זהירות- טריגר אפשרי מבחינת תסביכי אדיפוס, אלקטרה ושות

זהירות- טריגר אפשרי מבחינת תסביכי אדיפוס, אלקטרה ושות

היה לי חלום מוזר.
ארצה לשמוע אם יש לכן איזה רעיון או מחשבה.
חלמתי שאני משתגעת כבר ככ מבדידות, שאני כמעט נעתרת למישהו שמאוהב בי (יש מישהו כזה במציאות) על אף שאני לא מאוהבת בו וגם לא מעריכה אותו מספיק (לא במציאות ולא בחלום). אני איכשהו כמעט מתפשטת ולא מצליחה להתלבש חזרה, וכמעט מתעלפת אל תוך חוסר אונים מבהיל כזה, שאני יודעת שאם הוא עכשיו יזום משהו איתי, לא אתנגד. אבל הוא, במקום לנצל את מצבי, מכסה אותי בעדינות בשמיכת חורף עבה וחמימה.
ואחר כך בחלומי אמי (שבמציאות היא מתה כבר יותר מארבעים שנה) יושבת יפה, עירומה, די צעירה ואחרי רחצה ומסכלת את הנסיונות שלו לקרוא לי ושאלך איתו.
כשאני שואלת אותה בטרוניה למה עשתה את זה היא אומרת ששמרה עלי, ועליו, כי אני הרי לא רוצה את הבחור הזה ואחרי שאהיה איתו פעם אחת רק מתוך בדידות, אני אעזוב אותו וארגיש רע וגם הוא ייפגע. וזה יגרום לי עוד יותר להרגיש רע.
אני יודעת שהיא צודקת ואני מרגישה הקלה ששמרה עלי, למרות שעדיין אני לא יודעת מה לעשות עם בדידותי ומיניותי.
היא מבקשת שאנגב אותה מהמים שברחצה באזור של שערות הערווה שלה.
אני מנגבת אותה בעדינות, נזהרת שלא יהיה מיני מדי.
אבל יש גם הרגשה של איזה משהו שאני לא יכולה לנסח מהו מיני בינינו.
ובכלל כל כך מוזר לי שאימא שלי רוצה את טובתי.
[בדרך כלל בחלומותיי היא או נעלמת ועוזבת אותי או אדישה אלי או מבטיחה הבטחות שהיא לא מקיימת לקנות לי בית. בצעירותי הייתי במשך שנים חולמת שהיא באה להרוג אותי. נכון שהיו לי פעם חלומות קצת מיניים עליה בעבר.... בקיצור - מה קורה פה?..... מבולבלת..... יש למישהי איזה מחשבה?....

הי

לפעמים מיניות זה צורך בחיבור או קרבה ככה שאדם יכול לחלום שהוא שוכב עם אחותו בלי לרצות לשכב איתה במודע באמת
אולי חל שינוי בתפיסתך את המושג אמא או מה שאת מרגישה כלפי אימך או אמהות בכללי. אולי מדובר בדמות המבוגרת שלך ובאמא הפנימית. אולי דברים התאזנו ויש לך יותר גישה ויכולת לתכונות והאיכויות האילו בעצמך.
בחלום יש פחד על התפשרות על מציאות שלא תואמת לרצונות שלך .
אני חושבת שהערום מוצג פה גם כחולשה וגם כחוזקה. ערומה כלומר חסרת אונים בלי כלים להתמודד עם הסיטואציה בתחושה הפנימית לפחות. וערומה בתור דמות האם- פה מרגיש לי שהערום בא מתוך חוזק ולא מתוך חולשה אולי יש פה קטע של השלמה עצמית כשמרגישים כל כך שלמים לא צריך "בגדים". הבגדים הרי מכסים את הגוף פה הערום מייצג יותר ביטחון עצמי באני.
יש פה שני כוחות יש פה חיפוש אחרי הגנה ויש פה פחד ליפול לריצוי עצמי או ויתור עצמי שנובעים מתוך חולשה רגשית

תוספת

הדרך בה את מחפשת הגנה מהסביבה השתנתה. פעם לא היתה אמא היא נתפסה כאיום אחר כך היתה אמא אבל היתה יותר מידי אמא שהשאירה אותך תלותית ורעבה לעוד ועכשיו יש אמא יותר מאוזנת גם מבחינת איך שמקבלים את מה שרוצים מהסביבה וגם מבחינה פנימית שאולי לומדים יותר להעזר מבפנים ולא תמיד להסתמך על החוץ

שלום

לפעמים נזכרים בילדות הרחוקה עם הקשר החזק להורים ובמיוחד לאם. לפעמים אנחנו זקוקים ליותר הכלה והקשבה, בעיקר מההורים. לכן באות כל מיני אסוציאציות כאלה.
&nbsp

לא קוראים לי זיגמונד

וגם לא אנה. אבל הנה השנקל שלי:
החלום מתאר מצב שאת כמעט נעתרת לגבר (מה שהרגיש בחלום כויתור על עצמך וכחולשה וחוסר אונים), ומה שעומד בינך ובינו זו אמא, שעומדת בונך ובין הגבר בשתי דרכים: בדרך הראשונה בכך שמונעת ממך לקרוא לו וללכת איתו; בשניה - בכך שתופסת את מקומו. היא מזמינה אותך, מפתה אותך, את מתערבבת איתה ולא יודעת כבר מה הגבול שלך. (מנסה שלא יהיה מיני אבל זה בכל זאת מיני). ובינתיים אין לך מוצא אמיתי ובריא למיניות שלך. ואין פתרום אמיתי לבדידות שלך.

