מה הייתי רוצה / הזמנה לשרשור

מה הייתי רוצה / הזמנה לשרשור

מציעה לעשות כאן שרשור של הרצונות שלנו.
מה אני רוצה לעשות שיעשה לי טוב.
נראה ברור מאליו, נכון?...
אבל אני הרבה פעמים שוכחת מזה.
אשמח אם תשתפו

אני מתחילה:)

מה אני רוצה הערב מוצאש:
אני רוצה לנסות לקום ולהתנער מהכאב שהתעורר בי כמו כלב שיוצא מהמים ומנער את שערותיו.
אני רוצה לשאול את א שנתתי לה פעם את הגיטרה, אם היא עוד אצלה, ואם היא משתמשת בה, ואם לא - אז לקחת אותה.
אם הגיטרה כבר לא אצלה לפרסם מודעה אולי שאני מחפשת גיטרה יד שנייה.
אני נורא רוצה גם לנוח ולהמשיך לראות סרטים עד מחר, אבל גם לעשות לי פשטידה. אולי לקלף את הגזרים והקישואים ואולי גם לחתוך מול הסרט.
אני רוצה לעשות קצת סדר במטבח, ואולי אפילו לעשות לי סלט קטן.
ואולי אפילו להעמיד מכונת כביסה.
אני רוצה להיות טובה לעצמי הערב. לדבר בקולות רכים.

אלזה7

New member
מצטרפת

הייתי רוצה קודם שהכאב הזה יפסק כבר זה פשוט לא נגמר כבר לא יודעת אם זה אצלי בראש
או בגלל כל מה שקרה וקורה או שילוב של השניים שמרוב כאב שעברתי ועוברת כבר הכל מפחיד אותי ואולי גורם לי לפרש באופן אוטומטי דברים באופן שלילי

הייתי רוצה שאבא ירגיש טוב יותר וגם אמא, שאני אצא קצת כבר מהבית כבר שבועות אני בבית, שאפשר יהיה לדבר עם אנשים טובים שקשה, שאני אצליח לסדר משהו יש לי המון סידורים ולא מצליחה לסדר כלום, הייתי רוצה לחזור ללימודים, להסתדר עם הפרעות האכילה,
לגשת לרופא השיניים, ולפתח את הדברים שאני טובה בהם כתחביב, שהזמן לא ימשיך ויעבור לי עם כלום ושום דבר ובעצב כזה

אלזה7

New member
תודה

אבל לא יוצא מזה שום דבר ג'קי הכל נשאר רצונות בתכלס לא משתנה כלום רצון לבד לא מספיק צריך גם שיקרה ולא זז לצערי

זה מה שהיה בעבר אלזה

ולכן את מאמינה שיהיה בעתיד. אבל זה לא בהכרח כך, והרעיון בשרשור הזה לעשות התקדמות מילימטרית. אני אמנם לא הגעתי לעשות את הפשטידה שאני מתכננת כבר כמה ימים, אבל הצלחתי לעשות סדר במטבח ולהדיח כלים כך שמחר יהיה הכול מוכן ללעשות פשטידה. מילימטר!!!! זה הרעיון. איך אני מתקדמת היום או השבוע במילימטר!!!

אלזה7

New member
זה

זה לא שאני מאמינה זה בפועל מה שקורה אצלי לא סדרתי אף סידור לא יצאתי לא התקדמתי אפילו רבע מילימטר בדיוק כמו אתמול גם היום ולא יודעת כבר אם מחר אצלי באמת שלא זז כלום בפסיק וזו הבעייה הכי גדולה

אני פותחת תיכף שרשור חדש.

לא קל לעשות שינויים
אבל אולי תקחי את זה כאתגר כן להכריז על הרצונות שלך ולראות איך את יכולה לקדם אפילו במילימטר.
יאללה, קפצי למים!!!!!!

אלזה7

New member
הבעיה

היא ראשית בסדר היום הפוך אני ערה בלילות ומצליחה להרדם רק מאוחר בבקר ולא מספיקה כבר כלום

אלזה, יש המון בעיות

השרשור הזה הוא על איך אני עושה שינוי קטן קטן.
לדוגמא במקרה שלך - לא כועסת על עצמי שישנתי מאוחר, או הולכת לישון רבע שעה לפני הזמן הרגיל.... או בדברים אחרים.....
תנסי עכשיו לא להתמקד בבעיות, אלא באיזשהו משהו קטן וטוב שתעשי למען עצמך....

אלזה7

New member
אני

אני לא כועסת על עצמי אני מסבירה למה אני לא יכולה לעשות שינוי זה לא משנה מתי אני אלך לישון אני לא נרדמת לפי רצוני וגם יש לי אבא חולה שצועק באמצע הלילה ואני לא יכולה להרדם כאוות נפשי בשביל לעשות שינוי במקרה שלי זה ללכת לסידורים רופא או לימודים אני צריכה לעשות את זה בשעות הבקר ואני לא יכולה כי אני רק מצליחה להרדם בשעה כזו ככה שאין לי ממש אפשרות לעשות שינוי אפילו קטן פשוט אין

אלזה, מה אכפת לך לתת צאנס ולנסות?....

