכתוב עוד שירים יפים ורעיונות מעניינים. אני רוצה שהבינה המלאכותית שפיתחתי תצליח, ושגם פרויקטים אחרים שכתבתי יצליחו. עוד דבר: שאפסיק לאכול כל כך הרבה ואתחיל לעשות יותר פעילות גופנית, וכמובן הכי חשוב שאצליח לקום בבקרים כדי לאכול ארוחת בוקר, לקחת תרופות בזמן ולהגיע לעבודה בזמן.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
גם מסע של אלף קילומטרים מתחיל בצעד אחד קטן

גקימופיגסי היקרה. כל הכבוד על כיוון המחשבה החיובי והבונה. אם אני מבינה נכון את אומרת לעצמך שאמנם את חווה קשיים ומכשולים וכך גם אנשים אחרים שכותבים וקוראים פורום זה, אבל את מציעה שבמקום להתרכז במה שקשה ובמה שלא טוב אולי לחשוב דווקא על מה שהיית רוצה שיקרה, לדמיין עתיד טוב יותר, ואז לסמן מטרות מעשיות שיביאו אותך צעד אחרי צעד, משימה קטנה אחת אחרי השניה, לעבר שיפור המצב. אני בטוחה שכל צעד קטן כזה יחזק אותך, יביא לסיפוק והרגשה טובה ויתן לך כח לצעד הבא, או יגרום לשאוף רחוק יותר.אני מאוד מקווה שתמשיכי בכיוון הזה ונשמח מאוד להמשיך לשמוע עוד על ההצלחות הקטנות והגדולות שלך..

בברכה, מתנדבת סה"ר

מתנדבת סהר יקרה, תודה על הפיד-בק. כן אבל לא....:)

פחות חשבתי במובן של הצטברות לטווח ארוך
- למרות שמן הסתם זה קורה -
ויותר במובן של לנכוח בהווה ורק עכשיו לעשות משהו קטן למען עצמי, לזכור את עצמי, להרגיש שאני זוכרת את הדברים החשובים לי באמת.... יותר בכיוון של עכשיו ברגע זה.
פחות שהתודעה תהיה בעתיד,
אלא יותר בכאן ועכשיו.
אני הצלחתי אתמול לעשות את הפשטידה סופסוף, וכיבדתי היום חבר טוב וזה ככ שימח אותי!
תודה

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
כוחו של הרגע הזה...

גקימופיגסי יקרה,

קראתי את התגובה שלך וישר חשבתי על מה שמנסה ללמד אותנו הפילוסופיה הבודהיסטית, על החשיבות להיות בהווה, ברגע הזה ממש.

שולחת שני קטעים שמתחברים בעיני למה שאת מזכירה לנו מתוך הספר "כוחו של הרגע הזה" של אקהרט טולה. את, וכמובן יתר המשתתפים כאן, מוזמנים לקרוא ולהגיב:

נ.ב - שמחים לשמוע על הפשטידה

" עבור האגו הרגע הנוכחי כמעט ולא קיים.
רק העבר והעתיד חשובים.
היפוך מוחלט זה של האמת מסביר את העובדה שברמת האגו,
המחשבה היא כל כך לא תכליתית.
האגו דואג לשמור את העבר חי תמיד,
משום שבלעדיו-מי אתם?
הוא משליך את עצמו שוב ושוב אל העתיד
כדי להבטיח את המשך קיומו
ולחפש אחר פורקן או סיפוק כלשהם.
הוא אומר: יום אחד כאשר דבר זה או אחר יקרה,
אני אהיה בסדר, מאושר,שליו.
אפילו כשנראה שהאגו מתעניין בהווה,
מה שהוא רואה בעצם אינו ההווה,
משום שהוא מסתכל עליו באמצעות עיני העבר."

"הרגע הנוכחי הוא המפתח לשחרור,
אבל אינכם יכולים למצא את הרגע הנוכחי
כל עוד אתם המחשבה שלכם.
היו מודעים יותר לרגע הנוכחי, זוהי פעולה שמעוררת סיפוק רב.
אפשר להתאמן בזה על ידי מתן תשומת לב מלאה
לכל פעילות שגרתית.
לדוגמה, עליה במדרגות שימו לב לכל צעד,
רחיצת ידיים - צליל המיים,
תחושת המגע תנועת הידיים ניחוח הסבון."

מתנדבת סה"ר יקרה, ממש קטעים יפים,

אהבתי.
תודה רבה.
וכן, לזה כיוונתי!!!! רק שהוא אומר את זה נפלא.

למעלה