יש לי מחשבות מוזרות

KבתאלK

New member
יש לי מחשבות מוזרות

בזמן האחרון אני חושבת שאני מציקה לאנשים שקרובים עלי.
בחודש האחרון אני לא מרגישה טוב והייתי מתקשרת לאמא שלי בבוקר שתעודד אותי זה לא התנהגות "נורמלית" לגילי(29).
אני מרגישה שאני מציקה לה.
ויש לי עוד דוגמא שלחתי לאחותי הודעה מצחיקה ושאלתי אם יש לה בלוק ציור
חחחח אני לא יודעת אם זה מציק או שזה בדימיון שלי ����

שלום

את לא צריכה לחשוב שאת מציקה. לאנשים המיודדים אתנו אפשר לתת שיתוף ואהבה, וגם אנשים פחות מיודדים עוזרים, אוהבים ומיטיבים. טבעי לבקש תמיכה כשחולים ומרגישים רע, ומה ששלחת לאחותך כמו בדיחה חביבה שתשעשע את שתיכן. היי בטוחה בעצמך.
&nbsp

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
רוצים להיות פה בשבילך

KבתאלK יקרה,

כשקראתי את הדברים שכתבת, חשבתי שנראה שאת מתמודדת עם המון דברים בבת אחת. כאילו זה לא מספיק שאת מרגישה לא טוב, נשמע שאת גם מרגישה שאת מציקה לאנשים שאת אוהבת ומתנהגת בצורה לא נורמלית. אולי אפילו התהייה הזאת אם את באמת מציקה או שאת רק מדמיינת כבר הפכה לעוד זבוב שמזמזם ומציק בתוך הראש שממילא כואב...

אני יכולה לתאר לעצמי שאת זקוקה להרבה תמיכה כרגע מהאנשים שקרובים אליך, ומצד שני נדמה לי שדווקא בתקופה שכזו הכי קשה לבקש את התמיכה הזאת... יכול להיות שבזמנים כאלה, כשממילא את מרגישה לא טוב, גם המגננות נמוכות יותר. ואז אולי כל מיני שדים יכולים להתקרב וללחוש לך שאת מציקה, שאת לא מתמודדת נכון, שאת מעיקה על האנשים הקרובים אלייך... אני חושבת שאולי המודעות לכך יכולה קצת לעזור להרחיק מעט את השדים...

יקירה, תודה לך שבחרת לשתף גם פה ולאפשר גם לנו לתמוך בך מעט. אני מזמינה אותך להמשיך לספר לנו כאן על הרגשות, על ההתמודדות, על עליות ומורדות, או אפילו סתם לכתוב משהו בשביל החברותא... אם תרצי את מוזמנת גם לשיחה אישית עם מתנדב או מתנדבת של סה"ר בצ'ט האנונימי באתר שלנו, שפעיל כל לילה (מלבד שישי) בין 21:00 לחצות.

שולחת לך כוחות,
מתנדבת סה"ר

KבתאלK

New member
המחשבות כתוצאה ממשהו

יש חברה שחזרה להיות איתי בקשר לאחרונה
ואני לא מבינה למה היא חזרה להיות איתי בקשר
אם היא רוצה את זה בכלל ��
כי היא מראה רצון לדבר ואז נעלמת ואין לי כוח למשחקים.

למעלה