אולי לא תצליחי לעשות שינוי ביכולת התפקודשלך עכשו אבל אולי בדברים אחרים...

אלזה7

New member
ג'קי

ג'קי אני רוצה אבל הלוואי שיכולתי אני לא יכולה בכלום כבר שבועות לא יצאתי מהבית כדי לעשות שינוי בחיים למשל אני צריכה לעשות סידורים אבל אני לא יכולה ואין מי שיעשה אותם ואפשר רק בבקר ואני לא יכולה שינוי נוסף הוא לעשות משה ובחיים כרגע אני לא עושה כלום אז אני רוצה לחזור ללמוד בשביל זה אני צריכה להיפגש עם ראש החוג בבקר ואני לא יכולה אני גם צריכה ללכת לרופא שיניים שגם מקבל רק חצי יום אז יש לי בעיה והכל מוזנח מכל בחינה ועובר עם כלום ושום דבר והכיוון רק מתגבר ככה ואני גם לא יכולה למי שאני צריכה ויש הרבה דברים בבית שאם אני לא אעשה אין מי שיעשה כי אבא חולה אני בת יחידה ואמא גם לה יש בעיות בריאות וקשה לה אז גם תלויים בי וגם לי קשה בעצמי ואני לא מסוגל ת לעשות כלום שלא נדבר על הפרעות האכילה שלי ועכשיו גם לשכנים החופרים יש מה להעיר שאבא צועק מכאבים בלילה הם עושים לנו רעש איום ומעולם לא אמרנו מילה ואני לא רואה איך משהו משתנה הכי קטן באמת לא רואה איך

אלזה יקירתי אני מבינ ה שכה זה נראה ומרגיש עכשיו

אבל לדעתי אם את דבקה באמונה ששום דבר לא ישתנה
אז את משמרת את המצב.
ואפשר להזיז.
ויש גם ניסים בעולם.

אלזה7

New member
אני

לא דבקה באמונה אני מספרת לך איך תכלס זה מה שקורה א לי בבית להגיד סתם הכל סבבה בשביל מה אני אומרת שאני רוצה לשנות אבל אין לי איך יש לך רעיון אשמח לשמע אני צריכה לגשת לרופא לקחת מרשמים לסדר סידורים לקבע עם ראש החוג הכל בבקר ואני לא ישנה כל הלילה אז איך לשנות?

אלזה, את מסלפת את מה שאני אומרת

אני לא מציעה להגיד שהכול סבבה.
אני מציעה לבדוק מה אני רוצה ולראות אם או מה מזה, אפילו קטנטן, אני יכולה לממש.
אני רוצה לעזור לך, ואת באנטי גדול.....
מדובר בלעשות סוויץ' בראש.
לנסות לראות את החיובי.
לזכור את עצמי ואת הרצונות שלי.
אז אלזה את מוזמנת לנסות ולכתוב.
אני מתנצלת מראש שאין לי כוח להמשיך לעשות דיאלוג שבו תנסי לשכנע אותי שזה לא עובד ואין סיכוי שיעבוד ואני אנסה לשכנע אותך להיפך.
מזמינה אותך שוב ובפעם האחרונה לבינתיים לנסות לחבור אלי.
מכל הלב.
ושולחת לך חיבוק ומקווה שיהיה יותר קל. שיימצאו דרכים. אמן

אלזה7

New member
ג'קי

את לא מבינה או סתם מתעקשת בשלך אף אחד לא מסוף כלום את מציעה שאני אגיד שכן אפשר לעשות שינוי בזמן שאצלי אי אפשר כבר חזרתי על עצמי אלף פעם מדוע זה נח להתעלם ן להגיד תעשי שינוי בזמן שאת השינוי שאני צריכה אני לא יכולה כבר רשמתי לך למה אני צריכה לעשות את השינויים שלי בשעות שאני לא יכולה ואת מתעלמת ממה שאני כותבת ותוספת וממשיכה להגיד את יכולה אמרתי לך אם יש לך עצה איך אני אעשה את השינויים שאני.תריכה כמו שרשמתי אותם סבבה אם לא אין טעם לתקוף ולהגיד אפשר את לא חיה במקומי ולא יודעת מה אפשר ומה לא

אני חושבת שיש בינינו חוסר הבנה אלזה

בכל מקרה אני מצטערת שהכתיבה שלי גרמה לך להרגיש שאני לא מאמינה לך או למצב שלך. זאת ממש לא הייתה כוונתי. אני קוראת אותך ואני מבינה שאת במצוקה גדולה. וזה עצוב.

אלזה יקרה, סליחה שוב אם ביאסתי אותך

או גרמתי לך להרגיש שהתחושות שלך לא מוצדקות או קשורות למציאות.
אני לגמרי מבינה אותך.

אלזה7

New member
ג'ק

לא הרגשתי שום דבר מזה פשוט תקפת אותי וזה מאד לא נעים, מקבלת את ההתנצלות, בהצלחה לך

למעלה