(עכשיו השאלה היא האם אמא היא באמת אמא או דמות אם אחרת.)

אולי..

גם מדובר על מיניות עצורה אם היא מתבזבזת על האנשים הלא מתאימים.
ככה יש זוגיות אצורה מיניות עצורה וכדומה

אופירA

New member
מנהל
צריך בהחלט.

זה פורום שיש בו כבוד אחד לשני. לצרכים שלו. לכוחות שלו.
לא מזלזלים פה בחולשות של אנשים.
לא קוראים להן בשמות מזלזלים.

supersonic777

New member
טריגר,זה החלק בטריגר שבתוך הטריגר...

והוא מיועד לטריגר...
הטריגר,הוא בעצם טריגר ולכן הטריגר הוא טריגר...
אם הטריגר הוא טריגר,למה התכוון הטריגר,שכתב טריגר,אם הטריגר הוא רק טריגר...?
חח טריגר,אמר טריגר...
להיות או לא להיות,טריגר...?
להיות או לא להיות,טריגר...!

המשך טריגר יבוא... חח טריגר...
טריגר...

MindfullEye

New member

מה שיותר עצוב (טריגר) זה כמה בטחון עצמי מופרז שלא לומר הוזה יש לך לגבי כמה אתה מצחיק...

MindfullEye

New member
עובד ב2 משרות שקשורות לברה"ן בהיקף של 50 שעות בשבוע לפחות.

וגם משלם מיסים, תודה

MindfullEye

New member
התלבטתי אם לענות, זה היה סתם בשביל הכיף.

יש לו נטייה קשה לקחת פיסות אינפורמציה שאנשים כתבו ולבנות פרופיל ברמת הFBI עליהם - אבל גם הוא טועה לפעמים

פעם הבאה גם תדווח ישר לסהר בלי

לטרוח לענות לו הוא לא ראוי לתגובה מנומסת ונחמדה רק לחסימה

אופירA

New member
מנהל
סליחה על השאלה האישית - 50 שעות בשבוע זה לא המון?

9-10 שעות ביום, זה לא המון שעות עבודה בשבילך? איך יש לך כוח לזה? ועוד בתחום של נפשות, שצריך המון כוח!
הייתי שמחה ללמוד - מאיפה הכוח?
אם לא איכפת לך, כמובן. בכל זאת זה אישי.

MindfullEye

New member
זה בסדר

ה2 משרות הן שילוב בין מתמודדים ברמת תפקוד יחסית נמוכה שצריכים השגחה די אינטנסיבית, וכתוצאה מכך השגרה של המשמרות (שזה בערך 2 שליש מהשעות שהזכרתי) היא מאוד מובנית ודי רוטינית. מה שלי עזר בחיים שלי פעם (לפרק את היום לשעות ולעשות משימוש מסויימות).
העבודה השנייה זה קשר אישי עם 4 מתמודדים וזה הסף שלי מבחינת כמה אני יכול להיות זמין ולשלב בין 2 העבודות בהצלחה תוך כדי זה שאני לוקח בחשבון שיש בלת"מים שיכולים לזלוג מהעבודה הראשונה בעיקר לשנייה, ביטולי פגישות של מתמודדים ועוד.
&nbsp
מבחינת שעות יומיות זה יוצא קצת פחות כי אני בעקרון עובד 7 ימים בשבוע.
&nbsp
איך מצליחים, האמת שגם פה אני קצת לוקח את החוויות של החיים שלי מפעם ויש לי דיסטאנס פנימי מאוד חזק, כשחלק מהעבודה הסמוייה ביום יום ב2 העבודות זה להראות תמונה שהיא פחות מרוחקת ויותר engaged, מעורב "ומרגיש" - שזה לא סתם מצג שווא כי כן יש בי את זה - גם כי זה עוזר לי בעבודה וגם כי זה מה שנותן את הסיפוק מהעבודה בסופו של היום.
&nbsp
מבחינה פיזית לפני שהגעתי לתחום הזה, ואני יחסית טרי בו מאוד, עבדתי בעבודות פיזיות (בתקופות המעטות בתחילת שנות ה20 שלי שהצלחתי להתמיד). יצא לי לעבוד בעמידה על הרגליים 14 שעות, זה השיא שלי, של משמרות כפולות בתחום המסעדנות. זה נתן לי קצת חוסן לעבודה שאני עובד בה היום, עם המתמודדים האינטנסיביים כי זו עבודה שאין בה יותר מדי זמן לשבת כי תמיד יש עבודה ומה לעשות...
&nbsp
מבחינת התחום הקודם שלי וה-14 שעות אומנם קיבלתי חוסן אבל השחיקה בזה כמו שאפשר לנחש היא מטורפת, ולא סתם תחום המסעדנות נחשב לתחום שבו כמות האלכוהוליסטים והמכורים היא גבוהה ביחס לשאר האוכלוסיה.
גם אחרי שעזבתי כאבו לי הרגליים ימים שלמים במשך חצי שנה חחח...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה