מכירת כליה

חסוי9992

New member
מכירת כליה

היי,
אני בתהליכי מכירת הכליה שלי, ביום א אני הולך לעשות בדיקות, אני בריא אז לא יהיה בעיה. אני יודע שזה נשמע רע ולא מוסרי אבל מצטער. המפלצת שבי יותר חזקה ממני. אני אדם רע כמו כולם. אני סה"כ מתנהג בדיוק כמו כל אחד. אני כזה אחרים רעים בצורה שונה. ככה זה העולם.
בכח מקרה,
הטיפול הציבורי לא עוזר. הכל איטי ואני לבד. אני על סף מוות כל יום. החלטתי לקחת את עצמי ביידים. אני הולך למכור את הכליה שלי. הציעו לי 200 אלף שח. סכום רציני שלדעתי שווה להסתכן עבורו בכסף שאקבל אוכל לחיות בכבוד, לחסות חובות והכי חשוב לטפל בעצמי באופן פרטי. היום אם אין לך כסף אתה שקוף. ככה זה העולם הרע. צר לי שזה מה שעליי לעשות אבל אני שורד.

מכאיב בטירוף לשמוע שאתה נאלץ לפגוע בעצמך

אבל זה בטח לא הופך אותך לרע או למפלצת.
זה אומר כמה חרא העולם הזה!!!!!
וכמה קשה לך ושאתה לבדך!!!
האם אתה בטוח שבדקת את כל האופציות האחרות?....
אולי אתה כותב כאן כי בעצם היית רוצה שנעצור אותך?....
200 אלף זה לא ככ הרבה כסף. אתה אומר שיש לך חובות ואתה אומר שתוכל להתפרנס מזה בכבוד, אבל תוך שנתיים הכסף נגמר.
וגם, הניתוח והמצב הנפשי עשוי מאוד להכניס אות גם למצב נפשי יותר רע, אז מה עשית בזה?.....
האמת שאני מזועזעת.
אולי כדאי שתעצור ותעשה חשיבה מחדש על כל החיים?..

אולי תספר מה הקשיים הכי גדולים עכשיו
אולי יהיו כאן אנשים שיוכלו לעזורמ ותוכל להימנע ממכירת הכליה.
?????....
מכל מקום, מה שלא תבחר לעשות, אל תאשים את עצמך.
החיים קשים.
לפעמים קשים תופת ואנחונ עושים מה שצריך כדי לשרוד.
ואתה לא פוגע פה באף אחד אחר.
בהצלחה רבה בכל מה שתחליט, מקווה שתחליט לתת חזה חשיבה נוספת

חסוי9992

New member
היי

בדקתי את כל האופציות, אין לי יכולת לעבוד, אני בקושי קם בבוקר..
אני לא כותב פה בשביל שאני רוצה שיעצרו אותי, כאילו ברור שכן, אבל אם לא אעשה את זה אז מי יעזור לי? אף אחד לא יממן לי טיפולים פרטיים כמובן.. אני לא מצפה גם, מהמדינה הבנתי כבר שלא אקבל כלום..
200 אלף זה המון כסף, לפחות בשבילי.. בכסף הזה אוכל אולי להציל את החיים שלי, עדיף להיות עם כליה אחת ולחיות לא.?
האופציה האחרת זה למות.. אני על סף מוות כל יום והמצב כבר לא מאפשר לי לחיות, בלי כסף אתה כלום בעולם הזה..
אני אטפל בעצמי ב200 אלף, אולי גם יהנה, מה יהיה עוד שנתיים?
אם אשרוד אז עד אז אוכל להגיד לעצמי, טוב ניסתי לטפל בעצמי ולא הלך והגיע הזמן להרים ידיים..
&nbsp

אופירA

New member
מנהל
אם עשית חשבון נכון - מה הבעיה?

אני לא יודעת אם החשבון שלך נכון, כי אני לא יודעת כמה חובות יש לך וכמה זמן אפשר לממן חיים בכבוד וטיפול פרטי בסכום כל כך קטן.
אבל אם עשית את החשבון והסכום הזה מספק את צרכיך - ברוך ה' שיש דרך שתוכל לקבלו. בהחלט צריך לשרוד בעולם הזה.
הרבה אנשים צעירים ובריאים תורמים כליה מסיבות אלטרואיסטיות, ולא נפגעים מכך נפשית, וגם הסיכויים שלהם להישאר בריאים כל החיים גבוהים מאוד. 94%. אז גם אתה יכול להרגיש כאילו תרמת כליה, לצורך בריאות הנפש שלך. אין בפגיעה הפיזית כל פסול, ויש הרבה חשיבות שתדאג לעצמך כלכלית באופן מושכל.
השאלה אם זה באופן מושכל, ורק אתה יכול לענות עליה.

מה, זה חוקי?

תראה, מבחינת העניין עצמו - זה לא ממש מסוכן ואפשר לחיות טוב מאוד עם כליה אחת. אבא שלי למעשה נולד עם כליה אחת - וברוך ה' הוא היה בריא (פיזית) כל החיים.
השאלה אם הסכום החד פעמי שתקבל באמת יוציא אותך מהברוך ויעמיד אותך על הרגליים. יש לך עם מי להתייעץ?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
החיים עצמם

שלום לך,
קראתי את הודעתך ואיני יכולה לומר שלא התכווץ לי משהו בלב. מדבריך נשמע שאתה חש נואש ומיואש, קצת אבוד וחרד. מהדברים שאתה כותב, נראה כאילו הגעת לקצה גבול היכולת, למקום האחרון ממנו אולי אין דרך חזרה ובזו הדרך גם תמצא את המנוחה והנחלה שלך. חסרים המון פרטים בהודעתך כמו רקע כללי, האם אתה בעל משפחה ומהו גילך ויחד עם זאת אני מבינה שכנראה הגעת להחלטה זו לאחר חשיבה מרובה והבנה למה אתה זקוק ועל מה אתה מוכן לוותר.
אני שומעת בין המילים שלך הרבה ביטחון יחד עם רגשות אשם על מה שאתה במידה ותנקוט בפעולה כמו מכירת כליה למען הכסף. אין ספק, זוהי החלטה לא פשוטה. אני רוצה להזמין אותך לשתף אותנו במחשבותיך, ולהיות עבורך אוזן קשבת .
תוכל לפגוש אותנו בכל ערב בין 21:00 לחצות מלבד ימי שישי, בצ'אט אישי ואנונימי באתר סה"ר.
בינתיים מאחלת לך לילה שקט ורגוע.
שלך, מתנדבת סה"ר

שלום

זה מוסרי אם לא תזיק בכך לאנשים אחרים מלבדך, אבל זה לא כדאי אם תזיק בכך לעצמך. אם רצית להסיר כליה מעצמך בעודך בחיים, אני משער שלא כדאי כי תזיק לתפקוד הגוף שלך. אם התכוונת לתרום כליה אחרי מותך, זו החלטה שלך בהתחשב בטיעונים כמו כמה קדושת גופך חשובה לך והאם אתה חושב שהתרימה תעזור לאנשים שזקוקים.

למעלה